סתם סירטון שדיי ממצא את המחשבה שלי בקשר למ&#14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סתם סירטון שדיי ממצא את המחשבה שלי בקשר למ&#14

alexbmw

Recommended Posts

ושלא תיתבלבלו ,אין לי בעייה עם אותו אחוז קטן של ערבים שנולדו במיקרה לאמא ואבא ערבים אבל הם לא מאמינים בשטויות של המוסלמים ,את אותו אחוז לא בהכרח צריך להרוג ,אבל את כל השאר , נו טוב אתם כבר יודעים .

http://www.youtube.com/watch?v=PScJPH5Az0Q

עריכה :עוד משהוא קטן ,רק כדיי להמחיש למה אנחנו צריכים לקטול ערבים כמו ג'וקים http://www.youtube.com/watch?v=KX6lQ_vNxBE&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק.

ראיתי כבר סירטונים על מוסלמים אבל הכל היה משעמם תחת.. שני אלה ממש מעניינים. עושים לי יותר חשק להרוג כמה שיותר ערבים בזמן שירותי הצבאי. יאי.

מוות לאיסלאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה ,אבל תזכור ,תהרוג אך ורק אנשים שמאיימים על החיים שלך ,כי עם אתה תהרוג סתם מישהוא בגלל שהוא ערבי את תחשב לאחד כמוהם ,עם את תהרוג אחד שהוא ערבי וצועק אללה ואקבר ויש לו רובה ביד ,מבחינתי את גיבור ואת עוזר במאבק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעזרת השם D:

ואפילו כאלה שבלי רובה ביד אבל עם כוונה בלב להרוג או להזיק ליהודי אפילו שהוא לא עושה משהו עם זה, גם אותו צריך להרוג, כמובן.

ותכלס, הסירטון השני מפחיד בטירוף................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על מנת להישמע ולא על מנת לפתח דיון

פותח הדיון, על אף שהייתי נוקט לכשעצמי בפעולות מסויימות

אני רוצה לומר לך שאתה צריך לעשות הפרדה קיצונית בין האיסלאם, בין הערבים, בין הרוצחים, ובין להוטי השנאה

הבעיה שיש מי שדואג שהדברים יתחברו יחדיו

אם מדובר בקיצוניים רוצחים , שרוצים ברעתי וברעתך, שהם גם במקרה ערבים מוסלמים, כה אותם צריך למחוק

הבעיה שהם מחדירים את השנאה לכל ייצור חיי על פני האדמה וגורמים לך לשנוא גם את ההבאים בתור

בקיצור יש פה בעייה גלובאלית וקשה לראות מאיפה להתחיל ומאיפה לסיים

על כן, אל תציע פתרונות פזיזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסירטון מדבר על האיסלאם הראדיקאלי,

מן הסתם שאני ורוב תומכי ימין(כך אני מאמין לפחות),

לא שונאים ערבים באשר הם ערבים.

אני שונא רוצחים וטרוריסטים קיצוניים לא משנה לאיזו דת ועדה

הם משתייכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק חברים ,פשוט רציתי להדגיש שהאיסלם הוא כרגע הסכנה הכי גדולה לעולם החופשי ובעיקר לנו (אני יודע שיש עוד סכנות רבות אבל המוסלמים הם הגדולה מכולן בגלל הכמות שלהם ,ובגלל עצם העובדה שלא משנה לאן תלך יהיה שם מוסלמים ,שלפחות לפי האמונה שלהם אמורים לרצות במוות שלך ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...