הרשות הפלסטינאית- לאן - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשות הפלסטינאית- לאן

IG

Recommended Posts

אתה יודע מה ההבדל? שלאחר חצי שנה תצא למלחמה במחיר של כמה מאות הרוגים, יהיה כאן שקט לתקופה ארוכה ואף אחד לא יוכל להאשים את בחרחור מלחמה.

שים לב שלאחר כל מלחמה של נגד מדינה ריבונית נשמר שקט לתקופה ארוכה יחסית, אז כן, לדעתי מחיר של כמה מאות הרוגים שווה שקט לתקופה ארוכה ותמיכה בינלאומית.

*גילוי נאות: הכותב לא התגייס לצה"ל עקב פרופיל 21.

בואנה, מה לא בסדר איתך? זה הדבר הכי אכזרי שראיתי בפורום הזה ובאינטרנט בכלל... ועוד לא התגייסת, איך אתה יכול בכלל לתאר לעצמך את הכאב שבנפילת חבר חס וחלילה, או איך אתה יכול לתאר את הכאב של אמא שהבן שלה נהרג במלחמה?

סלח לי, אבל אתה דפוק בראש.

עריכה:

בעצם אל תסלח לי. על הזין שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מן הסתם לא התייחסתי לשואה' date=' התייחסתי למצב הנוכחי

ובקשר למה שאמרת על "לוחם חופש" , אין דבר כזה לוחם חופש ששואף להגן על אזרחי המדינה שלו כי אם יש ללוחם חופש מדינה

אז יש משטר שיעשה את זה

ומה שהם עושים זה פגיעה באזרחים כי הם פשוט חסרי אונים ואין להם משהו אחר שהם יכולים לעשות...

שלא תבינו לא נכון אני לא חלילה אומר שמה שערבים עושים מוצדק או שהם נלחמים למען מטרה נעלה ובלה בלה

ומי שמכיר אותי יודע שאני מאוד ימני אבל אני לא עיור ואני יודע טוב מאוד וזוכר איך הקמנו את המדינה שלנו

וזה מה שאני מנסה לציין ואני לא משווה בכלל לשואה כי אין קשר בין הדברים.

[/quote']

את המדינה לא הקמנו בטרור. היו פעולות טרור מצד אירגונים יהודיים, אבל זה לא מה שהקים את המדינה.

את המדינה הקמנו בעיקר בגלל האישור עליה והתמיכה שקיבלנו אחרי WWII.

וכן- החלק ההוא לא ממש קשור... למשהו... לא יודע מה חשבתי לעצמי :s07:

ולא דיברתי על מדינה של לוחמי חופש... אולי השימוש במוזג "אזרח" הטעה אותך... התכוונתי שלוחם חופש שואף לא לפגוע בבני הלאום שלו (לא אזחרים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...