ארה"ב רוסיה צרפת והאיחוד האירופי נגד הבנייה במזרח ירושלים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב רוסיה צרפת והאיחוד האירופי נגד הבנייה במזרח ירושלים.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העולם המערבי משנה טקטיקה נגד הטרור , ממלחמה בטרור , לכניעה לטרור , הם קרי העולם המערבי ובראשם אובמבמה חושבים שלתת לערבים להילחם בטרור יחד עם מניעת המניע לביצוע פעולות טרור הם המתכון , כלומר ע"י לחץ על לטרוריסטים לא אמורה להיות סיבה לתקוף את המערב מצד אחד ומצד שני הערבים הליכאורה מתונים יפעלו נגד אותם גופי טרור שיוצאים מאצלהם מיכיוון שאין לטרוריסטים סיבה לפעול , זו הטקטיקה ( השגויה ) של האובמבמה ושל ידידיו הצרפתיים והאנגלים . ( להקריב ולחנך את היהודים זה רק הבונוס ,:" הרי הטרוריסטים הז***ת האלו קמו רק בגלל הציונים הכלבים האלו " ) מה שהאידיוט איננו מבין זה את העובדה שהטרור פועל נגדו בכל מצב בין אם בסתר ובשקט ובין אם בהפגנות ובמטוסים מתרסקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסיה לא תומכת באחמניגאד אלא בכסף שלו, רוסיה מזמן נדחקה לשוק הזה והם צריכים את הכסף.

לגבי שאר, אז לא,בעלות הברית לא תמכו במדינות הציר, מקסימום אתה יכול להגיד שהם תמנו את הראש בחול תקופה ארוכה וניסו ללכת בדרך פיסנית ולרצות את המסופם אבל לא הם לא תמכו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסימום אתה יכול להגיד שהם תמנו את הראש בחול תקופה ארוכה וניסו ללכת בדרך פיסנית ולרצות את המסופם אבל לא הם לא תמכו בו.

ואוו ,זה בדיוק כמו עכשיו ,שהעולם לא פוקח עיניים ,ואף אחד לא שם לב שזה הופך להיות עולם מוסלמי .

ובכלל ,חברה ,היום הפוליטיקאים כבר מזמן לא קובעים כלום ולא שולטים בכלום ,הכל מנוהל על ידי תאגידים ובעליי הון ,פוליטיקאים קיימים בשביל לתת לנו את ההרגשה שאנחנו שוחטים במשהוא ושיש לנו זכות בחירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח איפה בוש איפה

רק כדי להזכיר לכם איזה אובדן זה שבוש הלך וכמה אמיתי הוא היה, אני חושב שהבנאדם היחיד שהרגליים שלו על הקרקע

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3654829,00.html

ציטוט נבחר שלי:

הנשיא בוש האשים גורמים באירופה שלא סייעו לארה"ב אחרי מתקפת 11 בספטמבר 2001, ובמקום זאת דאגו לפופולריות שלהם והטיחו האשמות בוושינגטון. הוא האשים אותם ש"אתם יכולים להיות פופולרים על-ידי האשמת בכל", והבהיר כי "אני לא מודאג מפופולריות".

"אתם יכולים להיות פופולרים על-ידי האשמת בכל", והבהיר כי "אני לא מודאג מפופולריות".

למי שלא מבין את המשמעות, אירופה מלאה בערבים , ועל מנת לחזק את הפופולריות שלה, היא מאשימה את בכל דבר

בהרעבת העזתים וכו'...

אבל ארה"ב לא זקוקה לפופולריות הזאת, כי היא לא אכסניית ערבים כמו אירופה

פשוט נאום גאוני, שלמען האמת, גרם לי לאהוב את הבנאדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר איפה בן גוריון, אשכול ו... כשצריכים אותם

ב-1949, עם סיום מלחמת השחרור, הפעילו הממשל האמריקני, אירופה והאו"ם לחץ ברוטאלי על רה"מ בן-גוריון להימנע מהכרזה על ירושלים כעיר בירה, להכיר בה כעיר בינלאומית ולהימנע מקביעת עובדות בשטח, בנוסף לדרישה "לסיים את כיבושי הנגב", לקלוט ולפצות את פליטי 1948. תשובתו של בן גוריון הייתה הולמת ומיידית: הכרזה על ירושלים כעיר בירה, העתקת משרדי ממשלה ועסקים לעיר, בנייה עד קווי שביתת הנשק בתחומה, יישוב מאסיבי של עולים בה ושדרוג התשתית התעבורתית לירושלים. נחישותו של בן גוריון הבהירה לארה"ב שהיא והנגב אינם עומדים למו"מ. היא העניקה לבירה מרחב ביטחון והתפתחות לדור הבא.

גם ב-1967 איימו הממשל האמריקני והקהילה הבינלאומית על רה"מ אשכול, שאיחוד העיר ובנייה מעבר ל"קו הירוק" בתחומה יפגעו קשות בישראל. אשכול הלם חזרה ובפסקנות הכריז על סיפוח העיר העתיקה, מזרח ירושלים ועתודות קרקע נרחבות מעבר ל"קו הירוק" ובנייה מהירה של רמת אשכול.

ב-1972-1970, בתגובה ל"תוכנית רוג'רס" שקראה לנסיגת ישראל ל"קווי 1967" ולחסות שלושת הדתות על ירושלים, הניחה רה"מ גולדה מאיר את המסד לשכונות הלווין סביבה, מעבר ל"קו הירוק" - נווה יעקב, גילה, רמות אלון והגבעה הצרפתית - שהעניקו לעיר תשתיות קרקע קריטיות להתפתחות עד עתה

כעת, ב-2009, מפעיל גם אובמה לחץ פסיכולוגי על ישראל...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3749587,00.html

למרות שאני בספק שבמצב היום שה היו מצליחים שוב[br]פורסם בתאריך: 22.07.2009 בשעה 01:22:50

עם כל הכבוד לכוונות שלו הוא דביל דרגה א'

הוא אולי דביל דרג א' אבל בניגוד לגדולים מימנו כמו קלינטון(ואני לא מדבר על הסיגר שלו) הוא תרם לנו רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש היה מנהיג התקפי ואמיתי ,בשביל אמריקה בנושאים הפנימיים הוא באמת היה אידיוט ,אבל בשביל העולם (וכן ,אמריקה כרגע שולטת בדרך זו או אחרת על העולם) הוא היה מנהיג מעולה שראה מה המצב ולא פחד לעצבן אנשים בכך שהוא אומר את האמת .

ולדעתי צריכה לחזור לפעם ,שיש לנו התקפה ,ולא הגנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Igrosh, איפה בוש דפק אותנו?

דווקא היה איתנו פייר יותר מכל קודמיו ויורשיו.

נתן לנו חופש פעולה בלתי רגיל, כמעט בכל. עמד איתנו מול אירופה, ומול הערבים.

זה שהוא היה קצת דביל זה ידוע, אבל לא יקום עוד נשיא אמריקאי כמותו ביחסו לישראל.

כעת עם מה אנחנו נותרים? נשיא המעצמה הגדולה בעולם (לשעבר כבר) הוא טירון

שלא מזהה מימינו ומשמאלו מי רציני איתו ומי צוחק עליו כשהוא מפנה את המבט הצידה.

בכל אופן אני לא מודאג מלחץ העולם המערבי עלינו, כל עוד ביבי יעמוד ולא יתקפל הוא יזכה

לתמיכה יותר ויותר רחבה של העם בעניין הזה - יקנה לו כמה מנדטים וגם אולי יגרור

קצת תמיכה לעניין ההתנחלויות בעם (וכבר יש תמיכה בבנייה לצורך גידול טבעי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואתה יודע מה אומרים שהגנה הכי טובה היא

התקפה ,בדיוק מה שאני אומר .

אגב Igrosh ,איזה מוניטין היה לארהב במלחמה בטרור ,לפניי ממשלת בוש לא היה מושג כזה בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...