סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?

stone cold

סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?   

2230 הצבעות

1. 1. סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?

• Star Trek-הסדרה המקורית
    • Star Trek: The Animated Series
      0
    • The Next Generation
    • Deep Space Nine
    • Voyager
    • Enterprise
      0

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני חושב שוויגר הייתה יחסית טובה

היה שם אקשן וציצי מה צריך יותר ?

בכל מקרה אתמול ראיתי את 2 הפרקים הראשונים של אנטרפריז

די מוצלחים למען האמת

ודובי לא אהבתי את הפרקים האחרונים בTNG לדעתי זה היה עלוב מאוד

וטחנו את המסע בזמן הזה יותר מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שצריך להיות ממש geek בשביל ליראות סטאר טראק (וכל שאר הזבל הביין גלקטי הזה ) .

אפילו מלחמת הכוכבים היה מפגר ,אני יכול להבין למה אהבו את זה בשנות ה70 (אפקטים מגניבים וכל הבולשיט) אבל אני לא מבין איך אנשים (ולא תחשוב ילדים מפגרים) חכמים בעלי עבודות רציניות אהבו את זה .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שצריך להיות ממש geek בשביל ליראות סטאר טראק (וכל שאר הזבל הביין גלקטי הזה ) .

אפילו מלחמת הכוכבים היה מפגר ,אני יכול להבין למה אהבו את זה בשנות ה70 (אפקטים מגניבים וכל הבולשיט) אבל אני לא מבין איך אנשים (ולא תחשוב ילדים מפגרים) חכמים בעלי עבודות רציניות אהבו את זה .

כי זה כיף מטופש

במיוחד מלחמת הכוכבים הטרילוגיה הישנה

אתה יכול לשאול למה אוהבים של סטיבן סיגל\וואן דם\שוורצנגר וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחדש את הדיון כי צפיתי בעונה הראשונה של "אנטרפריז "

אני חייב להגיד ההתחלה היתה מצוינת הבעיה שכבר בעונה הזאת התחילו אם החלק המעצבן של "חזרה בזמן "

די נמאס

חוץ מזה אני חושב שפספסו הזדמנות לקחת את הסדרה אפילו יותר אחורה מבחינה טכנולוגית

סך הכל הכניסו את רוב הטכנולוגיות שמוכרות בסדרה הזאת כבר בעונה הראשונה ודברו על אחרות

אני חושב שאם היו הולכים יותר אחורה בזמן זה היה מוצלח יותר ובלי חלק מהדברים

חוץ מזה יש 2 כוסיות בצוות שזה סבבה

אבל בסך הכל וויגר כסדרה היא סדרה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

טוב אני מחדש את הדיון והסקר הזה כי סימתי סוף סוף לצפות בסדרה המקורית והמעיקה מאוד

סימתי גם את "אנטרפריז" ואני צופה כרגע בDS9 ואחרי זה מתכנן על הסידרה המצוירת

בכל מקרה כמה תובנות

הסדרה המקורית

משעממת מאוד שחקנים סוג ז אבל בהרבה פרקים שחקניות אורחות כוסיות ואם בגדים סקסים

מי יודע אולי מישהו חגג אז בשנות ה60 של המאה הקודמת ...

בכל מקרה צריך לתת קרדיט לסדרה כי הרבה מהרעיונות שיש בסדרה עברו לסדרות וסירטי מדע בדיוני אחרים וכמובן להמשכים של הסדרה

יש שם רעיונות שכניראה השפיעו גם על אודיסה עכשיו \המחסל\ואפילו מלחמת הכוכבים ושלל דברים אחרים

אבל כסדרה לצופה עדכני היום היא מחורבנת בסך הכל

העונה הראשונה הרגישה ניסיונית השניה הייתה סבירה והשלישית מחורבנת לגמרי

יצא לי גם לצפות בראיונות של משתתפי הסדרה ועל עניין הריטינג הנמוך והחוסר תקציב

וחלק מהשחקנים מדברים כאילו הם שחקנים גדולים או משהו שבפועל היו שחקנים גרועים אבל בסדרה חדשנית לזמנה

בכל מקרה היה מוזר לראות את השוני בין הקלינגונים בסדרה המקורית יחסית לסדרות המודרניות יותר

חלק מהדברים שהיו בסדרה אחרי זה הוסברו דרך "אנטרפריז" שגישרה יחסית בהצלחה על כל מיני שינוים ודברים לא ברורים בעלילה

"אנטרפריז "

בסך הכל סדרה טובה

העונה השלישית זאת העונה הכי מוצלחת שיצא לי לראות בזיכיון הזה הרבה בגלל שיש סיפור אחיד לאורך הסדרה

חוץ מזה יש 2 כוסיות ככה שזה נחמד

אני עדיין חושב שוויגאר יותר טובה כסדרה שלמה וזה הרבה בגלל שהעונה האחרונה ב"אנטרפריז" הייתה מחורבנת ולא הייתה קרובה לעונה השלישית שלה

DS9

אני רק בעונה הראשונה אבל הסדרה זורמת הרבה יותר טוב מהסדרה המקורית

הסדרה מאוד קרובה לTNG בעונה הזאת רק אם תוספת של דברים רוחנים לא חשובים

אפילו Q הספיק כבר להיות בהופעת אורך אחת אבל צריך לזכור שהסדרה התחילה בעונה הלפני אחרונה של TNG

ואני מקווה שהיא תשתפר בהמשך

במדד הכוסיות יש רק שחקנית אחד אבל מבחינת דמויות יש 2 דמויות מגניבות אחד זה אודו שהוא משנה צורה שמשמש כקצין ביטחון

והשני זה קוורק שהוא פרנגי בעל בר בתחנת הזאת

בכל מקרה אחרי שצפיתי בסדרה המקורית הרבה יותר כיף לצפות בסדרה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטאר טראק זה חרא טהור וזה מוכיח את עצמו כשאתה רואה שוב פרקים שחשבת שהיו שווים משהו כשהיית ילד.

הצפיה בשביל הנוסטלגיה מגלה לך כמה בולשיט היו כל הסדרות האלה, קומדיה דרמה רומנטית במסווה של סדרת מד"ב.

רוצה מד"ב טוב? (הכי טוב שיש) תראה בבילון 5.

סטאר-טרק זה ממש ממש לא חרא.הם מציגים תרבות וחברה אנושית ברמה הכי גבוהה שאנחנו לא מעיזים לדמיין.כך שהם נותנים לך משהו חיובי לשאוף אילו.בניגוד גמור לכל שאר הסדרות והמשחקים שיש בשוק שמשום מה תמיד מראים איזשהוא עתיד אפוקלפטי והזוי עם כל מיני זומבים,פה הסדרה הזאת נותנת לך נקודת מבט שהעתיד יכול להיות גם חיובי,זאת גם הסידרה היחידה וכשהתחילה היא הייתה די מהפכנית,שמראה שיש גם חוצים 'טובים' ולא הכל חרא.

תאר לך שיום אחד לא נריב אחד עם השני על כל מיני שטויות אלא נתחיל לעבוד ביחד,אם שמתה לב שאין שם אנשים שחושבים אך-ורק על הקובייה הקטנה שלהם אלא יש שם חברה שהחליטה לחיות ודאוג לדברים החשובים ביותר -וזה אומר לאנשים ולטובתה (האמתית) של האנושות.

הלוואי וים אחד כן נקים 'סטאר-פליט' וכל המשאבים של הכדור ישמשו לטובת כל האנשים ולא רק ל-90 משפחות בעלי ההון.

אפשר להתווכח על העלילה של הסדרה,או אפילו על המשחק.אבל זה רעיון שבאמת אפשר להגיד עליו-מרומם נפש.

i'm captain zan lock picard from the fedaretion starfleet Enterpraize.

יום אחד גם אני אהיה קפטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JohnnyBravo הרעיון הגדול מאחורי הסדרה באמת מצוין

אבל בסדרה המקורית לא היה באמת הרבה התחברות ליצורים לא מוכרים

למעשה רוב הפרקים היו בסגנון אימה סוג ז רק שלפעמים החיזרים התגלו בסוף כתובים או שניצחו אותם

רק בסדרות היותר מודרניות הציגו לך תרבויות גדולות

אבל בסדרה המקורית היה את עניין ספוק והיו בני אדם מכל מיני מוצאים אבל "מחוץ לספינה " הקלינגונים הוצגו כאויבים וגם הרומילנים

ולא היה באמת קשר גדול

בכל מקרה אני כן חושב כמו שכתבתי מקודם שהרעיונות היו מצוינים רק הביצוע גרוע

והיו כל מיני פספוסים שכניראה קשורים בהפקה

לדוגמה כל השחקנים המרכזים המשיכו לאורך כל הסדרה ודמויות ש"מתו" או עזבו היו סתם ניצבים של פרק אחד

וזה מאוד מוריד מהערך של הסדרה שאתה צופה ב80 פרקים ארוכים ולא קורה אף דבר באמת חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר,הם ניסוי למכור את הרעיון לחברה שבסיסה הוא בשנות החמישים באמריקה.מלאה פראנויות ודעות קדומות.היא הייתה הראשונה ששמה שחקו שחור(ובמקרה שלה זה הייתה אישה-הפוך על הפוך) באיזושהיא עמדת מפתח שם בצוות ולא כאיזה טבחית.

והראתה ספינות וטכנולוגיה מינמלית ופשוטה ובלי הרבה דאווינים-לבנות ולייצר רק מה שאנחנו צריכים,בלי לבנות משהו גדול ומנקר עיניים רק כדי שהוא יעבור את המטרה העיקרית שלו וזה למכור לך אותו.

תשים לב שבסידרה המקורית מי שזכה בכסא הקפטן לא היה משהו מ'המיין-סטריים',אלא דווקא פרחח חצוף שלא בא מהאקדמייה דווקא.-זה רק חלק מכל המהפכה שהסדרה הזאת עשתה(אם אנחנו מבינים שהסדרה הזו כיוונה אל הדור משנות החמישים)החברה שם 'נגמלה' מכל ההתמכרויות שלה והבינ...

טוב אני יכול לדבר שעות על גבי שעות עד כמה הסדרה הזו היא ענקית פשוט.הכי גדולה שנוצרה בעידן הטלוויזיה.

כמה תוכנית מראות לך שאתה בסדר,ויכול להיות גם טוב,ויש לנו פונטציאל אמיתי וחשוב לתת לו ביטוי.תוכניות כאלו צריך לשמר.ממש שיעור פרטי.את הסדרה הזו צריך ללמד בבתי הספר ככה שיגדלו לנו ילדים שידעו גם לחלום,ולא רק לדקור.

ואני יברך אותך רק ברכה קטנה אחת

תחיה ארוכות ובשגשוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שנות ה50 אלה שנות ה60

ואני לא חושב שיש לנו וויכוח בכלל על הרעיונות מאחורי הסדרה

אבל אני מבקר אותה כסידרה יחסית להיום בלי להתיחס לכמה היא עזרה לתחום

תראה היו כל מיני דברים שבזמנו פרצו את הדרך בתחומם אבל זה לא אומר שהם טובים להיום

אתה לא תלך היום לקנות קטנטנה בשחור לבן ורק אם חיבור RF נכון ?

אתה לא תיקנה שנוסע 30 קמש נכון ?(נגיד שאין אספנות )

ולא תיקנה אטרי 2600 כקונסולה ראשית נכון ?

וככה אני רואה את הסדרה המקורית כסדרה שעבר זמנה

פורצת דרך ? כן חשובה לתחום ? מאוד מבדרת היום -בכלל אבל בכלל לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תלך היום לקנות קטנטנה בשחור לבן ורק אם חיבור RF נכון ?

אתה לא תיקנה שנוסע 30 קמש נכון ?(נגיד שאין אספנות )

ולא תיקנה אטרי 2600 כקונסולה ראשית נכון ?

זעמו של הקרירין. :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסידרה אולי יצאה בשנות ה-60 אבל מי ששילם את המיסים ו'קבע' על אילו תוכניות לשלם היו אלה שנולדו וגדלו בשנות ה-50 ולהם החברה שהפיקה את הסידרה הייתה צריכה למכור.שנות ה-60 היו אולי לברליות ומלאות תהפוכות אבל מי שהיוו את החברה השולטת היו ועידין השמרנים או הרפובלקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...