מפרט כמעט סופי למחשב ב-10,000 ש"ח - אשמח לקבל עזרה וחוות דעת !!! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כמעט סופי למחשב ב-10,000 ש"ח - אשמח לקבל עזרה וחוות דעת !!!

base

Recommended Posts

יש לי כרגע מפרט עם כמה לבטים בו !

לכן אני מעוניין בעזרתכם לעזור לי להחליט!.

והם יש לכם הצעות אשמח לדעת עם נימוק כמובן !!!

חברה אני מצרף פה מפרט מסויים שקיבלתי וגם נעזרתי בכם כמובן!! והייתי רוצה את חוות דעתכם לגבי הרכיבים בו ולסגור את ההתלבטיות שנשארו לי בו

אשמח לקבל את הערות שלכם (עם הסבר כמובן !) עלמנת שאוכל לבצע שינויים עם יש צורך בכך!

מעבד - 920 Core i7 2.66 G מחיר 1,350 ש"ח

לוח-אם - Asus MB P6T DELUXE מחיר 1,235 ש"ח ראיתי ששמתם לוח של GIGABYTE הייתי רוצה לדעת מה יותר טוב?

זיכרון - KIT TRIPLE GOLD OCZ 6GB DDR3 1600MHZ מחיר 990 ש"ח יש התלבטותOCZ עם CORSAIR או G.SKILL

דיסק קשיח - W.D. 1TB WD1001FALS Caviar BLACK מחיר 586 ש"ח

צורב - SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK מחיר 123 ש"ח

גוף קירור למעבד- Thermalright ULTRA 120 eXtreme 1366 RT 120mm מחיר 393 ש"ח

ספק כח-THERMALTAKE THOUGHPOWER 850W מחיר 920 ש"ח או 1000W CMPSU-1000HX Modularמחיר1225

מארז - Lian Li PC-P60B מחיר 1,150 ש"ח התלבטות בינו לבין ARMOR או שוב חשוב לי מארז אלומניום ושקט!!

כרטיס מסך - ASUS PCI-EX 2.0 GeForce GTX285 1GB DDR3 מחיר 1850 ש"ח

או Sapphire ATI RADEON 4870X2 2GBGDDR5 מחיר 1,895 ש"ח

מקלדת - אני מחפש דגם מסויים של נראה לי -MicrosoftNatural Ergonomic 4000צריך לבדוק זאת

אשמח לדעת עם אתם מכירים אותה?

מסך- Dell 2408WFP-HC -מחיר 3,000 ש"ח

ועכשיו להערות:!!!

לגבי מארז מעוניין אני במראז אלומניום כמה שיותר, עם יכולת קירור מירבית, ושקט !!!

לגבי המארז שבמפרט הנ"ל - האם הוא שקט ומספיק טוב למערכת זו (מבחינת יכולת קירור) ?

התלבטות לגבי מארזים:

מארז 1200 --מחיר 965 ש"ח העם הוא שקט ? ומאיז חומר הוא עשויי ?ואיך הוא מבחינת יכולת למערכת ?

אשמח לקבל עוד המלצות למארזים למערכת זו!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

דעתכם על אופציה לקחת את GTX285 אחד ולשלב בעתיד עוד אחד למערכתSLI.

גוף למעבד- האם עונה על הדרישות או שיש דגם אחר שיותר מומלץ למערכת זו?

----------------------------------------------------------------------------------------------

אשמח לקבל את חוות דעתכם לגבי המפרט הנ"ל!!!

אשמח גם לקבל המלצות לחלקים אחרים אשר נראים לכם שיותר טובים למערכת זאת עם הסבר למה כמובן !!!

מקווה לחוות דעת טובות לטוב ולרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הקירור מצוין.

2. ממליצים פחות על הלוחות של כי הם לרוב יקרים יותר מהותית.

3. לך על הזיכרון עם הCL הנמוך ביותר.

4. לא 4870X2 ולא GTX285 כרטיסים שקטים, חפש כרטיסים שלא מגיעים עם קירור REFERENCE, בנוסף, CROSSFIRE / כשדרוג זה רעיון די טיפשי. GTX285 / 4870X2 לא משתלמים עדיף כבר לקחת של GTX260.

5. כFAIL SAFE אישית הייתי לוקח שני קשיחים של 500GB במקום אחד של 1TB.

6. גם הTT וגם הCORSAIR מיותרים למדי למפרט המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לרכוש 2 מארזים של Lian Li, אני די חולה על המארזים המשובחים שלהם (ועוברת כמה חודשים בלי לקנות אוכל בשביל להרשות לעצמי :lol:). הראשון שקניתי הוא -V1100 PLUS II והשני הוא ה Armorsuit -P80. שניהם מדהימים בכל צורה שאני רק יכולה לחשוב עליה. קשה לי להאמין שאפשר לטעות עם המארזים שלהם לא משנה איזה דגם לקחת, למרות שהייתי ממליצה לך ללכת על ה Armorsuit -P80 כדי לתת קצת יותר מקום לזרימת אוויר במארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הקירור מצוין.

2. ממליצים פחות על הלוחות של כי הם לרוב יקרים יותר מהותית.

3. לך על הזיכרון עם הCL הנמוך ביותר.

4. לא 4870X2 ולא GTX285 כרטיסים שקטים, חפש כרטיסים שלא מגיעים עם קירור REFERENCE, בנוסף, CROSSFIRE / כשדרוג זה רעיון די טיפשי. GTX285 / 4870X2 לא משתלמים עדיף כבר לקחת של GTX260.

5. כFAIL SAFE אישית הייתי לוקח שני קשיחים של 500GB במקום אחד של 1TB.

6. גם הTT וגם הCORSAIR מיותרים למדי למפרט המדובר.

איזה אתה ממליץ

ואיזה זיכרונות הייתה ממליץ לי

לגבי הרעיון לכרטיס מסך אקח זאת למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...