ynet מוציא אותי מהכלים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ynet מוציא אותי מהכלים

matteo

Recommended Posts

שוב, זה תקין לגמרי לציין "תושבי הישוב X"(מהסיבות שדן ציין), לעומת מתנחלים, שגרים בישוב שמוגדר כהתנחלות(ולכן הם, כתושביו- מתנחלים).

איזה שטויות. אפשר להגיד מתנחלים אבל אי אפשר להגיד ערבים? פשוט תקבל את זה ש- Ynet פרו ערבי על רוב כתביו, ואני זוכר מקרים מאוד ברורים שהיה כתוב מתנחלים, חרדים ועוד שמות כאלו ואחרים אבל לא כתוב אף פעם ערבים. ממתי ערבי זה מילה גסה? אולי זה נאחס להיות אחד כי אין לך מים/חשמל/אוכל ודורסים לך את הבית עם טנקים ודחפורים, אבל עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לעבור לאתר חדשות אחר, שהם גם הרבה יותר מקצועיים: הארץ , תיק דבקה , מעריב (למרות שאני לא מת עליו אישית).

תגרמו להם גם ככה להפסיד כסף פשוט.

גם המניא**ם הורידו תנושא של אצליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לעבור לאתר חדשות אחר, שהם גם הרבה יותר מקצועיים: הארץ , תיק דבקה , מעריב (למרות שאני לא מת עליו אישית).

דבקה בצחוק לא הייתי קורא

אם כי לא חיפשתי אתר חדשות כתחלופה

אלא סתם פשוט לציין שזה אחד הגופים המסיתים ביותר

כל בנאדם קל דעת, בעזרת גיבוב המילים של הכתבים שם, מגבש דעה שמאלנית בד"כ , ומושפע מהכתבים שם.

זה מה שמרגיז. בדיוק כמו הרבה דברים אחרים שמסיתים קלי דעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בזה קצת אתם צודקים אבל עדיין יותר אמין מווינט... :nixweiss:

דבקה זה עיתון (אם ניתן לקרוא לו ככה) שחיי מפרסום שטויות שלא היו ולא נבראו

אחד האתרים הכי פחות אמינים

הדיון הוא לא בדבר האמינות, אלא בדבר ההסתה (לדעתי) המכוונת של הכתבים שבכל חור שניתן הם יתקעו כל דבר שיכול לגרום לשנוא ימניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש-ynet פרו ערבי ובמקרים רבים עושה דברים כמו שפותח הת'רד מציין, למשל בהתפרעויות הטרור נגד גדר ההפרדה של הכפר הערבי ההוא, הם תמיד טרחו לציין "תושבי הישוב X" ולא "ערבים", לעומת מקרים הפוכים שבהם הם דאגו טוב-טוב לציין "מתנחלים" ולא סתם "תושבי הישוב X".

אבל הדוגמה הזאת של ההצתות - דבילית. לא הבנתי מה גורם לך לחשוב שאלו היו ערבים בכלל. אין להם מה לעשות בחיים, רק לשרוף יערות? מה זה יתן להם?

:xyxthumbs:

נראה לי שדווקא היה רשום משהו לגבי המוצא שלהם אבל זה מתחבא בתוך הכתבה.

בכל מקרה אני לא יודע מי היו האשמים להצתות אבל לגבי השאלה שלך בסוף זה בערך מה שנתן לכמה קבוצות נערים הערבים מוטיבציה לידות אבנים על רכבים בצפון.

הרבה יותר קל להגיד פרו-ערבי מאשר אובייקטיבי כשמשהו לא מוצא חן בעינך...

כן רק מה שמוזר, שכתבות "שמאלניות" תופסות כותרות וכתבות וכתבות "ימניות" מקוטלגות מקסימום כדעות ולרוב נעלמות מיד בתוך מדור חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 10, 22, וכל אתרי החדשות כולם אתרים פרו-ערביים ואנטי ישראלים\לאומיים ממספר סיבות שאני לא אציין כאן כי אתם לא תוכלו להתמודד עם המידע הזה, מידע שהולך מעבר לשדר שמאלני שמנסה להרשים את המשפחה שלו בבית.

פשוט לא לסמוך על המקורות האלה, הם הבדיחה של המדינה הזאת, והרמז היחידי שאני יכול לתת זה שתבינו שהדבר האחרון שמעניין אותם זה לתת לכם חדשות כשירות לציבור בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 10, 22, וכל אתרי החדשות כולם אתרים פרו-ערביים ואנטי ישראלים\לאומיים ממספר סיבות שאני לא אציין כאן כי אתם לא תוכלו להתמודד עם המידע הזה, מידע שהולך מעבר לשדר שמאלני שמנסה להרשים את המשפחה שלו בבית.

פשוט לא לסמוך על המקורות האלה, הם הבדיחה של המדינה הזאת, והרמז היחידי שאני יכול לתת זה שתבינו שהדבר האחרון שמעניין אותם זה לתת לכם חדשות כשירות לציבור בחינם.

WE CANT HANDLE THE TRUTH ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם אתה היחיד שיודע על קונספירציה של כל גופי התקשורת המסחריים בארץ? הבנתי אותך... ;)

בנוסף לכך, חשוב לציין שגופי התקשורת בארץ הם מסחריים ומטרתם היא להרוויח כסף. חלק מהמגיבים בדיון טוענים שהרוב במדינה נותן לצד הימני של המפה כך שלפי כל הגיון גופי התקשורת ישאפו שרוב האזרחים יצפו בהם ולא מיעוט כלשהו, ואם הרוב הוא ימני אז גם התקשורת צריכה להיות ימנית שהרי היא מנסה להרוויח כסף (עיתונים לא מודפסים בחינם בפעם האחרונה שבדקתי). זה קצת מנפץ את האשליות של חלק מהמגיבים, לא?

WE CANT HANDLE THE TRUTH ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לזה התכוונתי :xyxthumbs:

אז בעצם אתה היחיד שיודע על קונספירציה של כל גופי התקשורת המסחריים בארץ? הבנתי אותך... ;)

בנוסף לכך, חשוב לציין שגופי התקשורת בארץ הם מסחריים ומטרתם היא להרוויח כסף. חלק מהמגיבים בדיון טוענים שהרוב במדינה נותן לצד הימני של המפה כך שלפי כל הגיון גופי התקשורת ישאפו שרוב האזרחים יצפו בהם ולא מיעוט כלשהו, ואם הרוב הוא ימני אז גם התקשורת צריכה להיות ימנית שהרי היא מנסה להרוויח כסף (עיתונים לא מודפסים בחינם בפעם האחרונה שבדקתי). זה קצת מנפץ את האשליות של חלק מהמגיבים, לא?

ולא הוא לא היחיד, זה משהו ידוע, והתרוץ שהם מנסים להרויח כסף מתאים להסביר לגבי איכות החדשות בארץ, לא לגבי הנטיה הפוליטית שלהם.

ולגבי גישת הרוב, עדיף תגיד לי מי זה הרוב שצופה הערוצים הללו ואני לא מדבר על ערוץ הספורט (מעבר לזה שמה שאמרת זה לא נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...