התקשורת בכלל לא בעד קדימה... מה פתאום?... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקשורת בכלל לא בעד קדימה... מה פתאום?...

IG

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ג'יזס קרייסט!

הוא התקפל "כמו קדימה"- אבל בניגוד לקדימה, החוק הזה הוא חלק מההסכם הקואליציוני שלו, וזו עדיין לא סיבה לתקוף את ליברמן אישית בכותרות ענק ודפים שלמים של "ניתוח" ההתקפלות שלו תוך הזכרת ההתקפלות של קדימה בתור הערת אגב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לקדימה היה הסכם קואליציוני עם ש"ס ששינויים מהסוג הנ"ל יעשו בהסכמה. ליברמן התקפל כבר כשהסכים להסכם הקואליציוני (שבנקודה זו עומד בניגוד מוחלט להבטחותיו לבוחרים), וההצבעה של סיעתו בכנסת המחישה את העניין. כשאני ראיתי את הכתבה בערוץ 2, וקראתי על כך ב-YNET, צויין במפורש שקדימה עצמה התנגדה לחוק זהה בקדנציה הקודמת.

ליברמן הוא אותו חרא כמו קדימה, ורוב המפלגות האחרות - צא מהסרט שהוא שונה במשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:עכביש: :עכביש:[br]פורסם בתאריך: 15.06.2009 בשעה 23:18:03

גם לקדימה היה הסכם קואליציוני עם ש"ס ששינויים מהסוג הנ"ל יעשו בהסכמה. ליברמן התקפל כבר כשהסכים להסכם הקואליציוני (שבנקודה זו עומד בניגוד מוחלט להבטחותיו לבוחרים), וההצבעה של סיעתו בכנסת המחישה את העניין. כשאני ראיתי את הכתבה בערוץ 2, וקראתי על כך ב-YNET, צויין במפורש שקדימה עצמה התנגדה לחוק זהה בקדנציה הקודמת.

ליברמן הוא אותו חרא כמו קדימה, ורוב המפלגות האחרות - צא מהסרט שהוא שונה במשהו.

ההבטחה שלו לבוחרים הייתה להכנס לממשלה ולהוזיז ענינים ולתת לקדימה לדרדר את המדינה בגלל שהוא לא מוכן להתגמש זה מה שהיה בניגוד מוחלט להבטחות שלו לבוחרים.

אני לא ידוע מה קראת ב YNET אבל אני מנחש שבדיוק כמו בכתבה שאני קראתי, היה כתוב ליברמן התקפל (או משהו בסגנון)

ואז איפה שהוא בסוף גם קדימה ...

בנוסף לא הבנתי מה אתם רוצים קדימה העלתה את הנושא, בזמן שלפי ההסכם הקואליציוני הנושא יעלה מטעם הממשלה בשנה וחצי הקרובות.

כך שהוא לא הצביעה נגד החוק אלא הצביעה נגד המוניפולציה של קדימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבטחה שלו לבוחרים הייתה להכנס לממשלה ולהוזיז ענינים ולתת לקדימה לדרדר את המדינה בגלל שהוא לא מוכן להתגמש זה מה שהיה בניגוד מוחלט להבטחות שלו לבוחרים.

עם זה אני בהחלט מסכים

בנוסף לא הבנתי מה אתם רוצים קדימה העלתה את הנושא, בזמן שלפי ההסכם הקואליציוני הנושא יעלה מטעם הממשלה בשנה וחצי הקרובות.

כך שהוא לא הצביעה נגד החוק אלא הצביעה נגד המוניפולציה של קדימה...

אין מילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...