סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?

stone cold

סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?   

2230 הצבעות

1. 1. סקר-איזה סידרה במסע בין כוכבים -(STAR TREK) לדעתכם הייתה הטובה ביותר ?

• Star Trek-הסדרה המקורית
    • Star Trek: The Animated Series
      0
    • The Next Generation
    • Deep Space Nine
    • Voyager
    • Enterprise
      0

Recommended Posts

Star Trek-הסדרה המקורית

startrek.png

Star Trek: The Animated Series

an.jpg

The Next Generation

Star-Trek-Next-Generation-p28.jpg

Deep Space Nine

title.jpg

Voyager

Star_Trek_Relativity003_0002.jpg

Enterprise

Star-Trek-Enterprise-tv-19.jpg

טוב אז ככה אני לא מכור לסידרה ואין לי פוסטרים של קפטן קירק בחדר

אבל לאחרונה חזרתי לצפות בTNG וצפיתי בכל 7 העונות ולטעמי לצפות בזה היום היה אכזבה גדולה

חשבתי שהסידרה מאוד טובה אבל טעיתי -כנראה לפני שנים זה היה מאוד טוב אבל לא היום

מבחינת מה שראיתי ראיתי חלקים מהסדרה המקורית שהייתי ילד

חלקים מי DSN

חלקים מאנטרפריז

את כל וויגאר ואת כל TNG

ואף פרק מהסדרה המצוירת

אני מתכנן להשלים את הדברים שלא ראיתי עד הסוף כמו אנטרפריז ואז את הסדרה המקורית שעברה חידוש דיגיטלי ואת DSN

ואולי אפילו את המצוירת

מכל הדברים שראיתי וויגר הייתה הטובה ביותר לטעמי

חשבתי שTNG יסתימה בחלק של הבורג בעונה הרבעית או משהו וחשבתי שהסיום היה גדול אבל זה היה טעות ולמעשה היה סיום אומלל

גם לוויגר היה חרא סיום אבל לאורכה היא יותר טובה פשוט כי היה יותר פעולה ואפקטים

מה שמעצבן אותי בכל STAR TREK זה שזה מבוסס פרקים בלי המשך רציני לפרקים

ככה שיש מבנה של גילוי בעיה -בעיה -פיתרון ברוב המוחץ של הפרקים מה שדופק את הסדרות לטעמי

בכל מקרה אני מצביע לוויגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סטאר טראק זה חרא טהור וזה מוכיח את עצמו כשאתה רואה שוב פרקים שחשבת שהיו שווים משהו כשהיית ילד.

הצפיה בשביל הנוסטלגיה מגלה לך כמה בולשיט היו כל הסדרות האלה, קומדיה דרמה רומנטית במסווה של סדרת מד"ב.

רוצה מד"ב טוב? (הכי טוב שיש) תראה בבילון 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם סיפור מרכזי מצויין של המלחמה עם הצללים, הבעיה היא שבמקום לעשות 2 עונות טובות עשו מזה 4 עונות מתישות (והחמישית כבר בכלל מיותרת) עם יותר מדי סיפורים צדדיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטאר טראק זה חרא טהור וזה מוכיח את עצמו כשאתה רואה שוב פרקים שחשבת שהיו שווים משהו כשהיית ילד.

הצפיה בשביל הנוסטלגיה מגלה לך כמה בולשיט היו כל הסדרות האלה, קומדיה דרמה רומנטית במסווה של סדרת מד"ב.

לא ראיתי את בבילון 5 עדיין

יום אחד אני יגיע גם אליו אבל אני חושב שאתה חלקית צודק בקשר לST

המבנה שלו של הגבלה עלילתית לפי פרקים יותר מתאים לקומדיה וחלק מהפרקים מגוחכים לגמרי

יש שם הרבה פרקים שהם בולשיט לגמרי

לדוגמה האנטרפריז מולידה יצור :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מחלה שהופכת את חברי הצוות ליצורים קדמונים -שכמובן גם אפשר לרפא את זה בקלות

מסע ומתן בסכסוכים של שנים שנפתר בימים בודדים (פרק אחד שבזמן שלו זה כאילו כמה ימים )

וכו

אהבתי את Q ופרקים מסוימים אבל הרוב משעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת

"יש שם הרבה פרקים שהם בולשיט לגמרי"

אני לא מדבר על הבולשיט של מדע בידיוני

אלה שבטוח ה"עולם" של הסדרה יש פרקים מגוכחים לגמרי גם יחסית לסדרה

פרקים שהיה צריך לגנוז אותם ולא לשדר אותם בעונות הרגילות

אולי למכור אותם כתוספות או משהו אבל לא כדבר רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא ראיתי star trek :P

אז זה לא כזה חור בהשכלה? הורדתם לי נטל מהגב..

תראה לדעתי כדי לך לצפות בכמה פרקים רק כדי להבין מה זה

לא ממליץ לך לצפות בעונות שלמות ואני צופה בעונות שלמות רק כי אני מזוכיסט שרוצה להכיר את כל הסדרה

אבל בגלל שstar trek מוסרסת בתרבות האמריקאית וכמו ויש כל מיני צחוקים אליה בסרטים וסדרות

בגלל זה לדעתי כן חשוב לצפות בכמה פרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהרה! הקישור אשר מצורף להודעה זו אינו מיועד לקטינים תמימים ו/או בוגרים בחזקת אפוטרופוס שאם ההורים ו/או האפוטרופוס החוקי שלהם יראו את הקישור הזה הם ינתקו אותם מן המרשתת.

שכחת את סדרת המופת:

Hustler: This Ain't STAR TREK XXX

הצהרה: מחבר ההודעה אינו שפוי ואינו בר נטילת אחריות פלילית

ט.ל.ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oh boy were stuck in the holodeck again' date=' אחריה DS9.

[/quote']

מה? DS9 היא אחת מסדרות המד"ב הטובות ביותר, בעיקר בגלל שהיא שברה את הקונספט של Star Trek, ההכנסה של המיקום הקבוע איפשר לפתח עלילה מסועפת וארוכה(אולי קצת ארוכה מידי העונה השביעית הייתה דיי מאולצת), עם המון דמויות משנה מעניינות(גארק כנראה אחת הדמויות המעניינות ביותר מכל סדרת מד"ב קיימת, ובטח שהמשוחקת בצורה הטובה ביותר). השחקנים היו רמה אחת מעל כל סדרת ST אחרת, בעיקר כיוון שהם הביאו שחקני תאטרון מנוסים בעיקר, העלילה הכללית הייתה הכי מעניינת, וכמות האקשן שהייתה בסדרה הזאתי הייתה מעולה.

בכלליות ST זה מותג מאוד מעניין, TNG ברובה הייתה משעממת ביותר, העונה הראשונה הייתה נחמדה לא יותר כל הסיפור עם Q והפרקים האחרונים של העונה הראשונה עם הקונספירציה נזנחו, מלבד לכמה קוי עלילה ארוכים שהטוב ביותר מהם היה עם המאקי לא הייתה לה שום עלילה נורמאלית. מצד שני פרקי הסיום של הסדרה All good things הם כנראה הפרקים הטובים ביותר שהיו לסדרת מד"ב כלשהי איי פעם.

מצד שני Enterprise הייתה סדרת אקשן כבלים אמריקאית טיפסית עם תקציב טוב, אבל העונה הרביעית שלה בעיני רבים הייתה הדבר הטוב ביותר שקרה לST מעולם, וזאת בזכותו של מני קוטו האיש שהביא לעולם את Star Trek Generations - היצירה הקולנועית של הקאנון הזה הטובה ביותר עד היום. כל פרק פשוט נגע בקאנון של Star Trek בצורה מעולה, נכנסו להמון דברים שאני אישית הייתי צריך להכנס לוויקיפדיה בשביל להבין על מה הם מדברים, נגעו כמעט בכל קטע עלילתי שהופיע בסדרות "העתידיות"(מבחינת התקופה בסדרה לא זמן ההפקה), Khan, קלינגונים שנראים כמו בני אדם, ואפילו הBORG(למרות שזה היה בעונה השניה אאלט אבל גם זה פרק שמני קוטו הפיק).

אבל סדרה כסדרה אין ספק ש-DS9 טובה פי כמה וכמה מכל סדרת ST אחרת, בגלל שמעבר לעולם המבוסס של ST היא לא מתנהגת כמו סדרת ST טיפוסית(מעבר לכמה פרקי comic relief שחוץ מהאלה של הHolodeck הם מעולים ר"ע little green men שצוחק על ההתרסקות ברוזוול, או who morns for morn שמי שלא ראה את הסדרה לא יבין). כפי שכבר ציון בהתחלה, הסדרה הזאתי איפשרה לתסריטאים והמפיקים לבנות סדרה עלילתית(מה שוויא-קפטן-גברתי-הכלכך-לא-MILF-אלא-הגננת-המעצבנת-שולה-אנחנו-שוב-נתקענו-בהולודק-מה-עושים-אמאל'ה-בורג-לא-יכלנו-לחשוב-על-משהו-מקורי-יותר-אינדיאני-מסוקס-עם-קעקוע-על-הפנים-תציל-אותנו!-ג'ר ניסתה לחקות ונכשלה בזה בצורה דיי בזיונית(טוב הגענו לעונה 7 מה עושים? פרק כפול על מסע בזמן(היי! זה הצליח ל-הדור הבא) הגננת באה מהעתיד עם סופר מתקדם מפוצצים את הבורג ומגיעים לכדור הארץ בשעה וחצי))

שלא דוחפת מוסר וזיוני שכל של 10 עונות לפרק של 45 דקות, לא מנסה לסגור את כל הפינות לא פותרת את הרעב בגלאקסיה, איידס חללי, ושלום בין מימדי בפרק אחד(או כמו ברוב הפרקים של שאר הסדרות ב7 וחצי דקות שנשארות אחרי הפסקת הפרסומות האחרונה), בדיוק כמו שBSG(החדשה הייתה) הייתה, סדרה אקשן מעניינית עם קווי עלילה דרמתיים שהמד"ב הוא הצד שולי שבה, מה שמאפשר גם לאנשים שלא ראו ST מעולם, או לא חובבי מד"ב בכלל לראות את הסדרה ולא להרגיש זרים לכל מה שהולך בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...