ארה"ב רוסיה צרפת והאיחוד האירופי נגד הבנייה במזרח ירושלים. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב רוסיה צרפת והאיחוד האירופי נגד הבנייה במזרח ירושלים.

pain_killer12

Recommended Posts

מדינת ישראל איננה מדינה ריבונית אם אתה מתכוון שהמדינה יכולה לעשות ככול העולה על רוחה

אין דבר כזה ריבונית , יש דבר כזה חזק או חלש

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A8%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA

בנוסף לקריאה לעצור את הבנייה במזרח ירושלים ארה"ב הודיעה שאם ישראל לא תתקפל לבסוף היא תטיל עליה סנקציות כלכליות:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3750238,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שעניין הסנקציות לפחות בינתיים הוא סתם שטות שהתקשורת מנסה לנפח.

ראית שזה כתב שאל, והדובר אמר שלא.

שאני אפילו לא אתחיל לדבר על איך שהתקשורת מנפחת דברים סתם.

אני לא חושב שממשלת ארה"ב תצליח להוציא מהלך של סנקציות נגד .

כבר כל הלחץ לגבי ההתנחלויות וירושלים מעלות התנגדויות בקרב החוגים היהודיים בארה"ב לממשל שם.

הפופולריות של אובמה ירדה בחודשים האחרונים מ80% אחרי הבחירות למתחת ל60%, שזו צניחה מטורפת.

פועל יוצא לאוזלת היד שהוא מגלה מול איראן, מול צפון קוריאה, ההתקפלות בנושא גואנטנמו ועוד.

הפופולריות שלו עוד תרד, העם האמריקאי יתפכח ואובמה יעבור בעוד 3 שנים וחצי מן השלטון.

הירידה בדעת הקהל אולי תשרת אותנו כך שהיא תמנע אפשרות ללחץ כלכלי מצד ארה"ב.

בכל אופן, פרשנות אישית שלי. אובמה טיפס על העץ הזה מאוד גבוה בעניין ההתנחלויות

ועלה לצמרת כשהתחיל לדבר עם ירושלים. אני חושב שהוא לא ירד מהעץ ויגבה את עצמו

למרות שהוא יודע שהוא טועה, ולו רק בגלל שמירה על כבודו (לא להראות שהוא מתקפל).

לכן, אנחנו צריכים להתחיל להתכונן לתקופה לא טובה מבחינת היחסים עם ארה"ב.

שימו לב שזה כבר לא עניין של מאחזים\התנחלויות (שד"א אני מתנגד בתוקף לפינוי שלהן)

זה כבר הגיע לירושלים. וכשזה על ירושלים, כולנו שותפים לעניין.

אי אפשר לפטור ולהגיד "תפנו גם את ירושלים ויהיה בסדר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שזה כבר לא עניין של מאחזים\התנחלויות (שד"א אני מתנגד בתוקף לפינוי שלהן)

זה כבר הגיע לירושלים. וכשזה על ירושלים, כולנו שותפים לעניין.

אי אפשר לפטור ולהגיד "תפנו גם את ירושלים ויהיה בסדר".

בסופו של דבר המאבק של השמאלנים והעולם המוסלמי נגד , לא יכול להיגמר כל עוד יש יהודים חיים על שטח . פינוי "התנחלויות" זה רק אחד השלבים המוקדמים שלהם בדרך לפתרון הסופי של בעיית הכיבוש הציוני, שחרור פלסטין, והשגת "שלום" באזור.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Igrosh, איפה בוש דפק אותנו?

דווקא היה איתנו פייר יותר מכל קודמיו ויורשיו.

נתן לנו חופש פעולה בלתי רגיל, כמעט בכל. עמד איתנו מול אירופה, ומול הערבים.

זה שהוא היה קצת דביל זה ידוע, אבל לא יקום עוד נשיא אמריקאי כמותו ביחסו לישראל.

כעת עם מה אנחנו נותרים? נשיא המעצמה הגדולה בעולם (לשעבר כבר) הוא טירון

שלא מזהה מימינו ומשמאלו מי רציני איתו ומי צוחק עליו כשהוא מפנה את המבט הצידה.

בכל אופן אני לא מודאג מלחץ העולם המערבי עלינו, כל עוד ביבי יעמוד ולא יתקפל הוא יזכה

לתמיכה יותר ויותר רחבה של העם בעניין הזה - יקנה לו כמה מנדטים וגם אולי יגרור

קצת תמיכה לעניין ההתנחלויות בעם (וכבר יש תמיכה בבנייה לצורך גידול טבעי).

אגב Igrosh ,איזה מוניטין היה לארהב במלחמה בטרור ,לפניי ממשלת בוש לא היה מושג כזה בכלל .

בוש גרם לדעת הקהל העולמית כלפי ארה"ב וישראל לעשות באנג'י אלחוטי

התמיכה שבוש נתן לנו אפשר להקביל אותה ל 4 שנים של זריקות מורפיום למישהו שסובל מפריצת דיסק, זה יעביר את הכאבים במיידי אבל זה גורם לך לא לטפל בבעיה האמיתית ומזיין אותך לטווח הארוך.

המלחמה בטרור קיימת פלוס מינוס מסוף שנות ה 50, בוש פשוט הפך אותה ממלחמה חשאית ומדוייקת להסתערויות של רבבות מארינס וטנקים שועטים על פני מדבריות.

הנשיא החדש אולי טירון אבל עפ"י דרך התנהלותו רואים שהוא אדם מחושב ביותר.

כן ואתה יודע מה אומרים שהגנה הכי טובה היא

כן ביטוי מעולם הכדורסל/פוטבול מכללות בעולם האמיתי... איפה הבעיה פה?

בעולם האמיתי יש זמן להתקפה, יש זמן להגנה יש זמן לנסיגה ויש זמן לנסיגה מדומה.

הוא לא יטיל שום סנקציה כלכלית על הוא יעשה המון נונונו והמון רוח, אל תשכחו שהוא מהמפלגה הדמוקרטית, ז"א ש70% מהאנשים ששמו אותו בשלטון הם הפאנל היהודי, הוא בחיים לא יעשה משהו כדי לעצבן אותם.

בסופו של דבר המאבק של השמאלנים והעולם המוסלמי נגד , לא יכול להיגמר כל עוד יש יהודים חיים על שטח . פינוי "התנחלויות" זה רק אחד השלבים המוקדמים שלהם בדרך לפתרון הסופי של בעיית הכיבוש הציוני, שחרור פלסטין, והשגת "שלום" באזור.

אני חושב שהתכוונת ל אנטי-ציונים במקום שמאלנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ביטוי מעולם הכדורסל/פוטבול מכללות בעולם האמיתי... איפה הבעיה פה?

בעולם האמיתי יש זמן להתקפה, יש זמן להגנה יש זמן לנסיגה ויש זמן לנסיגה מדומה.

אתה סתם מתחכם ;) כאילו התגובה שלי לא הייתה צפויה ב200% אחרי מה ההתחכמות שלך קודם ::)

הוא לא יטיל שום סנקציה כלכלית על הוא יעשה המון נונונו והמון רוח, אל תשכחו שהוא מהמפלגה הדמוקרטית, ז"א ש70% מהאנשים ששמו אותו בשלטון הם הפאנל היהודי, הוא בחיים לא יעשה משהו כדי לעצבן אותם.

הוא לא יטיל סנקציות כי סנקציות זה אומר קריסה של המנטרה הרגילה יחסי ארה"ב בלתי שבירים והוא לא טיפש הוא צריך אותנו כבעלי ברית באזור.

אבל כל זה לא משנה כי אף אחד לא באמת מדבר על סנקציות אלא זה בכוונה הושחל פנימה בשביל ליצור עוד לחץ.

דרך אגב אם כבר מדברים על תהליך השלום ומה אנחנו צריכים לעשות אז אני חושב שהסקירה הזאת תיהיה במקום:

Why No Progress in the Peace Process for the Past Eight Years?

At his meeting Monday with Jewish leaders, President Obama noted that for the past eight years there was "no daylight and no progress" between Israel and the Palestinians. The following would be my summary of the progress over the past eight years:

* After the Palestinians rejected an offer of a state at Camp David in 2000, rejected the Clinton Parameters in 2001, and conducted a terror war against Israeli civilians from September 2000-2002, Israel nevertheless agreed in 2003 to the "Performance-Based Roadmap" for the creation of a Palestinian state, despite reservations about the manner in which that plan would actually be implemented.

* In 2003 and thereafter, Israel ceased all settlement activity - as it understood that Phase I Roadmap obligation (no new settlements; no building outside settlement boundaries; no financial incentives for Israelis to move to settlements) - and believed American officials agreed with its interpretation of that obligation.

* In 2004, after the Palestinian Authority failed to meet its own Phase I Roadmap obligation (sustained efforts to dismantle terrorist groups and infrastructure), Israel nevertheless proposed to dismantle every existing settlement in Gaza, remove every Israeli soldier, and turn over the entire area to the PA - in exchange for a written American commitment to defensible borders and retention of the major settlement blocs necessary to insure them.

* In 2005, after receiving the American commitment, Israel proceeded to carry out the Gaza disengagement, and - at State Department insistence - further dismantled four settlements in the West Bank as well.

* In 2006, the Palestinians elected their premier terrorist group to control their government. Hamas from Gaza and Hizbullah from Lebanon caused two wars and finally convinced Israelis further withdrawals were insane.

* In 2007, despite the Palestinian failure to carry out its Phase I dismantlement obligation, and its categorical rejection of Phase II (a state with provisional sovereignty before Phase III final status negotiations), Israel agreed to proceed immediately to final status negotiations once again under the "Annapolis Process" and in 2008 offered 100% of the West Bank (after land swaps) for a state, with concessions on other major issues, all of which were rejected.

During this eight-year period, the Palestinian concessions (aka reciprocal "progress") can be enumerated more briefly: zero.

אני לא יודע למה הוא התכוון, אבל שמאלנים קיצונים, אנטי ציונים, פוסט ציונים זה בערך אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Igrosh, לפי ההודעה שלך משתמע שאתה מוכן לוותר על

יו"ש + בנייה בירושלים + הגנה על תושבי הארץ (מלחמת לבנות השנייה ועופרת יצוקה)

והכל בשביל דעת הקהל העולמית.

בוש אולי ואולי לא הרע את דעת הקהל כלפי (כלפי ארה"ב זה ידוע), אבל זה לא משנה.

טוב שהוא עשה, טוב שהוא נתן לנו יד חופשית, והיום אנחנו יחסית נהנים מהתוצאות.

(עזוב שבמלחמה הבאה זה כבר לא ישנה, אבל בקודמת זה עזר)

אני מסכים עם אמיר שהנושא הוכנס סתם כדי ליצור עוד קצת לחץ ושזה לא יתממש.

אין שום דבר מקרי בנושאים האלה. האמת שאחרי כמה חודשים של הדלפות אמריקאיות

נגד ההתנחלויות, עם התבטאויות קשות, אני חושב שעשה מצוין ביבי שהוציא את נושא ירושלים לתקשורת.

אחרת, כולנו היינו חיים בעידן ההתנחלויות כשמדובר גם על ירושלים.

ביבי צריך להמשיך בתקיפות שהוא מגלה נגד ממשל אובמה בנושאים האלה

אח"כ הוא יוכל לבוא מעמדה יותר טובה במו"מ (אם בכלל הפלסטינים יתפכחו ויגיעו לשולחן).

אם הוא יתקפל בנושאים האלה, האמריקאים יסובבו את ידו עוד ועוד עד שהפלסטינים יקבלו

את כל מה שהם רוצים "כדי לחזור לשולחן הדיונים". והעיקר אובמה יוכל להגיד "אני הבאתי שלום במזה"ת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF

הצבא האמריקני לא יודע אפילו איך לברוח מעירק ואפגניסטן, בפקיסטן המצב לא יציב והטליבאן מאים להשתלט על גרעיני במדינה

מה אתה חושב שיקרה שצבא ארצות הברית תיסוג מעירק ופגניסטן?

בנוסף לזה האמריקנים נמצאים בחוב אדיר של 13 טריליון , אז מן הסתם שהם ימנעו מכל אימות צבאי - לדוגמה איראן

רוסיה הסין מתחילות להיות המעצמות החזקות ונוגסות באמריקנים

רוסיה רוצה שליטה ולא תחרות בנפט וגז לכן היא תהיה לצד הערבים

סין לא מתערבת בסיכסוכים ובטח שסין ורוסיה לא יכניסו את עצמן לבוץ הפלסטיני או הישראלי

נגד ממשל אובמה בנושאים האלה

אח"כ הוא יוכל לבוא מעמדה יותר טובה במו"מ (אם בכלל הפלסטינים יתפכחו ויגיעו לשולחן).

את כל מה שהם רוצים "כדי לחזור לשולחן הדיונים". והעיקר אובמה יוכל להגיד "אני הבאתי שלום במזה"ת".

תלוי

גם כרגע האמריקנים יכולים למכור מתקדם לירדן, ולהפסיק את הלחץ נגד הרוסים ואלו כבר יספקו לאירנים מערכות הגנה, ידע וכלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאלני ציוני זה סוג של אוקסימורון שניתן למצוא אולי רק בישראל. זה נשמע נדיר כמו חזיר בתור חיית מחמד במשפחה דתית, וקיצוני כמו מוסלמי ציוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי תתגובה לכתבה שעמיר הביא:

ארה"ב לא תטיל שום סנקציות על בזמן הקרוב כי:

1. הקונגרס לא יאפשר זאת.

2. הלובי היהודי יארגן מחאה ציבורית נגד המהלך. יש עקרון מקובל בקרב הציבור האמריקאי (לא רק יהודים) והוא שאסור לפגוע בבטחון .

3. במקרה כזה לא תשאר לישראל ברירה אלא למכור טכנולוגיות מתקדמות לסין (הרי צריך להרוויח כסף איכשהו...), וזה דבר שהאמריקאים לא רוצים.

במידה וארה"ב תפסיק למכור לנו נשק מתקדם זה עדיין לא יהיה סוף העולם (לפחות לא כמו שמרבים לתאר מצב זה שמאלנים קיצוניים תבוסתנים). זה לא שאז לא יהיה לנו עם מה להתגונן. פשוט נפסיק עם מלחמות הלוקסוס האלו סטייל לבנון 2 ועופרת יצוקה. כשאין חימוש מדוייק - משתמשים בלא מדוייק. כשלא ניתן להכריע מהר ובקלות את הצבא - נפגע באוכלוסיה. במקום לקנות 125 מטוסים ב-50 מיליארד דולר, נייצר בכסף הזה 2000 טילי יריחו 3.

כמו שהאיראנים מבססים את כל מערך ההגנה שלהם על טילים בליסטיים -גם אנחנו יכולים. כרגע אנו לא מאיימים על פגיעה באזרחי אויב בשעת מלחמה על מנת לשמר את הדימוי שלנו. אם המצב יהיה כל כך גרוע ולא תהיה לנו ברירה, אז הדימוי שלנו כבר לא ישנה. טילי היריחו הם תוצרת כחול לבן, וגם מאגרי האורניום שלנו מלאים די והותר בשביל להחריב את כל המזרח התיכון + מרכז אסיה, אז שלא יתעסקו איתנו.

אם יטילו על מגבלות על חומרי גלם ומוצרי יסוד - נעצור את כל האספקה של אותם הדברים לפלסטינים. אם יפסיקו למכור לנו נפט - נסגור לפלסטינים את השלטר. אם ימשיכו בדרישות - נקצץ להם במזון, בתרופות ובמים.

כשאין ברירה אז אין ברירה. בשביל ירושלים העם היהודי ילחם מול כל העולם אם צריך. וכמו שאומרים:

Even if we'll go down, we'll go down with a bang...

Ynet לא לצנזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם ;) כאילו התגובה שלי לא הייתה צפויה ב200% אחרי מה ההתחכמות שלך קודם ::)

לא, אתה סתם מתחכם, נתת פתגם ספורט ואתה מצפה שהמדינה ומערכת הבטחון יפעילו עפי"ו תגיד לי אתה בן 4 שחושב שהעולם מתפקד לפי סרטים של או מה?

הוא לא יטיל סנקציות כי סנקציות זה אומר קריסה של המנטרה הרגילה יחסי ארה"ב בלתי שבירים והוא לא טיפש הוא צריך אותנו כבעלי ברית באזור.

אבל כל זה לא משנה כי אף אחד לא באמת מדבר על סנקציות אלא זה בכוונה הושחל פנימה בשביל ליצור עוד לחץ.

המנטרה הזאת היא תחת. הוא לא יטיל סנקציות כי חוץ מזה היא בין קבלני המודיעין החזקים שיש לארה"ב אם הוא יעשה את זה יקרה אחד מ 3 דברים: יודח, יוכרח להתפטר, יקרה לו משהו.

הוא לא באמת צריך בעלי ברית בשום אזור, יש לו נומ"טים וצוללות גרעיניות הוא לא באמת צריך אותנו כבר פה לא מאז שיש וידאו פיד חי מלוייני ריגול, טילי שיוט וטיווח באמצעות .

כן כן, ידוע שהם לא עומדים בכלום, מה אתה מצפה מחבורה של חמולות שעוד לא החליטו בעצמם מה הם רוצים?!

קיבינימאט, תן ללוד אוטונומיה ותקבל עזה 2, בדיוק אותו דבר, עם מי אתה מצפה לדבר שם? היחיד שריכז שם דבר היה ערפאת, הוא מת ועכשיו הכלבים עדיין רבים על עצמות.

מה שיש לי להגיד לך זה שאתה ילד. זה הכל.

מה אתה נאחז כמו מטומטם ביו"ש?

האזור ההוא מעולם לא היה שלנו באמת, תמיד היה בו רוב ערבי, למה סתם לטחון חיילים ולאבד חיים בניסיון שליטה כפוי על איזור שהדבר היחיד שיש בו בשבילנו הוא מוות ולחימה?

היית מעודך בשטחים? מה אתה מדבר על לבנון 06' ועופרת יצוקה? יש לך מושג מה הלך שם? חתיכת ילד מטומטם תתגייס, לך תילחם אח"כ נדבר.

בוש זיין אותנו מבחינת דעת קהל כי התדמית שנוצרה בעולם זה שישראל עושה מה שהיא רוצה כי בוש נותן לה.

עכשיו זוכר תמיד יש את הילד הזה בביצפר שהמורה אוהבת ובגלל זה גם כשהוא עושה שטויות המורה לא עושה לו כלום וכשאתה מוציא פיפס היא יוצאת עליך? זוכר כמה הילד הזה עיצבן אותך? הבנת את האנלוגיה פה?

היום אנחנו אוכלים חרא מהתוצאות.

בוש חיפש ניצחון מוחץ באפגניסטן כדי להביא את הראש של אוסמה ולהיבחר מחדש ולהיות גיבור ובוש חיפש לנקום את הכבוד האבוד של אבל'ה והתחרבן לחלוטין.

אני מסכים עם אמיר שהנושא הוכנס סתם כדי ליצור עוד קצת לחץ ושזה לא יתממש.

אין שום דבר מקרי בנושאים האלה. האמת שאחרי כמה חודשים של הדלפות אמריקאיות

נגד ההתנחלויות, עם התבטאויות קשות, אני חושב שעשה מצוין ביבי שהוציא את נושא ירושלים לתקשורת.

אחרת, כולנו היינו חיים בעידן ההתנחלויות כשמדובר גם על ירושלים.

ביבי צריך להמשיך בתקיפות שהוא מגלה נגד ממשל אובמה בנושאים האלה

מה ביבי ואובמה עושים נקרא פ ו ל י ט י ק ה

והריקוד הזה ימשך עוד זמן מה אין פה גיבורים וארכי-נבלים אבל יש פה טעויות קשות שעם עשה בבחירות ובגללן הוא יאכל קצת חרא.

שמאלני ציוני זה סוג של אוקסימורון שניתן למצוא אולי רק בישראל. זה נשמע נדיר כמו חזיר בתור חיית מחמד במשפחה דתית, וקיצוני כמו מוסלמי ציוני.

אתה סוג של מדבר על דברים שאין לו מושג ירוק בהם כי שמאלני וימני אלו גישות ס ו צ י ו - א ק ו נ ו מ י ו ת

רוצה דוגמאת לשמאלנים ציונים?

טרומפלדור

בן גוריון

גולדה מאיר

שמעון פרס

יצחק רבין

מספיק לך או להמשיך?

אהבתי תתגובה לכתבה שעמיר הביא:

ארה"ב לא תטיל שום סנקציות על ישראל בזמן הקרוב כי:

1. הקונגרס לא יאפשר זאת.

2. הלובי היהודי יארגן מחאה ציבורית נגד המהלך. יש עקרון מקובל בקרב הציבור האמריקאי (לא רק יהודים) והוא שאסור לפגוע בבטחון ישראל.

3. במקרה כזה לא תשאר לישראל ברירה אלא למכור טכנולוגיות מתקדמות לסין (הרי צריך להרוויח כסף איכשהו...), וזה דבר שהאמריקאים לא רוצים.

במידה וארה"ב תפסיק למכור לנו נשק מתקדם זה עדיין לא יהיה סוף העולם (לפחות לא כמו שמרבים לתאר מצב זה שמאלנים קיצוניים תבוסתנים). זה לא שאז לא יהיה לנו עם מה להתגונן. פשוט נפסיק עם מלחמות הלוקסוס האלו סטייל לבנון 2 ועופרת יצוקה. כשאין חימוש מדוייק - משתמשים בלא מדוייק. כשלא ניתן להכריע מהר ובקלות את הצבא - נפגע באוכלוסיה. במקום לקנות 125 ב-50 מיליארד דולר, נייצר בכסף הזה 2000 טילי יריחו 3.

כמו שהאיראנים מבססים את כל מערך ההגנה שלהם על טילים בליסטיים -גם אנחנו יכולים. כרגע אנו לא מאיימים על פגיעה באזרחי אויב בשעת מלחמה על מנת לשמר את הדימוי שלנו. אם המצב יהיה כל כך גרוע ולא תהיה לנו ברירה, אז הדימוי שלנו כבר לא ישנה. טילי היריחו הם תוצרת כחול לבן, וגם מאגרי האורניום שלנו מלאים די והותר בשביל להחריב את כל המזרח התיכון + מרכז אסיה, אז שלא יתעסקו איתנו.

אם יטילו על ישראל מגבלות על חומרי גלם ומוצרי יסוד - נעצור את כל האספקה של אותם הדברים לפלסטינים. אם יפסיקו למכור לנו נפט - נסגור לפלסטינים את השלטר. אם ימשיכו בדרישות - נקצץ להם במזון, בתרופות ובמים.

כשאין ברירה אז אין ברירה. בשביל ירושלים העם היהודי ילחם מול כל העולם אם צריך. וכמו שאומרים:

Even if we'll go down, we'll go down with a bang...

Ynet לא לצנזר

אתה לא צודק בעליל.

בלי תמיכה של מפעלים בטחוניים בארה"ב חיל האוויר שלך לא טס, הטנקים שלך לא נוסעים ואין לך חימוש חכם לחלוטין.

בלי חימוש חכם כל המרחב האווירי הישראלי פרוץ, אין סיוע לכוחות הים והקרקע ואתה אוכל אותה כי אפילו שהחיילים שלך יותר מאומנים והציוד שלך קצת יותר מתקדם בסופו של דבר חוק המספרים הגדולים לוקח בענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה סתם מתחכם, נתת פתגם ספורט ואתה מצפה שהמדינה ומערכת הבטחון יפעילו עפי"ו תגיד לי אתה בן 4 שחושב שהעולם מתפקד לפי סרטים של או מה?

שוב פעם את המחרטט, אתה כאילו נהנה מזה? ALEXBMW ציין שזה טוב שאנחנו צריכים לחזור לפעם צבא התקפה ולא צבא הגנה, קרי שהצבא שלנו צריך ליזום ולנהל את המצב ולא להגיב ולקבל בראש.

ולמרות שזה היה מובן אתה התחכמת והבאת משחק מילים שצה"ל הוא צבא הגנה לישראל, כאילו שזה אומר משהו מעבר לזה שצה"ל אמור לשמור על האינטרס הביטחוני שלנו ובכלל לא קשור להתקפה או הגנה בהקשר צבאי

זה למה היה צפוי הביטוי שזרקתי שההגנה הכי טובה היא התקפה...

אז במקום לעצור פה, אתה הרי בן אדם מיוחד שרואה יותר ממה שיש אז כמו קודם אתה בא בראש של להתווכח, של להוכיח, של לרדת לפסים אישים כדי להוכיח...

כך שאני בכלל לא הולך להתחיל להסביר לך את החשיבות של התקפה ומתי צריך להשתמש במה כי אני די בטוח שאתה יודע אבל סתם החלטת לקשקש אבל למקרה שלא הנה הדבר הכי פשטני שמצאתי:

Mao Zedong opined that "the only real defense is active defense," meaning defense for the purpose of counter-attacking and taking the offensive.

Often success rests on destroying the enemy's ability to attack. In reference to fighting terrorists, Matthew Levitt opines, "Its important to pre-emptively strike at those who intend to do us harm."

The principle is echoed in the writings of Machiavelli and Sun Tzu.

[br]פורסם בתאריך: 22.07.2009 בשעה 15:00:09
תאמת עכשיו שאני קורא את שאר התגובה שלך שאפשר לסכם אותה בחזרה על מה שאמרתי + תוספת לא רלונטית

בנוסף אפשר בקלות אפשר לראות את הנטיה הפוליטית שלך לפי התגובה שלך ל PAIN

מה אתה נאחז כמו מטומטם ביו"ש?

האזור ההוא מעולם לא היה שלנו באמת, תמיד היה בו רוב ערבי, למה סתם לטחון חיילים ולאבד חיים בניסיון שליטה כפוי על איזור שהדבר היחיד שיש בו בשבילנו הוא מוות ולחימה?

מה ביבי ואובמה עושים נקרא פ ו ל י ט י ק ה

והריקוד הזה ימשך עוד זמן מה אין פה גיבורים וארכי-נבלים אבל יש פה טעויות קשות שעם עשה בבחירות ובגללן הוא יאכל קצת חרא.

בנוסף לא ממש עקבתי אחרי כל השיחה שלך עם PAIN אבל נראה שכל מי שלא מסכים איתך הוא ילד.

מעבר לזה לגבי השמאל בארץ המצב הוא שונה ולכן ההגדרה המילונית לא מתאימה וכל הדוגמאות שהבאת לא רלונטיות ובכלל לא אמרתי שמאלני לא יכול להיות ציוני, אלא שמאלני קיצוני או פוסט ציוני הוא לא ציוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אטום אתה יכול להיות?

אנחנו לא יכול להרשות לעצמנו להיות התקפי אלא אם זאת מתקפת מנע, אתה לא יכול להבין את זה?

במלחמה כוללת מערך הסדיר שלנו מספיק ל 24 שעות ומערך המילואים ל 72 שעות ואחרי זה אתה עם הזין ביד.

נורא קל להיות התקפי כשאתה יכול לזרוק שליש מאוכלוסיית כדור הארץ כבשר תותחים להתקפה. לנו אין את הלוקסוס המפוקפק הזה.

למה נראה לך שרמת שרותי הביון והכוחות המיוחדים פה כ"כ גבוהה? אולי כי פרונטלית אנחנו אוכלים אותה כמו לא יודע מה.

אתה לא מבין שהמדינה הזאת לא יכולה להתקיים ללא תמיכה מבחוץ? אין לנו משאבים טבעיים בשיט, בקושי יש כאן תעשיה כבדה. תזרוק זין על דעת הקהל העולמית יזרקו עליך חזרה.

ואנחנו לא אירן, אין לנו נפט ועפרות וכוח אדם ושטחים. אתם חיים בסרט קשה שאנחנו יכולים לעשות מה שבא לנו ולצאת מזה.

אשכרה מנטליות של ערס בן 17 שחושב שהוא יכול על כל אחד. הכאפה שאכלנו ב73 לא הספיקה כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...