מייל שקיבלתי מאדם איראני ובו הוא מביע את דעתו על השלטון.... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייל שקיבלתי מאדם איראני ובו הוא מביע את דעתו על השלטון....

Born2Kill

Recommended Posts

רק עכשיו שמתי לב לזה,

הגבתי על הסירטון המזעזע ביוטיוב של אותה אחת שהפכה לסמל המחאה של האירנים.

מישהו כנראה ראה את התגובה שלי והביע את דעתו במייל אליי, ציפיתי לקבל תגובה של מישהו שתומך במוסוואי אבל זה נראה אחרת:

TheSmi:Thanks for your comment,but we actually do not want to see mosavi for pm(president actually)we want the whole regime,including mosavi to GO we want them ALL to go,the whole regime they are murderers,killers animals.we want good relations with all countries ,including US,and of course ISRAEL.I was borna moslem shiate,but am looking forward to the day that we kick the mullahs OUT and replace it with a secular democracy.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב לזה,

הגבתי על הסירטון המזעזע ביוטיוב של אותה אחת שהפכה לסמל המחאה של האירנים.

מישהו כנראה ראה את התגובה שלי והביע את דעתו במייל אליי, ציפיתי לקבל תגובה של מישהו שתומך במוסוואי אבל זה נראה אחרת:

הכל טוב ויפה, השאלה האם הזמן שהם מחכים לו, יעלה על הזמן שהאידיוט ייצר אטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, השאלה האם הזמן שהם מחכים לו, יעלה על הזמן שהאידיוט ייצר אטום.

לא יכלותי לנסח את זה טוב יותר.

נחכה ונראה הזמן באמת יעשה את שלו, בינתיים אנחנו רק יכולים לקוות לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא מפתיע.. איזה אינטרס יש לאזרח אירני לשנוא את ישראל?

כמו שאתה לא באמת שונא אף אזרח אירני (ואם כן אז יש לך בעיה מוזרה)

אף אזרח אירני לא שונא אותך... הם סך הכל רוצים לחיות במדינה שלהם.. מה אכפת להם מאיתנו? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אמיתי, אז יש עוד תיקווה לעולם הזה... זה מראה שהם לא עומדים מאחורי השילטון הזה ורוצים משהו אחר...

לא, זה מראה שאדם אחד לא עומד מאחורי הסרטון הזה, ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי לפני חצי שנה נכנסתי לסרבר סעודי בקאונטר,בקיצור אחד שם הוסיף אותי לfriends והתחיל לדבר איתי

שסעודיה רוצה שלום והם לא סובלים את אירן כי היא מראה את כל העולם הערבי בצורה שונה

ממש אחלה בנאדם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אזרח אירני לא שונא אותך...

זה לא נכון להגיד כך ,יש אולי אזרחים אירנים שלא שונאים אותך ,אבל השאר שונאים אותך ואותי ,כי אנחנו ה"אוייב היהודי" ואנחנו חברים של ה"חזירים הקפיטליסטים" מאמריקה .

אני הייתי רוצה שיהיה עוד אנשים טובים בארצות האלו ,אבל חבל שאותם אנשים נחמדים ושוחרי שלום הם רק קול קטן בטוח האוכלוסיה הענקית של האנשים האלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש אזרחים אירנים שהם חילונים ותומכים בנורמליזציה של המדינה שלהם ובהעייפת האייתולות, זה ידוע, זה ברור וזה מובן לחלוטין. זו לא הייתה שאלה בכלל.

השאלה היא איזה אחוז מהמדינה הם מהווים.

אני מניח שהם מרוכזים בעיקר(ואולי רק) בטהרן, וגם שם הם לא מהווים רוב אמיתי. משהו דומה למה שקוראים לו בארץ "מדינת תל אביב".

ייקח עוד הרבה זמן עד שתקום אירן נורמלית, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם יכולים היום להגיד את זה ולהפגין ככה (זה עדיין רחוק מחופש כן) זה כבר טוב, לי זה מראה שיש שם גם קול אחר (שאולי נבלע מקודם אבל עכשיו לפחות שומעים אותו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מפגינים? כבר שבועות שלא הייתה שום הפגנה, וגם שהייתה הפגנה, היא הייתה של כמה אלפים בלבד - אתה יודע כמה זה "כמה אלפים" מתוך 50 מיליון איש? זה כלום ושום דבר, בחגיגות אליפות של מכבי ת"א בכיכר רבין יש יותר אנשים, וזה מתוך 7 מיליון.

פובליציסטים שונים אהבו לעשות מהטיפה רעש שיש באיראן איזשהו סממן למהפכה חילונית הולכת ומתקרבת, אבל האמת היא שמדובר בכמה צעירים חילונים ומשכילים שנמאס להם - שזה נחמד וטוב ויפה, אבל זה כאין ואפס לעומת 69,990,000 אזרחים איראנים שהם מוסלמים קיצונים או לא אכפת להם משיטת הממשל הנוכחית או סתם לא בזין שלהם להפגין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דיכאו את ההפגנות בכוח, אני אישית אולי גם הייתי שומר על נפשי ומפגין מהבית, אגב, הם עושים בדיוק את זה עכשיו צוע'ים

מהבתים והמשטרה שלהם נכהסת עדיין לעצור אותם...

http://www.youtube.com/watch?v=w7IrXKH5wNc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...