האם 9600gt מספיק למסך 22 ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 9600gt מספיק למסך 22 ?

omrik10

Recommended Posts

מה אתה אומר ?

תן לי משחק אחד רק אחד שיותר כבד מקרייסיס !

לפי התפיסה שלך שמשחקים הולכים והופכים יותר ויותר כבדים זה לא הגיוני לא ?

הקטע שגם לא מסתמן באופק אף משחק כבד ממנו !

אני יודע ש 4 צריך מחשב חזק אבל בפאטצ' האחרון אני בטוח שהוא יעבוד מעולה על רזו' טבעית, אז מה אם תוריד טיפה הבארים

של ה VIEW DISTANCE תקשיבו, יש לי חבר עם 4870X2 וגם אצלו כדי לשחק טוב על 1920 הבארים לא על הכי גבוה, אז הם על 70 ולא 100

ובאמת שחוץ מתוספת ב FPS אין יותר מידי הבדל.

ולכתוב שאפשר להוריד רזולוציה...? אז למה בכלל לקנות מסך 22 ?

כי יותר כיף לשחק על 22" עם רזו' מעט נמוכה מאשר על 19" עם רזו' טיבעית, במיוחד שצריך להוריד רזו' רק ב 5% מהמשחקים (עם 9600GT).

לזה שהביא את הטבלה, חבל רק שזה עם פילטרים, ואנשים לא מבינים שלא צריך AA בכזאת רזו' ! אולי במשחקים מסויימים כן אבל פאק -

לשים בקרייסיס 4AA זה טירוף.

אני מכיר שם את כל המשחקים, המשחקים היחידיים שצריכים שם AA זה COD4 שזה דיי גבולי, HL2EP2 ואולי 2AA ב WIC

שהוא באמת כבד. עוד כבד משם זה COJ החדש שעם 9600GT הוא ייצטרך להוריד קצת בהגדרות אבל ראבאק,2 משחקים אחד מתוך איזה 10 !

2 משחקים שהוא לא יוכל לשחק על V.HIGH רק על HIGH ואולי יוותר על AA ב COJ, שכמו שהסברתי כבר לא נותן כלום,

וב WIC הוא כנראה השני ברשימה שהוא כנראה ייאלץ להוריד בו רזו' (אחרי קרייסיס), ויכול ליהיות שלא, צריך ליבדוק את זה.

שוב אפשר להגיד ש GFORCE 2 יעבוד על רזולוציה של 1920... אבל זה דפוק לגמרי..

הכ.מסך הזה לא היי אנד.. ומדרג ממוצע.. ולא יותר.

מסכים איתך שזה דפוק, אבל זה לא מה שאני אומר.

בבקשה תפסיקו להיתפס על המשחקים הבאמת כבדים הבודדים, לא כל היום אחנו משחקים בהכי הכי כבדים, כי מה לעשות שעל קרייסיס אפשר להוציא אולי 15-20 שעות על שני המשחקים ביחד וCOJ זה משחק של 7 שעות, וזה לא שבהם הוא לא ייהנה זה שרק בהם הוא ייצטרך להוריד טיפונת בהגדרות.

אני חושב שהעברתי את מה שרציתי ומעכשיו זה כל אחד עם הדעה שלו, העדיפויות שלו והכיס שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ARMA 2 זה יותר קרוב לערימת באגים ממשחק, כרגע גם אנשים עם כרטיסים חזקים בהרבה יותר מתלוננים על המון בעיות של באגים וביצועים.

וכנראה שיוציאו בקרוב פאטצ' 1.03 שייתקן הרבה דברים, עד שלא מסדרים את הדבר הזה אני בכלל לא מחשיב אותו כמשחק.

לגבי COJ, על איזה רזו' אתה משחק ?

רשמתי את מה שרשמתי כי לכרטיס שלי קשה, אני לא יודע איך ה 9600 ייתמודד אבל הנה אתה אומר שאצלך זה רץ מעולה וזה עוד יותר מחזק את הטענה שלי.

מעניין איפה כל אלא שאמרו שזה כרטיס מ"דרג בינוני" ושהוא לא יספיק.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 זה בדיחה שיווקית.

אין הבדל בין 9 ל 10 מבחינה גרפית, אם אתה לא יודע את זה יש בעיה.

עוד משהו, מדובר שם על המשחק הראשון, אנחנו מדברים על השני.

דווקא נחמד להיתווכח ככה... יש לך עוד דברים שאני אוכל לענות לך עליהם או שהיתייאשת ?

ד"א, מה עם פותח הת'רד ? ניראה שהוא כבר שכח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מספיק לא מספיק...

הרי כל הוויכוח הזה מיותר.

אם פותח הת'ראד היה קונה מחשב חדש / מתכנן לקנות כרטיס חדש אז היה לזה משמעות.

מכיוון שה 9600GT כבר קיים, אני אומר, תן לו צ'אנס, לא תהיה מרוצה? תתחיל לחפש כרטיס חדש.

בתור בעלים של 9600GT (לשעבר) אני יכול לומר שיש משחקים שהוא יסחוב מצויין ויהיו כאלה שידרשו פשרות. ומכאן זה תלוי רק בעד כמה פותח הת'ראד מוכן להתפשר. אז עם כל הכבוד לבאנצ'ים וכולי...

האם אפשר לשחק משחקים חדשים עם 9600GT על מסך 22" בצורה נורמלית? בטח שכן.

האם זה מספיק טוב לכולם? ברור שלא.

פותח הת'ראד - עד שלא תנסה בעצמך לא תדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוכח משהו לגברי DX 10... לא?

COJ יהיה כבד ב10 כי 9 זה הוא כבר עם רגל אחד בקבר.

http://www.hardocp.com/article.html?art=MTM4NCwzLCxoZW50aHVzaWFzdA==

נכנסתי עכשיו למשחק:

כרטיס בלי OC הכל על מקסימום שאפשר - ACT V בין 35 ל 50 FPS

עם OC הוא 40+ FPS.. ואלה בזמן מלחמה.

אז סבבה במקומות "קשים" הוא ירד אולי ל30...

DX10? הוא לא קוטל ביצועים, מוריד 5-10 FPS בשביל הבדל זניח ביותר

עזבו חרא כרטיס מעפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לבחור יש E8400 שיתו לו בוסט רציני למשחק

ועל איזה רזולוציה הפעלת את המשחק??

בכל מקרה הדיון סתם נמשך 9600 כרטיס שמשתלם מאוד רק 450 שקל!!! למחיר שלו כרטיס תקציבי וחזק שיתן לגיימר הממוצע אפשרות לשחק במשחקים האחרונים בשוק בצורה טובה בלי להשתגע בהגדרות במשחקים מסוימים.

אם הכרטיס היה עולה 1700 שקל והיה לו ביצועים כאלה היום אולי היה אפשר להגיד שהוא " :kopfpatsch:".

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX10 זה בדיחה שיווקית.

אין הבדל בין 9 ל 10 מבחינה גרפית, אם אתה לא יודע את זה יש בעיה.

עוד משהו, מדובר שם על המשחק הראשון, אנחנו מדברים על השני.

דווקא נחמד להיתווכח ככה... יש לך עוד דברים שאני אוכל לענות לך עליהם או שהיתייאשת ?

ד"א, מה עם פותח הת'רד ? ניראה שהוא כבר שכח...

אל תגיד סתם דברים זה נכון מה שאתה אומר לגבי השיווק אבל זה לא נכון שאין הבדל כלל יש אולי לא הרבה אבל יש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן הוכחה אמיתית חוץ מהתמונות ב COJ הראשון שד"א גם שם זה לא ההבדל האמיתי בין 9 ל 10 זה הבדל בין שני הגרסאות שיצאו למשחק.

בבקשה!

לפני הכל! אמרתי גם עוד לפני יש משחקים שהבדל ממש מינורי כך שיש מצב שההבדל ואלי כמעת ולא נראה אבל שוב רק בכמה משחקים!

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1051113

http://www.gamespot.com/features/6182140/index.html

http://gizmodo.com/gadgets/pcs/directx-9-vs-directx-10-worth-upgrading-to-vista-for-243099.php

ולקינוח...

http://images.google.co.il/images?client=firefox-a&rls=org.mozilla:he:official&channel=s&hl=iw&q=DX10+DX9&um=1&ie=UTF-8&ei=Rl1aStvYM4zUjAeltNga&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל משמעותי אבל העניין שעדיין לא משתמשים במלוא העוצמה שתמונה בDX 10 להיזכר לפני כמה שנים משחקים עם DX 9 נראו גם לא משהו לאומת היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל משמעותי אבל העניין שעדיין לא משתמשים במלוא העוצמה שתמונה בDX 10 להיזכר לפני כמה שנים משחקים עם DX 9 נראו גם לא משהו לאומת היום.

1+ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא יודע מה טמון ומה לא בתור אחד שיש לו +VISTA על מחשב אחד

לא רואה הבדל שאומר WOW יש פה הבדל משמעותי

only fps drop down !:

דוקא עשיתי בדיקה עם CRYSIS וAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...