זיהוי נפח הארד דיסק של 120 ג'יגה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיהוי נפח הארד דיסק של 120 ג'יגה

FireStar

Recommended Posts

שלום לכולם, הזמנתי את ההארד דיסק הבא: Maxtor 120GB 7200rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD. כאשר אני יקבל אותו, אני אמור לעשות לו FDISK ולאחריו FORMAT. נאמר לי שדוס יזהה את הדיסק רק בתור 10 ג'יגה או משהו כזה. האם לאחר התקנת מערכת ההפעלה, אני אראה את מלוא הנפח שלו? זה משנה איזה (98 או XP) אני יתקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה...אבל האמת שאני מעדיף את ה98, פחות ידידותית ונדחפת מ-...בכל מקרה אם אני עושה FDISK מדוס, מה הוא יראה לי? 120 ג'יגה או פחות? כאשר אני יתקין הוא אוטומטי יתקין לי מחיצות של NTFS או שזה ישאר לי על FAT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FDISK שמגיע עם 98 מזהה עד 64GB, אבל אם מציינים גדלים של מחיצות באחוזים במקום בנפח היא פועלת בסדר גמור.

אפשר גם להלוות את FDISK של winME שלא תהיה לה שום בעיה, או להשתמש בתוכנות צד שלישי כמו partition magic.

אי אפשר להתקין 98 על מחיצת NTFS, אפשר לגרום ל 98 באמצעים מסויימים לקרוא ולכתוב למחיצת NTFS אבל לא בתור כונן המערכת.

בהתקנה של או 2000 אפשר ליצור מחיצות NTFS או FAT32 כרצונך, אבל אי אפשר ליצור מחיצת FAT32 שגדולה מ 32GB (כי ככה מיקרוסופט החליטו, לא שיש איזו סיבה טובה באמת).

אם אתה נשאר עם 98 שימוש בהתקנה של לא ממש יעיל, אלא אם אתה מתכוון לעשות 4 מחיצות של 28GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...