הפרטת קרקעות של ארץ ישראל לצמיתות. חוק חדש ומזעזע - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרטת קרקעות של ארץ ישראל לצמיתות. חוק חדש ומזעזע

rikus

Recommended Posts

http://www.blacklabor.org/?p=9209

מעבר לזה שיש מצגות בדיון שמתחתי על שיטת השקשוקה, לא ברור לי אם אפשר למכור את הקרקעות לצמיתות לדוגמא, לאויבים של המדינה?

נניח בא איזה שייח סעודי ומציע מחיר פסיכי.

ואז הוא אומר ביי ביי לכל היהודים שיושבים שם.

עוד מישהו המום מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צאו מהסרט שלכם. אין שום סכנה ששיח סעודי יקנה פה אדמות בלי שנרגיש :lol:

הפרטת הקרקעות זה אומר שהדירות בערים יהיו ולא יהיו שיכות למנהל.

ערבי "ישראלי" שפתאום גילה חשבון בנק שהדוד הסעודי שלו השאיר לו בירושה כן יכול לקנות... וכמה פעמים כבר הוכיחו את הקשר בין כסף סעודי לטרור פלסטינאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו אומרים שכל אזרח מקבל חלק, או שהאדמה שהוא גר עליה עכשיו הופכת להיות בבעלותו זה שונה.

פה נותנים הזדמנות למי שיש לו גם ככה יותר מידי כסף לעשות עוד כסף (שורש כל רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.blacklabor.org/?p=9209

מעבר לזה שיש מצגות בדיון שמתחתי על שיטת השקשוקה, לא ברור לי אם אפשר למכור את הקרקעות לצמיתות לדוגמא, לאויבים של המדינה?

נניח בא איזה שייח סעודי ומציע מחיר פסיכי.

ואז הוא אומר ביי ביי לכל היהודים שיושבים שם.

עוד מישהו המום מזה?

אתם לא מגזימים קצת, אם זה באמת היה מאפשר לכל שיח סעודי לחגוג פה גם אני הייתי נגד.

אבל לפי מה שהבנתי כבר כיום יש כל כך הרבה קרקעות שניתנות לרכוש ואין שום נהירה של לבושי סדינים מחצי האי ערב.

בנוסף לכך הבנתי שרוצים להוסיף סעיף כדי לאפשר בקרה על רכישת קרקעות עלידי גורמים חיצונים.

אבל הרעיון המרכזי הוא בכלל לאפשר לכל "בעלי" הבתים להיות באמת הבעלים שלהם (כל הקרקעות המדוברות הן קרקעות בנויות)

ולהוריד מגוון חסמים בירוקרטים כדי לאפשר תוספת בניה לבעלי הבית או מכירת הבתים ואיפשור בניה לגובה (מאוד חשוב במרכז הארץ)

כאשר הטענה המרכזית של המתנגדים היא שאם יאפשרו את זה אז זאת תיהיה פירצה שאותה ינצלו אחרכך למכירת קרקעות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל העולם מקובל שהבעלים של הקרקע זה אדם פרטי ולא המדינה, למה שאצלנו זה יהיה אחרת?

בכול העולם יש הרבה אדמה, יקרה יותר, שפחות אנשים רוצים לשרוף את מי שנמצא עליה ברגע הנתון.

אם יתנו רק לישראלים ששילמו את כל המיסים שלהם ב-10 השנים האחרונות לקנות את האדמה זה יהייה עוד קצת הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יתנו רק לישראלים ששילמו את כל המיסים שלהם ב-10 השנים האחרונות לקנות את האדמה זה יהייה עוד קצת הגיוני.

מה זה ישנה אם באמת יש שיחים סעודים שרוצים לקנות אותה

אז תמיד ימצאו שמאלנים קיצונים שילחמו בבלה בלה בלה שיקנו את האדמה וימכרו להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתחיל בקרקעות בערים-שגם זה לא הגיוני בעיני שקק"ל תמכור שטחים.

וז יגמר במכירת שטחים בצפון ובנגב לכל המרבה במחיר.

בדיוק כמו שאמרתי.

אתם לא מגזימים קצת, אם זה באמת היה מאפשר לכל שיח סעודי לחגוג פה גם אני הייתי נגד.

אבל לפי מה שהבנתי כבר כיום יש כל כך הרבה קרקעות שניתנות לרכוש ואין שום נהירה של לבושי סדינים מחצי האי ערב.

בנוסף לכך הבנתי שרוצים להוסיף סעיף כדי לאפשר בקרה על רכישת קקעות עלידי גורמים חיצונים.

אבל הרעיון המרכזי הוא בכלל לאפשר לכל "בעלי" הבתים להיות באמת הבעלים שלהם (כל הקרקעות המדוברות הן קרקעות בנויות)

ולהוריד מגוון חסמים בירוקרטים כדי לאפשר תוספת בניה לבעלי הבית או מכירת הבתים ואיפשור בניה לגובה (מאוד חשוב במרכז הארץ)

כאשר הטענה המרכזית של המתנגדים היא שאם יאפשרו את זה אז זאת תיהיה פירצה שאותה ינצלו אחרכך למכירת קרקעות אחרות.

אם היו אומרים שכל אזרח מקבל חלק, או שהאדמה שהוא גר עליה עכשיו הופכת להיות בבעלותו זה שונה.

פה נותנים הזדמנות למי שיש לו גם ככה יותר מידי כסף לעשות עוד כסף (שורש כל רע)

יותר מבוגר ממה שרשום לך בפרופיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...