שאלה ליודעי דבר בקשר לפטופים של GIGABYTE - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ליודעי דבר בקשר לפטופים של GIGABYTE

unbalanced

Recommended Posts

זה אמנם קצת מפגר אבל חשוב לי ביותר.......

השאלה מופנית למי שיש לו את הלפטופ W576V או כל לפטופ אחר של ג'יגה בייט מהשנה האחרונה...

האם יש בפאד העכבר סקרולינג שמקל על דפדוף במסמכים.. (כמו שיש כמעט בכל חדש בימנו)?

ואם לא... מה לעזאזאל הם חושבים לעצמם :)

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש. אני אישית משתמש בלינוקס, לכן זה נעשה באמצעות הדרייבר של

סינפטיקס (שקיים גם לחלונות). הכפתורים של הפד מאוד לא נוחים לכן

אני משתמש בעכבר BT חיצוני. אבל לשאלתך, יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

מהתמונות של הלפטופ נראה שהכפתורים של הפד מחוברים... זה באמת נראה לא נוח בעליל.

אני משתגע, לא מצליח לראות את הלפטופ בתצוגה של אף חנות.

אבל אני ממש אוהב את המפרט\מחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש. אני אישית משתמש בלינוקס, לכן זה נעשה באמצעות הדרייבר של

סינפטיקס (שקיים גם לחלונות). הכפתורים של הפד מאוד לא נוחים לכן

אני משתמש בעכבר BT חיצוני. אבל לשאלתך, יש.

אני מבין שיש לך את הנייד הזה , הוא מאוד נחשק בפורום אולי אתה תכתוב אליו איזה ביקורת או חוות דעת , יש המון אנשים שרוצים לרכוש אותו בגלל המפרט הפצצה והמחיר הנוח ולא להרבה יש אותו

אם לא קשה לך תכתוב מה אתה חושב אליו , כלומר איך הוא נוח , מתחמם , אם יש איתו בעיות מיוחדות , איך האיכות בניה שלו , איך המחשקים עובדים אליו , ואם הוא לא מתחמם יותר מידי כשאתה מריץ אליו משחקים כבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, לי יש את הלפטופ הנ"ל, כרגע אני מקליד ממנו, לי יש את הגירסה של 86H4 עם כרטיס 9600, המחשב אצלי בערך חודש, אני ממש מרוצה ממנו.

המחשב מריץ כל מה שאני התקנתי עליו עד עכשיו:

Windowds Home Adition

Photoshop 4

Civilization 4

Rise of Nations

Lightroom

Visual Studio 2005/2003

וכולה...

המסך\מקלדת טובים ונוחים,המחשב שקט ממש, ומתחמם ברמה סבירה ביותר, כך שאני יכול לעבוד עליו שעות, החסרון היחידי בשבילי זה הבטריה שמחזיקה בערך שעתיים, אבל למחשב הזה, שבקלות יכול להחליף את המחשב הביתי הנייח, זה לא ממש בעיה. איכות הבניה ממש לא מעניינת אותי, כי לא מעניין אותי איך הוא ניראה או מורגש, עשיתי עליו אחריות שלוש שנים עם שליח עד הבית, זאת אומרת שאם משהו מתקלקל שליח לוקח ומחזיק לי אותו לידיים, תוך שבוע, זה מה שהבטיחו לי בחנות של סקייפס בראשון, וכל זה בתוספת של 200 ש"ח, אז מי שמחפש מחשב חזק ביותר, ולא מוכן לשלם איזה 10000 ש"ח על

Dell/Lenovo עם אותו מפרט, זו אופציה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

האמת שהעיצוב לטעמי לא מוגזם או חללי מידי לא מוציא את העניים לאף אחד ולא משעמם..

כמעט שלם בדעתי לקנות לי גם אחד כזה.

סה"כ מרוצה מכל מוצרי ג'יגה בייט שהיו לי לאורך כל השנים. ומקווה שאהיה מרוצה גם מזה.

פשוט ממש מתוסכל מהעובדה שאף חנות לא מחזיקה של ג'יגהבייט בתצוגה שאפשר להפעיל "ולהשתעשע" לכמה רגעים לפני הקנייה.

(למעט סקיי-פיסי - שעשו טובה שנתנו להסתכל עליו מבעד לחלון ראווה בחנות ולא הסכימו להפעילו)

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התלבטתי קשות, כי רציתי נייד שהוא יהיה נייד זאת אומרת קל עם בטריה טובה, אז הסתכלתי לכיוון של 13 אינץ, אבל הטובים עולים המון כסף, אז אמרתי שאני אפצל , קניתי לבית, ובעוד שבוע מביאים לי מארהב 1008HA, שאמור לתת לי ניידות ונוחות מקסימליים, כך ששתי המחשבים כוללים הכל לא מגיעים ל 6000 ש"ח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...