חיבור הכרטיס שלי למסך טלויזיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור הכרטיס שלי למסך טלויזיה

eliil1

Recommended Posts

אני רוצה לראות שבמחשב שלי בטלויזיה בסלון(טלויזית CRT , שלושים ומשהו אינץ' ) אבל אני לא הבנתי איך מחברים, יענ החיבור הכבלים של הכרטיס מסך שונים והכניסות שיש במסך...

האם זה בכלל אפשרי לחבר את המחשב למסך ישן כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות שבמחשב שלי בטלויזיה בסלון(טלויזית CRT , שלושים ומשהו אינץ' ) אבל אני לא הבנתי איך מחברים, יענ החיבור הכבלים של הכרטיס מסך שונים והכניסות שיש במסך...

האם זה בכלל אפשרי לחבר את המחשב למסך ישן כזה?

מפצל מ S-VIDEO ל RCA מגיע עם הכרטיס מסך כל מה שאתה צריך לקנות זה כבל RCA פשוט... עולה כ 50 שקל ל 5 מטר ( מגיע זוג של 5 מטר )

שיב לב שאם אתה צריך יותר מ 5 מטר כבל אתה צריך לקנות גם מפצל RCA מנקבה לנקבה ( יש ב ACE וכל מקום אחר )

כל זה במידה ויש לך חיבורי RCA מאחורי הטלוויזיה ( מה שאני בטוח שכן )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זה... החוט שאתה מוציא מהכרטיס מסך הולך לכניסה הצהובה במסך... איפה שכתוב VIDEO...

אני מתאר לעצמי שיש קצת מרחק בן המחשב לטלוויזיה, אז אתה חייב לקנות כבל RCA ( הפשוט ביותר ) שעולה כמה עשרות שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהם?

כאילו הכרטיס שלי למסך מחשב מחובר בכבל DVI נראלי , זה כזה פעמיים 9 פינים בצורת ריבוע כל אחד ואז קו כזה..

אז אנ צריך לחבר את הקצה השני למתאם הכסף ההוא ולחבר לו את הכבל השחור ע היציאה הכחולה האת ואז אליו עוד חוט שיתאים ליציאה העגולה הצהובה במסך?

או שהתבלבלתי קצת חחחח

איזה כבל RCA

http://www.beat-man.co.il/category.asp?cID=104&c=95617

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://img2.imageshack.us/img2/1824/dsc00005qsx.th.jpg

בתמונה הזאת יש את הצהוב הקטן הזה צד אחד אתה מחבר לכרטיס מסך ( הצד שיש לו הרבה שפיצים כאלה ) ובצד השני יש חור, אליו אתה מחבר את הכבל RCA שתיקנה, והצד השני של הכבל שתיקנה יכנס לכניסה הצהובה במסך טלוויזיה שלך...

וכן, אני יודע שהמסך מחשב שלך מתחבר עם DVI למחשב, אין קשר

למשל זה, http://www.beat-man.co.il/product.asp?pID=406&cID=104

כמו שאתה רואה זה מזכר לזכר וזה מה שאתה צריך... רק תמדוד איזה אורך אתה צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה [=

רק שאלה קטנה, אני אוכל לראות סרטי HD שיש לי במחשב בטלויזיה? או שאני אוכל אבל בגלל שהמסך CRT הזה לא תומך בHD אז אני לא אראה הבדל? והאם זה שאני אשתמש במקום DVI במשהו אחר יפגע באיכות הסרט או במשחק נגיד אם אני אשחק דרך הטלויזיה?

שוב, תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תוכל לראות... אבל זה לא יוצג ברזולוציית HD... הטלוויזיה לא תומכת וגם החיבור הספציפי לא...

אני כרגע עם טלוויזיה CRT 37" בחדר מחובר כמו שהסברתי לך ורואים סרטים כמו מ-ה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למשחקים? רגיל? לא יהיו בעיות?

אגב המפרט שלי יצליח להריץ משחקים ברזולוציה וAA גבוהים עם מסך של 30 ומשהו איץ'..? (נראלי זה גם 37 אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגודל מסך לא משנה... מה שמשנה זה הרזולוציה... הרזולוציה של המסך CRT שלך היא משהו סביב 768*1024...

אם יוכל להפעיל ?! יש לך 4870*2... גם ברזולוציה כפולה לא יהיו בעיות מיוחדות.... כמובן שתלוי בהמון משתנים... אבל בגדול כן, בקלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...