יום אבל לישראל... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום אבל לישראל...

Born2Kill

Recommended Posts

יאללה עכשיו שאנחנו יודעים שרוב האזרחים שם רוצים במוות שלנו יש לנו לגיטימציה להשמיד אותם .

לרוב האזרחים לא אכפת בכלל מי זאת ,

הבחירות שם התנהלו יותר על נושאי כלכלה וכבוד לאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאני רואה בשנים הקרובות זה מטוסי קרב שלנו מפציצים את הכור באיראן.

אחרי/לפני שניפטר מאיראן, יש לנו גם את צפון קוריאה (אבל זה כבר בעיה של ארה"ב). :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתם, אחמדיניג'אד שונא אותנו ואומר כל הזמן בפומבי שהוא רוצה להשמיד אותנו, והאחר מדבר על דברים אחרים אבל גם רוצה במוות שלנו...

אז כמו שאמרו יש לנו לגיטימציה לתקוף אותם, חבל שחיזבאללה לא נחבר בלבנון כי אז הייתה לנו סיבה לתקוף גם אותם.

בנוגע לצפון קוריאה, אני חושב שאנחנו לא צריכים בכלל להתעסק איתם, יש לנו מספיק בעיות, שהאירופאים ואמריקה יתעסקו איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא טוב בשבילנו.

בעולם שונאים אותנו מאוד ...

אם האש מתפשטת לכיוון אירן וקוריאה ...זה יוריד מאיתנו רוח גבית.

כן אבל אם תשים לב -

בזמן שהם מפתחים גרעיני וטילים בליסטיים - וחוץ מכמה הצהרות וכמה סנקציות(שבואו נודה בזה:לא ממש מזיזות להם) רוב העולם עדיין מעדיף לשנוא אותנו ורואה בנו כאיום ממשי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשיא של איראן לא אחראי על מדיניות חוץ במיוחד, כל המועמדים אושרו ע"י הוועדה העליונה לבחירות שמנהלת אותה מועצת המומחים בחסות המנהיג הרוחני ככה שזה לא באמת מעניין אף אחד.

שימשיכו לבנות כורים, אני לא דואג, אם הייתי סעודי עם הרבה נפט הייתי דואג מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו יש לנו לגיטימציה לתקוף אותם, חבל שחיזבאללה לא נחבר בלבנון כי אז הייתה לנו סיבה לתקוף גם אותם.

הכל בסדר איתך? יש סיבה מיוחדת לכך שאתה מחפש כמה שיותר מדינות שנוכל לתקוף? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שרייבר, גם אני חושב שהקוף טוב לנו - הוא מעצבן את העולם, ואנחנו רוצים את העולם בצד שלנו. הוא יכול לאיים, והוא יכול לדבר, אבל מעשים אני בספק אם הוא יעשה בלי שלמישהו יהיה מה להגיד על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...