10 מוצרים אמריקאיים שכדאי לייבא לארץ (ולמה אין מצב שזה יעבוד כאן...) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 מוצרים אמריקאיים שכדאי לייבא לארץ (ולמה אין מצב שזה יעבוד כאן...)

shantax

Recommended Posts

אין שום סיבה שריפיל לא יעבוד כאן, גם ככה אין שירות עצמי והמלצרים יודעים מי שילם ומי לא.

כולה קפה או תה בארוחת בוקר, מה קשה כל כך למלא את הכוס ? למה צריך לגבות עשרות שקלים על 2-3 כוסות של מיים עם קצת אבקה שעולה מיקרון מהמחיר שהם גובים על כוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסביבות 2002, בורגר ראנץ' יצאו עם אופציה לריפיל על כל סוגי השתיה וביטלו את האופציה תוך זמן קצר (אחרי שהם הבינו את כמויות הכסף האדירות שהם מפסידים ושאנשים קנו כוס שתייה אחת לקבוצה של חברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה ברוב הדברים ברשימה, שאלת הביצה והתרנגולת.

האם המציאות הישראלית כזאת דפוקה בגלל האופי הישראלי המגעיל, או שהאופי הישראלי כזה מגעיל כי המציאות כאן כזאת דפוקה.

הדברים כאן מן הסתם לא יעבדו כי ישראלים ישר ינצלו את זה לרעה, אבל אולי אם הכל היה נוהג ככה אז בסוף הישראלים היו מתרגלים לזה. למשל אם מציעים לך שתיה חינם אתה תשתה כמו בן אדם נורמלי שתיים או שלוש כוסות קפה מקסימום, אבל אם אתה לא מורגל לזה אתה חושב שזו מציאה שאתה חייב לנצל כי בשום מקום אחר זה לא ככה אז תשתה עשר כוסות קפה (כמו קריימר, שכנראה היה ישראלי במקור...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אוסיף על עניין הריפיל חבר שלי שעבד שם בזמנו אמר שאנשים קנו כוס ושמרו אותה כל היום ז'א אם הסניף היה בקניון אנשים היו חוזרים אחרי שעות ושותים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אוסיף על עניין הריפיל חבר שלי שעבד שם בזמנו אמר שאנשים קנו כוס ושמרו אותה כל היום ז'א אם הסניף היה בקניון אנשים היו חוזרים אחרי שעות ושותים..

אתה רציני? זה בדיוק מה שהיה כתוב בכתבה. כמה ישראלי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריפייל לא קיים ברוב המקומות, לרוב רק בסניפים נידחים של מקדונלדס 200 מייל מאזור מיושב :D

נכון שפעם היה יותר סניפים עם ריפייל, אבל זה לא המצב עכשיו.

מה שנכון זה שארוחות פה עולות חצי מהמחיר בישראל, מצד שני, הציזבורגר בארוחות רגילות הוא בגודל של המבורגר לילדים בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריפייל לא קיים ברוב המקומות, לרוב רק בסניפים נידחים של מקדונלדס 200 מייל מאזור מיושב :D

נכון שפעם היה יותר סניפים עם ריפייל, אבל זה לא המצב עכשיו.

מה שנכון זה שארוחות פה עולות חצי מהמחיר בישראל, מצד שני, הציזבורגר בארוחות רגילות הוא בגודל של המבורגר לילדים בישראל.

מה הקשר למקדונלס.

זה מאוד נפוץ בDINERS ומסעדות מקומיות.

ולא רק בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בדיינרים למינהם, לא נותנים לעשות רייפייל, בחלק מהמקרים רק כתוב על המכונה שאין ריפייל והמילוי הוא חד פעמי, ובחלק בכלל אי אפשר. כך או כך, מרגישים שהריפייל נעלם לאט לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה ברוב הדברים ברשימה, שאלת הביצה והתרנגולת.

האם המציאות הישראלית כזאת דפוקה בגלל האופי הישראלי המגעיל, או שהאופי הישראלי כזה מגעיל כי המציאות כאן כזאת דפוקה.

הדברים כאן מן הסתם לא יעבדו כי ישראלים ישר ינצלו את זה לרעה, אבל אולי אם הכל היה נוהג ככה אז בסוף הישראלים היו מתרגלים לזה. למשל אם מציעים לך שתיה חינם אתה תשתה כמו בן אדם נורמלי שתיים או שלוש כוסות קפה מקסימום, אבל אם אתה לא מורגל לזה אתה חושב שזו מציאה שאתה חייב לנצל כי בשום מקום אחר זה לא ככה אז תשתה עשר כוסות קפה (כמו קריימר, שכנראה היה ישראלי במקור...)

אין מה לעשות. אנחנו חיים במדינה קטנה, צפופה, שקלטה עשרות עלויות גדולות של עדות שונות לחלוטין בפרק זמן קצר מאד, שתקועות כאן בתחת של השני והתוצאה לחץ חברתי וגזענות. תוסיף לזה מצב בטחוני גרוע, כלכלה לא יציבה, אקלים חם ותקבל את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות. אנחנו חיים במדינה קטנה, צפופה, שקלטה עשרות עלויות גדולות של עדות שונות לחלוטין בפרק זמן קצר מאד, שתקועות כאן בתחת של השני והתוצאה לחץ חברתי וגזענות. תוסיף לזה מצב בטחוני גרוע, כלכלה לא יציבה, אקלים חם ותקבל את .

מה עם האויבים שמקיפים אותנו? שכחת את זה חבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית במנטליות הישראלית היא הרעיון של "לא לצאת פרייר של אף אחד, ולדפוק כמה שיותר את הממסד" (מדינה, , מסעדה - מה שלא יהיה)*. הרבה ישראלים פשוט ירגישו רע אם למשל הם לא ינצלו את ה"ריפיל" לפחות 20 פעם, הם פשוט ירגישו שהם ידפקו אם באמת הם ישתו רק שתי כוסות. מה שמעצבן זה שלא מדובר באוטופיה בלתי אפשרית - בארצות הברית הדברים האלה באמת עובדים למי שיודע (ריפיל, החזרה בחנות וכו'), אז אין סיבה שזה לא יעבוד כאן. הכל בגלל המנטליות המעצבנת הזאת.

*(כמובן שאני לא אומר שכל ישראלי כזה, אני מדבר רק על המנטליות הרווחת. אני גם לא אומר שישראלים הם פחות מוסריים מאנשים במדינות אחרות, אלא שזה הדפק הפרטי שלנו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...