הוינדוס עולה לאט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוינדוס עולה לאט

eliil1

Recommended Posts

הוינדוס עולה, ואז כאילו אני לא יכול להיכנס לשום תוכנה הוא כאילו נתקע כזה, לאיזה 2 דקות ככה אולי יותר ואז רק הוא בסדר.

איך אני עושה שהוא כבר על ההתחלה יטען הכל מהר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה מטעין הרבה דברים בהפעלה עם המחשב

או שיש שם משהו ספציפי כבד במיוחד...

תבדוק מה עולה עם המחשב

תנסה להעזר בתוכנות עזר שעושות DELAY להפעלה בSTARTUP ... זה עשוי לקצוץ לך ב2 דקות ולבטל את תופעת ה"תקיעה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק מה עולה עם המחשב?

היה נראלי איזה משהו שנכנסים דרך RUN, אבל שכחתי איך זה נקרא =S

ומה שעולה לי אבל זה לא הרבה, ,נוד32, טריליאן,דיימון טולס,CCC,OBJECTDOCK ו..זהו נראלי =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי תודה!!

טוב אז יש לי בערך 35 דברים ב STARTUP שמסומנים בוי...

להוריד מה שאני לא צריך בהתחלה (כמו (פוטושופ) , ודברים כאלה)?

יש אבל הרבה דברים שאין לי מושג מה הם....אז עדיין נשארו לי איזה 32 ככה...פוחד להוריד וי מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון מעולה בשבילך... תשאיר את המחשב דולק כל הזמן וככה כמעט אף פעם לא תצטרך לחכות שהוא יעלה.

פששש גאון....

ואז עם כרטיס כמו שלי יגיע לי חשבון חשמל כאילו יש לי תחנת כח בבית...

לא אחי ,אני אוותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי תודה!!

טוב אז יש לי בערך 35 דברים ב STARTUP שמסומנים בוי...

להוריד מה שאני לא צריך בהתחלה (כמו (פוטושופ) , ודברים כאלה)?

יש אבל הרבה דברים שאין לי מושג מה הם....אז עדיין נשארו לי איזה 32 ככה...פוחד להוריד וי מהם

תביא רשימה איש ... ואתה לא בהכרח חייב לבטל משהו..אפשר פשוט לעשות דיליי להפעלתם ואז זה יקל על המחשב בטעינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדברים פה נראים נחוצים

חוץ כמה :

נניח DEFENDER ...אני רואה שיש לך ESET אז למה הכפילות?

הדיפנדר של הWINDOWS דיי זבלה ..לא שהוא תופס כל כך הרבה אבל עדיין

אם אתה לא משתמש בתוכנה של הGROOVE שהיא חלק מהאופיס...אז אתה יכול להפסיק את ה GROOVEMONITOR UTILITY

אתה משתמש ב SCANSOFTPDF הזה ? אם לא אז אתה יכול להפסיק אותו... זה נראה לי קשור תוכנה בשם PDF-CREATE או OMNIPAGE אם אתה מכיר את התוכנה..

יש לך שם איזה 6 רשומות שמתייחסות אליו ... תעצור אותן...תאתחל ותראה איזה זה משפיע על המחשב ...מקסימום משהו לא יעבוד...תמיד אפשר להחזיר ..זה רק DISABLE ולא מחיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPDF הזה זה כנראה ה NUANCE PDF PROFESSIONAL , השתמשתי בזה כמה פעמים. אבל כבר לא ממש.. אני אבטל את אלו ..

WINDOWS DEFENDER אני לא הייתי רוצה לבטל כי אז יש כל הזמן את ההודעה המעצבנת הזאת שהוינדוס בסכנה חח וכל השטויות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPDF הזה זה כנראה ה NUANCE PDF PROFESSIONAL , השתמשתי בזה כמה פעמים. אבל כבר לא ממש.. אני אבטל את אלו ..

WINDOWS DEFENDER אני לא הייתי רוצה לבטל כי אז יש כל הזמן את ההודעה המעצבנת הזאת שהוינדוס בסכנה חח וכל השטויות האלה...

אתה מדבר על המגן עם הX ? כי אפשר לבטל אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...