שאלה לכל בעלי ה-ASUS P4P800 DELUXE - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכל בעלי ה-ASUS P4P800 DELUXE

dorratz

Recommended Posts

אוקי, אני עומד לקנות את הלוח, ורציתי לשאול את בעלי הלוח שאלה קטנה. לפי ביקורת, מצאתי שהמרווח בין חריץ ה-AGP לבין ה-DIMMים הוא קטן מאוד, ושחייבים קודם כל להתקין את הזיכרונות. הנה תמונה שממחישה את הבעיה:

13.jpg

האם זה באמת ככה?

ועוד כמ שאלות:

1)האם גוף הקירור הפסיבי מקרר היטב את הגשר הצפוני?

2)האםהקירור הפסיבי לא צמוד מדי לסוקט ומפריע לחיבור המאוורר של המעבד?

3)והאם אתם מרוצים באופן כללי מתיפקוד הלוח?

4)יש לכם איזשהם בעיות איתו או משהו שאתם לא אוהבים בו?

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זה שצריך קודם להתקין את הזיכרון ואח"כ את הכרטיס מסך- אמת במיוחד עם הכרטיס מסך ארוך (אבל זה לא ממש עיקרוני אם אתה לא מתכוון להוציא את הזיכרון כל הזמן)

אישית אני מאוד נהנה מהלוח אם....

לדעתי הקירור הפסיבי לא ממש מספיק - יש תוכנות כמו פריים 95 שכשאני מפעיל אותם אני לא מצליח לגעת בקירור מרוב שהוא חם

חוץ מזה יש לי בעיה עם ה iaa שאני לא מצליח להתקין אותו למשהו (רק לאחרונה -בהתחלה הכל עבר מצוין) ועוד בעיה...אם תחבר את הכרטיס קול למגבר ותקשיב דרך תישמע רעשים....בכל מקרה לא שומעים את הרעשים על הרמקולים וגם לא כשמחברים את האוזניות ישורות אל הכרטיס קול

תאמת....לדעתי זה היה ביזבוז כסף כי אפשר לקבל את אותם הביצועים עם לוח יותר זול של חברה אחרת כמו למשל אלבטרון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהגשר הצפוני מתחמם זה בסדר, הוא יכול לפעול בצורה תקינה ב 70 מעלות אבל אתה מקבל כוויה מההיטסינק כבר ב 50 מעלות.

הקירבה שלו למעבד לא מזיקה, הבעיה היא הקירבה ל AGP במקרים מסויימים כאשר יש קירור על הצד האחורי של הכרטיס (סדרת ה FX5900 של במיוחד צפויה להיתקל בו).

הקירבה לסלוטים של הזיכרון בעייתית, אפשר להרוג ככה כרטיס אם לא מקפידים לסגור את הקליפסים לפני שמרכיבים אותו וזה מקשה על הוצאה של הזיכרון. אבל לא קריטי אם אתה לא מפרק את המחשב יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הכרטיס שיש לי הוא 9500 Pro, ככה שאין לו שום אחורי. בוא נגיד שדי צפוף שם באזור הסוקט,הסלוטים וה-AGP, אבל אני ממש לא אחד שכל יום מחליף משהו במחשב, אז זה לא משהו שעומד להפריע לי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכנה היחידה עם הרידאון היא לתלוש לו איזה רכיב עם התופסן של הזיכרון.

אם הם לא סגורים אז הם יכולים להתקע בכרטיס כשאתה מכניס אותו ולתלוש מהצד האחורי שלו רכיבים.

הגשר הצפוני לא יפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה קורה את השאלה שלי, תקרא קודם כל את זה:

בחנות שאני תמיד קונה ממנה(למיר), אז יש שם טכנאי שהוא מהקיבוץ שלי, ואנחנו תמיד מתקינים ביחד דברים במחשב שלי(אני מתכוון לחומרה או לפירמוטים למשל), אז אני יעשה גם איתו את כל ההרכבה של המחשב החדש כמובן.

אוקי אוקי, נגיד שזה קרה לי, זאת אומרת שה- נפגע כתוצאה מהתופסן, אז האם האחריות מכסה את זה?ובמיוחד אני שואל את זה כי אני ירכיב את זה עם הטכנאי, וכנ"ל לגבי אם אני נגיד אפתח את המארז וסתם יתעסק ופתאום יגרם נזק ל- מהתופסן של של הזיכרון, אז האם האחריות מכסה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...