יש למישהו רעיון איך לתפוס מאוורר 120 מתחת לכ.מסך? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש למישהו רעיון איך לתפוס מאוורר 120 מתחת לכ.מסך?

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם!

המאוורר של הכרטיס מסך שלי עושה רעש חזק מאוד. ועכשיו הוא גם ניראה לי היתקלקל אז בכלל הרעש שהוא עושה בלתי ניסבל.

אז חשבתי לנתק את המאוורר ולהשים מתחת לכרטיס מסך מאוורר רגיל של 120 ממ.

יש למישהו רעיון יצירתי איך אני אתפוס את המאוורר מתחת הכרטיס מסך?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כ.מסך יש לך?

מה שעשיתי בזמנו היה לקנות קירור ACCELERO S1 לכרטיס מסך שלי (X1950P) שעליו הצמדתי עם אזיקונים מאורר 120 מ"מ של COOLING- דבר שהוריד את הטמפ' שלו ב25 מעלות (מנוחה) ו30 מעלות (מאמץ מלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זהו אבל אני לא רוצה להוציא על זה יותר מידי כסף. הכרטיס מסך ממש גרוע ולכן זה לא יהיה שווה את זה (5200)

ואין לי איזה משהו שיתחבר וPCI וכמו שכבר אמרתי - חבל לי לקנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחבר אותו על הכ.מסך עצמו עם אזיקונים, עובד לי מעולה עם כ.מסך X1600 +צלעות הקירור המקוריות שלו(ללא הכיסוי והמאוורר) עם מאוורר 120מ"מ של SUNBEAM, טמפ' במנוחה האזור 40 ובמאמץ מלא באזור ה50 בחדר לא ממוזג...

אני אנסה להשיג ולהעלות תמונה של האלתור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

psyco - אני אהיה מאוד שמח אם תשיג תמונה של זה. ושאלה לגבי האילתור-המאוורר לא רועד בצורה כזאת?

taotao - אין לי מושג איפה אתה מתכוון שאני אתקע את הברגים.אם אני יעלה תמונה של הכרטיס אתה תוכל לסמן לי איפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בפיסות המתכת (בצורת "L" ) שסוגרות את הפתחים של הכרטיסים

מאחורי המחשב.

לישר את הכיפוף ולחבר את המאורר בקצה השני. עם אזיקונים או לקדוח חור לבורג.

אפשר לשים את המאורר במקביל לכרטיס או בניצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש כרטיס מסך שרועש תמידית בגלל מאוורר 2 פינים שלאחרונה לפעמים אפילו עושה רעשים מוזרים שמפסיקים שמביאים למחשב מכה.

אם אני יפרק את הכיסוי פלסטיק והמאוורר המקורי וישאיר רק את האלומיניום (ההיטסינק)

ויקח סתם מאוורר 12 או 8 ס"מ פשוט ושקט, יחתוך לו את הmolex ויחבר לו את התקע 2 פינים של המאוורר המקורי של הכרטיס מסך,

ויקשור אותו עם אזיקונים לכרטיס

אז האם המתח שמה מתאים והאם רמת הקירור תשתפר. (כרגע זה 46 מעלות במנוחה ו56~ במאמץ, הקירור הוא Accelero L1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...