בעיה מעצבנת בFF- מתחיל לשרוף את המעבד אחרי שאני סוגר אותו... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מעצבנת בFF- מתחיל לשרוף את המעבד אחרי שאני סוגר אותו...

IG

Recommended Posts

כל פעם שאני סוגר את הFF פתאום הוא מתחיל לרוץ ב100% במעבד ולא מספיק עד שאני עושה לו KILL בתהליכים....

זה היה לי ב3.0.11 ועכשו גם ב3.5.1... רשימת התוספים שיש לי בתמונה המצורפת....

מה אני עושה כדי לפתור את הבעיה הזו?

תודה לעוזרים :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אתה מריץ את הפיירפוקס נקי..בלי תוספות מכל הסוגים והמינים (סרגלים,סקריפטים ומה שלא יהיה)

ואז אם הוא רץ כמו שצריך..משמע אחד מהתוספים שלך הוא המקור לבעיה ואז פשוט עוברים אחד אחד עד שמוצאים את הבעיה..

אם זה עדיין לא רץ כמו שצריך..אז הייתי מנסה לעשות פרופיל חדש לדפדפן..אבל קודם תבדוק את התוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שמישהו יכול לתת לך עוד הצעות הגיוניות, חוץ מ"תנסה לתת למחשב שלך לשתות, אולי הוא צמא".

מצד שני, גם להשקות את המחשב זה לא הגיוני.

תנסה את מה שnafroman אמר, הוא יודע על מה הוא מדבר.

דרך-אגב, אם אתה רוצה לייעל את זה, תנסה לבטל רק חצי מהתוספים בכל פעם, ולהפעיל את החצי השני, ואז לעשות את אותו דבר בחצי הבעייתי- לחלק לרבע ורבע, עד שתמצא את התוסף הסורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ביטלתי את האד-אונים והאקסטנשנים, הפעלתי, כיביתי, ושוב המעבד קפץ ל100%.

גם שמתי לב שלפעמים כשאני מפעיל את הFF נפתחים לי שנתי תהליכים של הFF, כשאחד מהם לא קשור לחלון הראשי שנפתח לי וגם רץ על 100%. אני עושה לו KILL והFF (בתהליך השני) ממשיך לעבוד בסדר.

עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף, אחרי שהשועל ניצח את העצלנות שלי ניסיתי לטפל בבעיה....

בהתחלה ניסיתי להריץ בסייף מוד, אבל לא הצלחתי... אני אשמח לפרוט יותר מדוייק של מה אני צריך לעשות (פתחתי את "RUN", כתבתי -safe-mode כמו שהמר בחור למעלה כתב, ושום דבר לא קרה).

בשלב שני ניסיתי את מה שnafroman הציע- הסרתי את הFF לחלוטין, והתקנתי 3.5.1 חדש.

מפעיל- ושוב קופצים לי שני תהליכים של FF כשאחד סתם לא עושה כלום חוץ מלהריץ את המעבד ב-100% (אני עושה לו קיל ואז הFF עולה בצורה נורמאלית...).

סוגר- ושוב התהליך הרגיל של הFF מתחיל לשרוף את המעבד.

התעצבנתי, הסרתי את ה3.5.1 והתקנת 3.0 נקי. מפעיל- שוב אותו סיפור. סוגר- כנ"ל.

WTF?!

בסריקה של נוד 32 (גירסת הניסיון החינאמית- שאמורה לעבוד מספיק טוב) לא נמצאו . קוקיז וקבצים זמניים מחקתי ידנית מהתיקיות שלהם.

מה עוד אני יכול לעשות? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתייחס למה שהצעתי לפחות תעשה מה שהצעתי... לא הצעתי לך להתקין להסיר/להתקין נקי

הצעתי לך ליצור פרופיל חדש שזה דומה אבל לא בדיוק.

תנסה להריץ את החלונות במצב בסיסי בלי שום תוכנה נוספת (מצב דיאגנוסטי)

יכול להיות שאיזה תוכנת צד חיצונית גורמת לך לבעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אא... סורי :)

לא זכרתי את זה... (ואין לי מושג איך אני יוצר פרופיל חדש, אבל אני מניח שזה לא רלוונטי כבר)

איך אני מריץ את במצב דיאגנוסטי? (בהפעלה צריך ללחוץ על F8, לא? מאז שהתקנתי את SP2 לא עשיתי את זה :P)

ואיך אני בודק איזה תוכנית גורמת לזה? יש דרך להפעיל את התוכניות שרצות בדרך קבע במחשב בצורה ידנית\ אוטומטית מבוקרת כלשהי?

מצטער על השאלות הנוביות האלה, אבל מאז וינדוס 98 לא יצא לי להתעסק ככה עם תוכנות וסייף מודים :P (לפני SP2 ל- הייתה לי איזה התנגשות בין אז הייתי צריך להעלות את המחשב בסיף מוד כדי להסיר אחד מהם ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...