האם ארגיש הבדל שמע בין הכרטיסי קול הבאים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ארגיש הבדל שמע בין הכרטיסי קול הבאים?

nahum8

Recommended Posts

כרגע אני משתמש בOB של GIGABYTE, וזה מחובר דרך כבל אופטי לרסיבר.

ברצוני להחליף לכרטיס קול אחר, CREATIVE X-FI XTREME Audio‎, האם ארגיש בהבדלי השמע?היות וזה מחובר דרך כבל אופטי בין כו וכו.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3874

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום במפרט בצד, כרגע ONKYO SR606 - מגבר.

רמקולים CERWIN VE12F

כמו כן, ישנו גם מגבר שניוני, JVC RX-5062, ורמקולים שאני הרכבתי לבד.

את הONKYO אני מעביר לסלון, ואת הJVC אני מחבר למחשב.

נ.ב: התבלבלתי בקשר לכ.קול, הכרטיס המדובר הוא AUDIO ולא הMUSIC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שגם האודיו יהיה טוב יותר מהרסיברים שלך. אני לא אומר שהם לא טובים, פשוט רסיברים לא באמת נועדו לפענח סטריאו.

נסה קודם לחבר אנלוגי את הOB לרסיבר שלך ותראה אם אתה אוהב את התוצאה. אם זה יותר טוב, אתה יכול בכיף להתקדם לx-fi audio.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האקסטרים מיוזיק הוא מעולה האודיו נחות יותר באופן משמעותי, הוא מבוסס על צ'יפ מיושן יותר (של אודיג'י ואליו) לגבי הרסיבר, ה JVC הוא לא משהו בלשון המעטה, היה לי אח וותיק יותר שלו ונפטרתי ממנו ברגע שיכולתי והמבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמעשה האודיג'י ווליו מבוסס על LIVE24 ביט העתיק. אף פעם לא הבנתי מה קריאטיב עשו במהלך הזה.

הגייימר אלו הכרטיסים הראשונים שהם באמת XFI.

האודיגי 1 - 2 - 4 אלו הכרטיסים היחידים שהם באמת אודיג'י.

כל הכרטיסים הללו יותר מתקדמים מהאקסטרים אודיו ומכילים מעבד חזק הרבה יותר. לכולם יש למשל תוסף DDL מה שאין ל אקסטרים אודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה השימושים כמובן.

הטיטניום יותר חזק במשחקים הD1 בתאורייה יותר טוב למוזיקה אנלוגית (כמובן שעל רסיבר של 1500 ש"ח הבדלי האיכות בקושי יבואו לידי ביטוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בשימושים שלך.

האם יונדאי משפחתית משנת 95 שווה החלפה למשאית מירוץ של מרצדס ? לא יודע, תלוי בשימושים... ;)

בכל מקרה אני לא מכיר אישית את המגברים הללו, אתה זה שתצתרך לשמוע ולקבוע. אם אתה לא צריך אז כמובן יש דרך יותר טובה להשקיע את הכסף. אם אתה כן צריך - אז מה בדיוק השאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...