מאוררי PWM מהירים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוררי PWM מהירים

King omri

Recommended Posts

scythe לפי מיטב ידעתי הרחיבה את קו המוצרים שלה תחת SFLEX והוסיפה מספר מוצרים בעלי RPM גבוה יותר יש חנויות שכבר מחזיקות בו

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=3996

למרות שהמחיר מעט יקר [20 שקל מעל SFLEX הוותיק והטוב] זה כי המוצר חדש עדין.

לא PWM!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כביש סואן או שיחה ...

תאמינו לי , אתם לא רוצים לעבוד עם delta 35mm על מקסימום , וגם אם תגידו שלא אכפת לכם מרעש , יהיה אכפת לכם ברגע שתשמעו את הקוצץ ירקות הזה בפעולה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כביש סואן או שיחה ...

תאמינו לי , אתם לא רוצים לעבוד עם delta 35mm על מקסימום , וגם אם תגידו שלא אכפת לכם מרעש , יהיה אכפת לכם ברגע שתשמעו את הקוצץ ירקות הזה בפעולה ...

הקוצץ ירקות הזה נימצא על המחשב של חבר שלי כרגע בתוך P180 והוא לא נישמע כל כך נורא ,למען האמת ברגע שאני מחילף מאורר אני קונה אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי אתה אופטימי לגבי המאוורר של .. ;D

לא קראת את ההערות בקטן (* Measured in an ISO certified chamber with 15 dB(A) background noise.) ..

ובקצרה הוא הרבה יותר רועש מהמצויין..הוא מתחיל מאזור ה31DB ועולה עד ל48DB+-.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי אתה אופטימי לגבי המאוורר של NEXUS.. ;D

לא קראת את ההערות בקטן (* Measured in an ISO certified chamber with 15 dB(A) background noise.) ..

ובקצרה הוא הרבה יותר רועש מהמצויין..הוא מתחיל מאזור ה31DB ועולה עד ל48DB+-.. ;D

ההערה של רמת הרעש בחדר היא בשביל לתת לנו מושג על הדיוק של המדידה.

רמת הרעש בחדר רגיל היא 16-18dB עצם זה שהמדידה נעשתה בחדר "מבודד אקוסטית" נותנת נתוני מדידה מדויקים יותר באזור התחתון.

הם גם מפרסמים את הרעש ב RPM מקסימלי אומרים שהוא 27dB שזה יפה מאוד ל 76CFM.

http://www.nexustek.nl/NXS-120mm-pwm-fan-ultra-quiet.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מאוורר 69CFM/2000RPM, מחוץ למארז אי אפשר לשמוע אותו, כשהוא במארז ולא בחלק האחורי הרעש נוראי כי האוויר פוגע בדפנות של המארז במהירות גבוהה. בקיצור אל תחשוב שלא תשמע רעש ברגע שהמאוורר יהיה במארז. גם כשהוא מאחורה יש רעש כתוצאה מהדחיפה המהירה של האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...