הפרטת קרקעות של ארץ ישראל לצמיתות. חוק חדש ומזעזע - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרטת קרקעות של ארץ ישראל לצמיתות. חוק חדש ומזעזע

rikus

Recommended Posts

תגיד מה אתה רוצה? הבנתי שאתה אנרכיסט, בעד לעשות מה שבא לך איפה שבא לך, כנגד המשטרע, כנגד הכנסת, להחליף שיטת ממשל

להחליף בכלל חצי מדינה שלפי תיאוריות הקונסיפרציה שלך מוחזקת עלידי בעלי הון שקנו את מבקר המדינה, הועדות, בג"ץ, העיתונות ומי לא...

ושכולנו צריכים לפתוח את הראש כדי שנוכל לראות את כל זה (זה אתה זה שסיים כמעט כל פוטס בשירשור סמים כך, לא כן? תפתח את הראש)

אז סבבה שאתה מאוד מושפע מכל מיני דברים ומסיק מסקנות מהר מידי אבל תשמור את השטויות שלך לעצמך ותיתן דעה מנומקת לכיוון זה או אחר.

מעבר לזה תקרא את החתימה של THE DOM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מכל זה עדיין לא הבנתי בן כמה אתה? זה מאוד מסובך לך לענות אני מבין אז אני ארד מזה... (לדעתי אתה ילד אפילו לפני צבא)

תאוריות לא תאוריות אני לא רואה אותך מוכיח לי אחרת, בנתיים אני רק רואה אותך מקבל בראש מכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ הוכחת שאתה גבר גבר :-\.

הבעיה האמיתי עם העניין הזה שרוב הציבור לא מודע לבעיה.

ההצעה הזו טמונה עמוק בתוך חוק ההסדרים ולאף בנאדם ממוצע/פוליטיקאי/אחר לא יהיה זמן/כוח/רצון לקרוא את כל החוק והצעותיו השונות כולל את הפרטת הקרקעות.

בעיתונות לא מקדישים כותרות וזמן לנושא ובטלוזיה לא מדובר עליו בכלל.

צריך לעורר את מודעות הציבור ואולי באמת לעשות עם זה משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב אם יש פה מישהו שרוצה לסכם את הנקודות המרכזיות של כל צד זה יהיה מצוין.

http://ecowiki.org.il/index.php?title=%D7%94%D7%A4%D7%A8%D7%98%D7%AA_%D7%A7%D7%A8%D7%A7%D7%A2%D7%95%D7%AA_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

מכיוון שלפי מה שמעתי עד כה ההפרטה הזאת חיונית ואפשר לפתור את הבעיות

למשל עלידי פיקוח מכירת הקרקעות ובין היתר הצבת תנאים כמו מי שלא אזרח/תושב המדינה לא יכול לרכוש קרקע או להגביל את כמות הקרקע שניתן לרכוש.

כמו כן אני בעד להפריט רק אדמות מדינה מישובות ואו שטחים במרכז הארץ בתחום הרשויות (שהם כמובן יהיו נתונים תחת סמכות ועדות התכנון והבניה המקומיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק כל מי שלא אזרח לא יוכל לקנות, חסרים אנשים שרוצים כסף ומצפצפים על המדינה? אז יהיה לך איזה בעל חוב ישראלי שיקבל פתאום ירושה מחבר שקיבל גם הוא פתאום בירושה מחבר שגם הוא קיבל פתאום בירושה משיח סעודי.

ואז תמצא את עצמך עם הדגים בים, אפילו שקנית בית.

ואם שמעת שהיא כל כך חיונית תסביר מה חיוני, גם אני שמעתי דברים אתה יודע, בעיקר ליכלוכים כאלה ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק כל מי שלא אזרח לא יוכל לקנות, חסרים אנשים שרוצים כסף ומצפצפים על המדינה?

אז יהיה לך איזה בעל חוב ישראלי שיקבל פתאום ירושה מחבר שקיבל גם הוא פתאום בירושה מחבר שגם הוא קיבל פתאום בירושה משיח סעודי.

ואז תמצא את עצמך עם הדגים בים, אפילו שקנית בית.

גם אני אמרתי את זה קודם, אבל צריך לשים לב שגם כיום יש פי 6 (או 8 לא זוכר) יותר שטחים פרטים למכירה מאשר השטחים שאני מדבר עליהם

אין שום התנפלות של של שיחים ערבים.

מעבר לזה אני לא מציעה להפריט את כל שטחי המדינה, אלא רק שטחים שכבר בנוים (1% משטחי המדינה) ושטחים הכרחים במרכז לפיתוח ובניה לגובה.

אבל גם עם כן ההגבלה להחזקת האדמות הללו רק לתושב הארץ (אפילו נוסיף ב5שנים האחרונות) די תידפוק שיחים פוטנציאלים.

וההגבלה על כמות הקרקעות הניתנות לרכישה+פיקוח, תגביל אותם מאוד כמו גם יגביל חברות גדולות בארץ שירצו להשתלט על אזורים.

ואם שמעת שהיא כל כך חיונית תסביר מה חיוני, גם אני שמעתי דברים אתה יודע, בעיקר ליכלוכים כאלה ואחרים.

כבר הסברת, היא בעיקר חיונית לכל האנשים שחיים בשטחים הללו והם לא בעלי הבית, כמו גם לכל דבר שקשור לאישורי בבניה באזורים הללו.

וכמו דברים נוספים אבל אותי יותר מעניין מה הטיעונים נגד כי כמו שאמרתי בפוסט הכי בהתחל מלבד התרוץ שהפרטת הקרקעות הנ"ל תוביל לפירצה להפרטת כל הקרקעות לא שמעתי עדין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם עם כן ההגבלה להחזקת האדמות הללו רק לתושב הארץ (אפילו נוסיף ב5שנים האחרונות) די תידפוק שיחים פוטנציאלים.
אז יהיה לך איזה בעל חוב ישראלי שיקבל פתאום ירושה מחבר שקיבל גם הוא פתאום בירושה מחבר שגם הוא קיבל פתאום בירושה משיח סעודי.

או לקרוא ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או לקרוא:

מה זה ישנה אם באמת יש שיחים סעודים שרוצים לקנות אותה

אז תמיד ימצאו שמאלנים קיצונים שילחמו בבלה בלה בלה שיקנו את האדמה וימכרו להם...

או לקרוא:

גם אני אמרתי את זה קודם, אבל צריך לשים לב שגם כיום יש פי 6 (או 8 לא זוכר) יותר שטחים פרטים למכירה מאשר השטחים שאני מדבר עליהם

אין שום התנפלות של של שיחים ערבים.

מעבר לזה אני לא מציעה להפריט את כל שטחי המדינה, אלא רק שטחים שכבר בנוים (1% משטחי המדינה) ושטחים הכרחים במרכז לפיתוח ובניה לגובה.

וההגבלה על כמות הקרקעות הניתנות לרכישה+פיקוח תגביל אותם מאוד כמו גם יגביל חברות גדולות בארץ שירצו להשתלט על אזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...