המחשב עושה ריסט מעצמו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב עושה ריסט מעצמו

hagai-

Recommended Posts

לאחרונה נתקלתי בבעיה כאשר המחשב עושה ריסט לעצמו כל פרק זמן מסויים,

ללא שום התראה ושום הודעה, הוא פשוט נתקע לשניה ואז בום! ריסט..

אציין שזהו לא הווירוס הידוע, אותו הסרתי והתקנתי את הטלאי של מייקרוסופט.

וכמובן שיניתי את ההגדרות לא לבצע הפעלה מחדש של המחשב במקרה שהשירות נופל.

זוהי בעיה אחרת שאין לי מושג מה הסיבה לה, הריסט הוא מיידי ללא כל התראה מוקדמת.

אציין תופעה נוספת שאולי היא קשורה לבעיה, לאחרונה כשאני מפעיל יישומים שונים כגון IE, ,

מתקבלת הודעה קופצת בתחתית המסך , כמו שניתן לראות בקובץ המצורף.

ההודעה משתנה בהתאם ליישום המופעל.

עשיתי סריקה מלאה לווירוסים עם Nav 2003 המעודכן ביותר ולא נמצא דבר.

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה התחיל פתאום.. הבעיה לא היתה קיימת בעבר.

הספק באמת הוחלף לאחר שהאחרון נשרף,

אבל זה היה לפני כחודשיים,

והבעיה שלי החלה לפני שבוע בערך.

בכל מקרה כמה זמן אמורה לקחת בדיקת ה Memtest ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת MEMTEST לוקחת הרבה זמן ... זה גם תלוי כמובן בכמות הזיכרון שלך במחשב וכמות הסטיקים.

אצלי יש 2 סטיקים של 256 והבדיקה לקחה לי המון זמן אני כבר לא זוכר בדיוק כמה אבל מינימום שעתיים...

בכל מקרה , הבעייה שלך במחשב עם הריסטרט יכולה לנבוע מהרבה סיבות ( דיסק קשיח דפוק , , אפילו מעבד.. ) אז לפי דעתי

הכי טוב יהיה להתחיל להוציא פריטים מהמחשב כל פעם פריט אחד ולנסות לעלות על מה שעושב לך את הבעייה .

תתחיל עם הספק תנסה להשיג איזה ספק ממישהו שאתה יודע שהוא תקין ולראות אם זה חוזר.. אם לא עזר תעבור לזיכרונות ותעשה אותו דבר..

וכך הלאה עם שאר הדברים כמו דיסק קשיח וכו'.. את המעבד תשאיר בתור אופצייה אחרונה כי אם שאר הדברים באמת לא עזרו אז כנראה שהוא

הבעייתי.. ככה קרה גם אצלי לפני כמה חודשים עם מחשב חדש לגמרי ( מעבד 2.40 של ) לאחר כיבוי המחשב הוא פשוט היה נכנס למצב

של קיפאון כזה ואי אפשר היה להדליק ת'מחשב איזה כמה שעות .. משהו נדיר מאוד גם במעבדה אמרו לי את זה אז החליפו לי אותו והבעייה הסתדרה

אבל בחיים לא האמנתי שזה המעבד.. חשבתי ספק או זיכרונות אז אל תשלול ת'אפשרות שזה מעבד.

מקווה שעזרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי את ה Memtest במשך כל הלילה, כ-9 שעות,

בבוקר זה עדיין פעל אבל אני לא חושב שזה אמור להסתיים אלא זה בודק כל פעם מחדש..

בכל מקרה היו 0 שגיאות.

ב- event viewer אין משהו מיוחד שפעל לפני הריסט, דברים רגילים, NAV2003, BlackICE.

ההודעה שמודיעה על הריסטרט נראית שם כך:

The computer has rebooted from a bugcheck. The bugcheck was: 0x0000000a (0x6d657347, 0x00000002, 0x00000001, 0x804e2cc6). A dump was saved in: C:\WINDOWS\Minidump\Mini082103-01.dmp.

כמו כן הסרתי את ה-V מ automatically restart, ובמסך הכחול שעלה השגיאה המרכזית היתה:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.

מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד ה ERRORים היותר מעצבן

בדרך כלל חומרה

היה לי את זה בגלל פגום

עזוב בדיקות, תנסה להחליף וליראות עם זה קורה (לא חייב להיות אותו בדיוק , רק משהו שיפעל כדי שתוכל לדעת שזה הבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...