VIDEO CAPTURE - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VIDEO CAPTURE

Jack_g

Recommended Posts

יש לי כרטיס TI4800SE MY VIVO

רציתי לעשות איתו VIDEO CAPTURE לכל מיני קלטות ועוד דברים ויש ליכמה שאלו:

1. אם בכלל ניתן לעשות את זה עם הכרטיס הנ"ל?

2. איזו תוכנה יכול לעשות זאת בצורה הכי טובה והכי איכותית?

3. האם יש תוכנות שמזהות את הכרטיס הזה בכלל חוץ מהתוכנה שבאה איתו?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הכרטיס TI4800SE MYVIVO

אני משתמש בתוכנה WINFAST PVR אני לא מצאתי שם אפשרות להקלטה ב פורמט DIVX או XVID יש לכם מושג אולי איזו תוכנה יכול לעשות את זה או אולי איזה קודאק אני צריך להתקין בשביל שתהיה לי אפשרות לקודד ב אחד מהפורמטים הנ"ל ולהקליט קול בפורמט וכל זה ישירות ולא לאחר שיש לי קובץ ענקי MPEG1 או MPEG2 לעשות לו דחיסה ל DIVX או XVID.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מאשנים שלא כדי להקליט ישירות לפורמט DIVX כי זה פורמט מקווץ ולוקח זמן לעשות אותו ואם רוצים לעשות הקלטה באיכות איאפשר לעשות את זה ב REALTIME אז אין לי בעיה לעשות את זה אחר כך ב VDUB אבל מה לגבי הAUDIO STREAM איך אני עשוה שהוא יקליט ישר ל זה הרי אפשרי זה יחסוך לי הרבה עבודה במקום להוציא רצועת קול מהקוסץ ולהפוך אותה ל ולאחר מכן רק להכניס אותה בחזרה לקובץ ווידיאו זה יקליט ישר ל .

לגבי האפשרויות אני שיחקתי איתם קצת אבל אין לי אפשרות בבחירה של פורמטי קול לבחור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא בעייתי להקליט ישירות לDIVX, לא נתקלתי בעיות.

בהגדרות הAudio אתה צריך לבחור בFull proccesing mode ובcompression לבחור באחת מן ההגדרות, אם אין לך שם , או לא הקידוד בנתונים שאתה צריך חפש פאצ'ים ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב BITRATE כזה נמוך אז אני משאר שזה ניתן להלקיט ישירות ל DIVX. אבל נראה לי שאתה לא הבנתה למ התכוונתי מההתחלה, התכוונתי שאי אפשר לקליט ישר מטלוויזיה נגיד ל קובץ DIVX שיהיה בBITRATE של 1200 נגיד.

כי צריך לבצע פעולת קיווץ גם בעניין של ה VDUB אני יודע איך להפוך.

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...