הבלוק הקטן בעולם ! הכנה ביתית שלי ! 10 תמונות -> - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבלוק הקטן בעולם ! הכנה ביתית שלי ! 10 תמונות ->

vner@

Recommended Posts

היי כולם !

הבוקר התחלתי להכין את הבלוק,

ניסרתי שתי פלטות נחושת בעובי 5מ"מ, ברוחב ובאורך 3 ס"מ.

לאחר מכן התחלתי לסלול תעלה בעומק 3 עד 4 מ"מ באחת הפלטות, תעלה בצורת האות ח'.

נעזזרתי במקדחה מיוחדת, בראשי חריטה מיוחדים לדרמל, ולבסוף ראשי שיוף של הדרמל בשביל גימור התעלה, והחלקתה, כאשר במהלך העבודה, מים זרמו בקביעות על הפלטה בכדי לקרר אותה מהחום הנגרם מהקדיחות והשיופים.

בשלב הבא, קדחתי שני חורים בקוטר 10מ"מ על גבי הפלטה השניה, כאשר תכננתי שכל חור יהיה מעל כל קצה של התעלה, כאשר שתי פלטות הנחושת חופפות זו לזו.

הלחמתי בעזרת גז שתי חתיכות צינור נחושת 10מ"מ חיצוני, 8מ"מ פנימי אל תוך שני חורי ה-10מ"מ בפלטה השניה.

אר כך, הנחתי את הפלטה עם התעלה על משטח חלק מיוחד, (עם התעלה כלפי מעלה), והנחתי מעליה את הפלטה השניה, עם שני צינורות הנחושת המולחמים (כלפי מעלה), הלחמתי פלטה אחת אל השנייה.

לאחר בערך 30 דקות של שיוף כל חלקי הבלוק, והסרת ההלחמות ה"מיותרות", התחלתי בפעולות הליטוש.....

לאחר לא יותר מ-10 דקות, קיבלתי תוצאה מדהימה בהחלט אשר תוכלו לראות בתמונות התחתונות.

צפיה נעימה ! :

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

אשמח לתגובות :)

אבנר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים ! :)

כעקרון - לא למעבד, יש לי כבר אחד, ותופסן אמין יהיה בעייתי לתכנון...

אולי לגשר הצפוני, אבל אני גם צריך לתכנן את התופסן...

שוב תודה ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיל נמס במעל 130 מעלות...

הבלוק אטום לחלוטין, המים זורמים, היה בפנים חול כשהלחמתי, ככה שזה לא נסתם מבדיך, חוץ מזה המים זורמים מהיציאה כאשר הוא מחובר למשאבה...

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mission Complete !

הבלוק בגרסתו השנייה, שתוכנן בעזרתו של iron eddie, קצת שונה, בזה שצורתו היא כצורת המספר -2, וגם אורכו 4 ס"מ ורוחבו 3.

הבלוק כרגע עובד אמנם - לא דולף, אך הוא נראה כמו.... טוב, עדיף שלא אגיד....

בקיצור אני מעריך 3 שעות עבודה על הניקוי והשיוף שלו מחר, ועוד קצת זמן על הליטוש....

תמונות מחר ! אל תזוזו לשום מקום ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...