הרשות הפלסטינאית- לאן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרשות הפלסטינאית- לאן

IG

Recommended Posts

אתה חושב שזה לא נכון?!

בוא אני אזכיר לך את הממשלה ה"ניצית" של ביבי לעומת הממשלה הנהדרת של בגין.... הליכוד של אז והליכוד של היום זה אותו הליכוד- רק שהיום התדמית שלו זה של ימין קיצוני ומסוכן...

יש לך הוכחות למשהו אחר?

נגיד, הבדל בין הכוונות המדיניות של מפלגת המרכז "קדימה" לבין מפלגת השמאל "העבודה" (או מרצ של לפני כמה שנים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אמרתי שזה לא נכון. אני לא אמרתי כלום על בגין. יש הרגשה שאתה ממשיך בפורום ויכוח שיש לך בבית... אתה צריך ללמוד לכתוב, ולא להתעצל - לפרט את מחשבותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהודים, בניגוד לערבים, לא הרגו אף אחד, לא פיצצו אף אחד ולא גנבו כדרך חיים. גם אז הם עבדו ביושר והיו נאמנים למדינות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק ידידי... שלא תבין לא נכון אני ימני ושירתתי בקרבי ובלה בלה בלה

אבל את המדינה הזאת הקמנו בנטו טרור, איך שלא תסתכל על זה עם פיצוצים עם רציחות ועם הרבה גנבות (של בעיקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדוייק ידידי... שלא תבין לא נכון אני ימני ושירתתי בקרבי ובלה בלה בלה

אבל את המדינה הזאת הקמנו בנטו טרור' date=' איך שלא תסתכל על זה עם פיצוצים עם רציחות ועם הרבה גנבות (של בעיקר)

[/quote']

אנחנו הגנו על עצמנו ומלבד כמה סוררים הינו לוחמי חופש... (ההבדל הוא שאנחנו לא שמנו לעצמנו הרג של אזרחים ללא הבחנה כמטרה)

היהודים, בניגוד לערבים, לא הרגו אף אחד, לא פיצצו אף אחד ולא גנבו כדרך חיים. גם אז הם עבדו ביושר והיו נאמנים למדינות שלהם

הוא התכוון לשואה לאחר שהוא החליט להיות סתם כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו הגנו על עצמנו ומלבד כמה סוררים הינו לוחמי חופש... (ההבדל הוא שאנחנו לא שמנו לעצמנו הרג של אזרחים ללא הבחנה כמטרה)

הוא התכוון לשואה לאחר שהוא החליט להיות סתם כבד.

אתה יודע שבשביל הפלשתנאים הפת'ח והחאמס והחזיבאללה הם לוחמי חופש חופש נכון!?

או בקצרה... אחד יקרא לזה לוחם חופש השני יקרא לזה מחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שאנחנו לא שמנו לעצמנו הרג של אזרחים ללא הבחנה כמטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחם חופש שואף להגן על האזרחים של הלאום שלו (לכול הפחות). ערבים רוצחים על כלום.

לוחם חופש מנסה לא להיות כמו האוייב השנוא. הערבים טוענים שישראל רוצחת בלי אבחנה- ושואפים לעשות את אותו הדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה עושה טעות של שמאלני ומעוות את המציאות ::)

אצל היהודים זה הייה: מדענים, עו"ד, רופאים, פוליטיקאים-> שואה-> טרור (מאוד מצומצם ובהתנגדות מוחלטת של הרוב)

אל הערבים: רצח-> גניבות-> טרור-> עוד טרור-> עוד קצת טרור-> עדיין לא הפסקנו לגנוב ושמישהו ינסה לעצור אותנו

לוחם חופש שואף להגן על האזרחים של הלאום שלו (לכול הפחות). ערבים רוצחים על כלום.

לוחם חופש מנסה לא להיות כמו האוייב השנוא. הערבים טוענים שישראל רוצחת בלי אבחנה- ושואפים לעשות את אותו הדבר

מן הסתם לא התייחסתי לשואה, התייחסתי למצב הנוכחי

ובקשר למה שאמרת על "לוחם חופש" , אין דבר כזה לוחם חופש ששואף להגן על אזרחי המדינה שלו כי אם יש ללוחם חופש מדינה

אז יש משטר שיעשה את זה

ומה שהם עושים זה פגיעה באזרחים כי הם פשוט חסרי אונים ואין להם משהו אחר שהם יכולים לעשות...

שלא תבינו לא נכון אני לא חלילה אומר שמה שערבים עושים מוצדק או שהם נלחמים למען מטרה נעלה ובלה בלה

ומי שמכיר אותי יודע שאני מאוד ימני אבל אני לא עיור ואני יודע טוב מאוד וזוכר איך הקמנו את המדינה שלנו

וזה מה שאני מנסה לציין ואני לא משווה בכלל לשואה כי אין קשר בין הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...