עכבר G7 רגיש בטירוף, סופו קרב ובא? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר G7 רגיש בטירוף, סופו קרב ובא?

Roy.T

Recommended Posts

אני בקושי מצליח לגרור תיקיה בלי שהיא תיפתח, או בלחיצה על תיקיה נפתח לי גם הקובץ בתוך התיקיה...

בהגדרות מוגדר שפתיחת התיקיה תיהיה בשתי לחיצות ועל SLOW...

לאחר כמה שנים טובות הגיע הזמן להחליף או שיש מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה ממש נפוצה העניין הוא שלא בכאלה עכברים וזה מה שמוזר לי בכל העסק

זה קורה אחרי שימוש של הרבה זמן יש שחיקה של הלחצן

גם לי זה קרה אבל בעכבר של 20 שקל אז זה בסדר

אבל g7 :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדפק לך המיקרוסוויץ מתחת לכפתור

גם לי זה קרה בG7 שלי בכפתור הימני לפני הרבה זמן בגלל זה עברתי לקופרהד המעולה של רייזר ועשיתי חרם על מוצרים של לוג'יטק שהיא חברה גדולה ומפורסמת ואיך שהיא נותנת שפשלות כאלה יקרו ועכבר שלך זה דוגמה נוספת לזה שהם כשלון

אבל אתה יכול לנסות לתקן את זה

אני חושב שבעיקרון אתה פותח את ההעכבר, מוציא את המיקרוסוויץ' ואז אתה צריך לישר אותו, אני חושב שזה קורה כי הוא מתכופף, בכל מקרה אני ממש עייף עכשיו בשביל למצוא לינק אז אולי מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שנים לא זוכר בדיוק, עלה אז משהו כמו 500~400 שקל.

היה לי בנוסף מקלדת G15 שקניתי יחד עם העכבר והמקלדת הלכה לעולמה כבר לפני משהו כמו שנה מה שמחזק את מה שפייטר אומר.

חיפשתי בגוגל לגבי תיקון הקפיץ הזה ולא מצאתי משהו מעניין, יש למשהו ניסיון עם העסק הזה? לפני שאני מתחיל בניסויים שסביר להניח שיעלו לי

ביוקר כמו בד"כ ;D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שבG7 יש כפתורי איפוס או משהו? פתחתי את העכבר ניקיתי אבק לחצתי על כמה כפתורים פנימיים שאין לי מושג מה הם עושים,

סגרתי והכל עובד פיקס :smile1: איזה כיף ואיזה הבדל, כמה זה שיגע אותי. נראה אם זה יחזיק.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

לא נו באמת יש בפנים כמה כפתורים שאי אפשר ללחוץ עליהם שהעכבר סגור.. לחצתי עליהם העכבר עובד טוב עכשיו :nixweiss:

או שזה סתם הייתה בעיה של אבק ואני מדבר שטויות עזוב... עובד? עובד! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...