מקלדות גיימינג בעברית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות גיימינג בעברית

n_aviv1

Recommended Posts

סבבה... יש מקומות ספציפיים שאפשר לקנות אותה בעברית? ויש עוד מקלדות גיימינג בעברית? אם יש עוד הרבה תכתבו דגמים מומלצים, ואם אין הרבה אז את כמה שיש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח במאה אחוז אם זאת של גיימינג אבל לי יש כרגע את המקלדת - Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 שהיא ממש ממש נוחה לעבוד איתה בעיקר במשחקים , יש לי אותה כבר שנתיים ואני הכי מרוצה ממנה בעולם , הנה קישור שלה -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=472171

וכמובן שיש לך את המקלדת של RECULSA המעולה שיש לה גם עברית וגם מקלדת גיימינג מעולה , הייתי קונה אותה אולי אם היא לא הייתה כזאת מכוערת , הנה קישור שלה -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=692257#

מקלדת שלישית שאני הכי ממליץ עליה ושיש לה עברית זאת ה- WAVE המעולה של חברת לוגיטק , כרגע כמעט לכל החברים שלי יש אותה וכולם טוענים שהיא ממש נוחה למשחקים ולכתיבה , לדעתי היא המקלדת שמבחינת מחיר עלות ותועלת היא המקלדת הכי משתלמת לקנייה כרגע , הנה קישור שלה -

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=695020

מקווה שעזרתי קצת , יום טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לדעתי האישית אם אתה שואל אותי זה יותר עניין של טעם אישי בלבד , אני אישית לא אוהב אף אחת מהם ולא הייתי קונה אותם בעיקר בגלל שהם לא נראות טוב חיצונית , פשוט לא הטעם שלי זה הכל , תלוי מה אתה בעצמך אוהב , אבל בגדול יש הרבה יותר ביקורות חיוביות ברשת על המקלדת של הריקולסה כי היא יותר איכותית אבל משום מה לא נראה לי שיש הרבה הבדלים ביניהם כי אחרי הכל אלה רק מקלדות זה הכל , אני לא חושב שיש כאן במקרה הזה מקלדת טובה יותר וגרועה יותר , שתיהם דווקא מקלדות מצוינות ואני חושב שאתה צריך לקחת מה שנראה לך יותר טוב לפי הטעם האישי שלך , אני עוד שבוע ככה מקבל את המקלדת של CAITEK CYBORG שזאת המקלדת חלומות שלי כרגע , היא פשוט נראית מדהימה , הנה תמונה שלה -

o5fa3ptlb8jzjukz3n0b.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שמקלדת גיימינג זה בעיקר דרך להוציא כסף מאנשים.

מה בדיוק הדרישות שלך ממקלדת כזאת?

בניגוד לעכברים ששם באמת יש חשיבות לסוג העכבר שאתה משתמש בו, במקלדת זה לא ממש בא לידי בטוי.

"מקלדת גיימינג" בדר"כ אומר:

1. הרבה תאורת לד ועיצוב "מוזר".

2. איכות טובה יותר ממקלדת רגילה, לגבי מהירות תגובה, אנטי גוסטינג וכו' (בפועל משהו לא מורגש לחלוטין)

3. ברוב הדגמים: פיצ'רים ייחודיים, כמו מקשי מאקרו, או יכולת להחליף את המקשים.

בפועל עיצוב זה עניין של טעם ועד כמה אתה מוכן להוציא כסף בשביל מקלדת "מדליקה", הפיצ'רים לרוב הגיימרים לא ממש שימושיים, ולגבי האיכות - כל מקלדת איכותית רגילה תתן לך את אותם הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shantax אחי אני ממש מסכים עם כל מילה שלך אתה צודק במאה אחוז , אבל מי שמחשיב את עצמו כבד כמוני למשל לא יכול להסתפק במקדלת לבנה פשוטה של TEAC או כל מקלדת פשוטה אחרת , אנחנו הגיימרים הכבדים מחפשים תמיד ללא הפסקה את הדבר הבא , את הצעצוע הבא שיעשה לנו את היום ולכן תמיד חברות שונות כמו לוגיטק ורייזור מתאמצות הרבה מאוד בשביל להמשיך להביא לנו הגיימרים מוצרים חדשים וציוד היקפי מתקדם כדי שאף פעם לא ישעמם לנו על המחשב , אני מודה לגמרי אני אישית פריק ענק של ציוד היקפי ובדרך כלל אם יש לי תקציב אז אני תמיד מחפש את הגאדגט הבא שישמש אותי על המחשב שלי ןאני מניח שיש פשוט משוגעים לדבר שלא יכולים בלי לקנות איזה פינוק או איזה צעצוע חדש לחדר מדי פעם רק בשביל ללכת ולהשוויץ לכל העולם שרק להם יש את זה בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shantax אחי אני ממש מסכים עם כל מילה שלך אתה צודק במאה אחוז , אבל מי שמחשיב את עצמו כבד כמוני למשל לא יכול להסתפק במקדלת לבנה פשוטה של TEAC או כל מקלדת פשוטה אחרת , אנחנו הגיימרים הכבדים מחפשים תמיד ללא הפסקה את הדבר הבא , את הצעצוע הבא שיעשה לנו את היום ולכן תמיד חברות שונות כמו לוגיטק ורייזור מתאמצות הרבה מאוד בשביל להמשיך להביא לנו הגיימרים מוצרים חדשים וציוד היקפי מתקדם כדי שאף פעם לא ישעמם לנו על המחשב , אני מודה לגמרי אני אישית פריק ענק של ציוד היקפי ובדרך כלל אם יש לי תקציב אז אני תמיד מחפש את הגאדגט הבא שישמש אותי על המחשב שלי ןאני מניח שיש פשוט משוגעים לדבר שלא יכולים בלי לקנות איזה פינוק או איזה צעצוע חדש לחדר מדי פעם רק בשביל ללכת ולהשוויץ לכל העולם שרק להם יש את זה בבית...

אין לי שום בעיה עם מישהו שמוציא הרבה כסף על מקלדת גיימינג אם הוא באמת מודע לזה שהוא יקבל תמורת זה לא יותר מאשר "מקלדת מדליקה". סה"כ אנשים מוציאים המון כסף על בגדים, מכוניות ועוד הרבה דברים אחרים, יותר ממה שהם צריכים באמת, אז למה לא על גאדג'טים.

רק רציתי להבהיר את הנקודה הזאת שמי שלא מעוניין להוציא כסף על זה לא חייב לעשות את זה רק בשביל "להיות גיימר".

אגב לא חייבים מקלדת "פושטית" זולה של TEAC, יש מספיק מקלדות איכותיות של לוגיטק ומיקרוסופט ב 70-100שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימר זה בן אדם (לפחות ככה אומרים... אני לא בטוח...) סוג של גיק-פריק של משחקי מחשב. בעיקרון אתה יכול להיות עם עכבר גולה ישן ומקלדת שחצי מהמקשים תקועים ולהחשב ... זה רק עוזר לך ויותר נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שבחלק מהמקרים אין חשיבות לציוד גיימינג, או לפחות לציוד היקפי איכותי בלי התווית של "גיימינג", למשחקי מחשב. רק שבמקלדות באמת אין בזה שום טעם מבחינה שימושית.

גם מקלדת גיימיניג ב1000שח לא תתן שום יתרון על פני כל מקלדת מתפקדת רגילה. הפיצ'רים המיוחדים גם לא ממש שימושיים (תאורת לדים, או יכולת להחליף מקשים). רק מקשי מאקרו יכולים להיות שימושיים לשחקני RTS אני מניח.

שוב, אם זה בשביל הסטייל ויש את הכסף להוציא על זה - למה לא. אבל באמת שאין בזה צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...