צריך המלצה לכרטיס מסך AGPX8 שיכול להתמודד עם תכני HD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך AGPX8 שיכול להתמודד עם תכני HD

bio_stdnt

Recommended Posts

אני מעוניין לשדרג מחשב P4 בין 5-6 שנים ששודרג כבר בעבר אין ספור פעמים ועדיין משרת אותי נאמנה :) למחשב ספק גנרי 500W

1 גיגה זיכרון , פנטיום4 3 גיגהרץ. בלוח אם יש רק AGPX8

אני משתמש במחשב בעיקר ללימודים ולסרטים.. בשביל משחקים יש לי את ה XBOX360.

כרטיס המסך הנוכחי שלי(6800gs) לא סוחב תכני HD.. אין הכוונתי להחליף את המחשב/לוח אם/מעבד מאחר והביצועים שלו למעט תכני ה HD מספקים אותי לצרכים שלי. הבעיה היא שאני לא יודע אם קיימים בכלל כרטיסים חדשים ל AGP שתומכים בתקנים החדשים, האצת HD..

הדרישות שלי מהכרטיס:

שקט וחסכוני, בעל יציאה לטלווזייה שתומכת ב FULL HD, יכולת האצה טובה ל HD, ותמיכה לתקנים חדשים (DirectX).

לא מעניינים אותי הביצועים במשחקים מאחר ואני לא משחק במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

System Requirement:

AGP based PC is required with one 4X/8X AGP slot available on the motherboard.

1GB or greater system memory for better performance.

450Watt or greater power supply with 30Amps on 12 volt with 2x4 power connector recommanded.

Certified power supplies are recommended. Refer to http://ati.amd.com/certifiedPSU for a list of Certified products

Installation software requires CD-ROM drive.

DVD playback requires driver

Blu-ray/HD playback requires Blu-ray/HD- drive and playback software.

זה מהאתר של ובדר"כ לוקחים טווח בטיחות ומתכוונים לספקים ג'נריים

אבל אתה מוזמן להתייעץ בפורום ספקים אם אתה לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחה

אתה מחפש כרטיס שלדעתי המחשב שלך יריץ יופי HD רק צריך את הקודק הנכון!..

מבין?

אני על עם 1.4 ו1GB DDR1 מריץ יופי HD אז אין סיבה שאתה לא אחי!

בנוסף גם ועם אתה רוצה כרטיס חדש יש יותר זולים עם צריכת חשמל נמוכה יותר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2400PRO צורך קצת פחות חשמל. 3650 מצריף 30A זה קצת תלוש

ומה לגבי המחיר זה גם תלוש? לומרות שאני שוב אני יחזור על זה אתה לא צריך כרטיס חדש!!

לגבי השאלה של ag43

רוב הסרטים שלי הם 720P יש לי כמה שהם 1080P אני לא זוכר שהיתה בעיה אני יבדוק שוב אחי ויחזור עם תשובה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שאני צריך כרטיס.. ניסיתי את כל אופציות התוכנה האפשריות לאחר שבדקתי בכל מיני פורומים מתמחים.. ניסיתי קודקים יעילים כגון coreavc ואחרים, ניסיתי את תוכנות הניגון הכי קלילים, ואת הכל ניסיתי על התקנה נקיה של לאחר פירמוט ולאחר עידכונים..

לגבי הכרטיס מסך, אם יש אחד שהוא לא תחנת כח ואולי אפילו בא עם פאסיבי נחמד ושקט אז זה עדיף לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...