טמפרטורות בשמיים !! איך מקררים ? עזרה - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורות בשמיים !! איך מקררים ? עזרה

shisho8

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברגע שזה נפתח , איפה שהאייקונים הקטנים (עוצמת ווליום , שעון וכו..) אמור להיות שם מלא קוביות בצבעים שונים עם מספרים

הכחול זה הGPU DIODE - הכרטיס מסך

אם אתה לא רואה את זה , בתוכנה עצמה תלחץ בצד שמאל על COMPUTER ואז על SENSOR ושם תראה את הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר

צריך להוצי בכוח את המאוורר מהמקום לנקות טוב את הדבק הטרמי ולסים דבק חדש זה אמור לבודד בין המאבד לגוף הקירור אז תיהיה נדיב עם הכמות (אבל לא יותר מידי) ;D ;Dאני לא ניסיתי אישארתי את זה לחברה אבל הם לקחו לי על זה 90 שקל (אייבורי אין לי יותר מידי ציפיות מהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההיטסינק ? מה זה ? המאוורר של הכרטיס ?

לא הצלחתי לראות מה היה הRPM כי המחשב ביצע שחזור , רק הספקתי לראות שהטמפ הגיעה ל100 שוב ... היום בערב (כשיהיה יותר קריר אני אעשה את הבדיקה שוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סופסוף אני יגיב...

או קיי

היטסינק זה הקירור (גוף הקירור) הברזלי שאמור לקחת את החום ולפזר אותו

דבר שני במקומך הייתי לוקח את הכרטיס מסך לחנות מחשבים, ולגיד להם להחליף לך משחה טרמית

(העלות תהיה ממש אפסית אם לא בחינם)

חוץ מזה מה המהירות של המאוורר? תוכל לבדוק זאת בתוכנה GPU-Z

ותוכל להגביר את מהירות המאוורר בדרייברים או בתוכנה RivaTuner

אם תרצה עזרה תכתוב לי הודעה או תוכל גם לבקש בנושא כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר

צריך להוצי בכוח את המאוורר מהמקום לנקות טוב את הדבק הטרמי ולסים דבק חדש זה אמור לבודד בין המאבד לגוף הקירור אז תיהיה נדיב עם הכמות (אבל לא יותר מידי) ;D ;Dאני לא ניסיתי אישארתי את זה לחברה אבל הם לקחו לי על זה 90 שקל (אייבורי אין לי יותר מידי ציפיות מהם)

תגיד השתגעת?... אתה רוצה להרוס לו את הכרטיס?

תבריג את הברגים החוצה, תמשוך בעדינות את הגוף (שבא יחד עם המאוורר), תנקה טוב טוב את הליכלוך שעל הקירור (שבא במגע עם הרכיבים על הכטיס כמובן) עם נייר סופג ואלכוהול (גם אציטון יהיה טוב), תנקה באותו אופן את הליבה, הזיכרונות ואת שאר הרכיבים שהיה עליהם מן "מסטיק לבן". לאחר מכן, שים ממש מעט משחה ובזהירות על כל הרכיבים עליהם היה מן "מסטיק לבן" ועל הליבה כמובן. את המשחה ששמת על הליבה תמרח אך לא את המשחה ששמת על הרכיבים האחרים (אין צורך, הם ימרחו לבד כאשר תשים את הקירור חזרה).

וזהו, תחזיר את הקירור, תלחץ מעט על הקירור כדי לוודא שהוא יושב טוב והמשחה נמרחה כראוי, ותבריג אותו חזרה.

עריכה: את ה"מסטיק הלבן" אתה כמובן זורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאני פשוט אקח את זה לחברת מחשבים שיעשו את הפעולה הזאת , אין לי בעיה לשים על זה 100 שקל בשביל שהוא לא ייהרס .

מישהו מכיר חנויות מחשבים טובות בבאר שבע (שלא ידפקו אותי ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...