מעוניין בהמלצה לטלפון סלולארי חדש דור 3.5 - תקציב עד 3000 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בהמלצה לטלפון סלולארי חדש דור 3.5 - תקציב עד 3000

3d7

Recommended Posts

תודה על התגובות!

אני אחדד את הצרכים שלי, כדי שתוכלו לעזור לי יותר טוב.

אני צריך את הטלפון הסלולארי בעיקר לצורך גלישה באינטרנט. לכן, אני רוצה מכשיר דור 3.5 (לא לצורך שיחות וידאו, אלא לצורך גלישה מהירה באינטרנט).

אני רוצה מכשיר עם מסך רחב ורזולוציה גבוהה, ושיהיה לו דפדפן אינטרנט אמיתי (יש פיירפוקס לסלולארי?) שיציג אתרים כמו שהם בדפדפן רגיל במחשב (רצוי שתהיה לו מקלדת מלאה אמיתית, או לפחות מקלדת מספרים אמיתית, וכמובן עדיף שיהיה לו גם מסך מגע).

אני רוצה שניתן יהיה לשחק במכשיר במשחקי רשת (בעיקר באיקרים), ולגלוש לכל אתר (כולל לאתרים של בנקים בארץ, ודוא"ל רשת).

לגבי מולטימדיה, אני רוצה שיהיה למכשיר כרטיס microSD עם תמיכה ב32GB, מצלמה איכותית לסטילס ווידאו, ונגן MP3/MP4 איכותי (רצוי תמיכה גם בOGG ובFLAC) ורמקולים חזקים לשיחות בספיקר ולהאזנה למוסיקה (לא, אני לא ערס ששומע מוסיקה בסלולארי ברחוב - אני פשוט לא מת על אוזניות כשאני לבד בחדר או עם חברים).

לגבי חיבורים, אני רוצה שיהיה לו חיבור אוזניות רגיל (כבל PL) וחיבור מיני USB. חובה 2.0 עם A2DP ורצוי גם WiFi. עם יהיה לו גם מובנה, אז זה יהיה בכלל סבבה, אבל זה ממש לא חובה.

אני מעדיף סימביאנית, כי אני מכיר אותה, ואני רוצה להתקין עליו יישומים כמו ופרינג, ועוד.

אני אשמח גם לקבל חוות-דעת על הSideKick 2009 החדש (מי שלא מכיר אותו, תחפשו אותו בגוגל). הוא נראה מכשיר ממש נחמד, אבל אני לא בטוח אם הוא עונה על הדרישות שלי, ואני גם לא יודע אם ניתן להשתמש בו בארץ.

שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל רשימה דלילה של מכשירים ומהם תנפה כרצונך-

*נוקיה N95 גרסאת 8 ג'יגה (אחלה אופציה וזולה לעומת מתחרים. אחלה של מכשיר ומאוד חמוד ויפה!)

*נוקיה 5800 (מכשיר המגע הראשון של , לא ארחיב כי הכל ידוע.)

*פלאם פרה (הושק ממש ממש עכשיו וחם מהתנור, אמור להיות המביס של האייפון ובאס מקלדת קיוורטי ומולטיטאץ' ומערכת הפעלה חדשה של פלאם.)

*אייפון 3G/ האייפון החדש שיושב בימים הקרובים (בכללי על ה-3G אין צורך להרחיב אבל החדש כנראה יתקן את כל הפאשלות הישנות ויחפה עליהם וגם המערכת החדשה תשפץ תשאר. המצלמה כנראה תעלה ל-3.2 אבל תשאר חרא כמייטב המסורת)

*מייזו M8 (המכשיר רץ פה באתר לאחרונה בדיבורים וחוץ מעובדת הדור השלישי הוא מסתמן כמכשיר יחסית זול וטוב!)

*HTC G1 (האנדרואיד הראשון בעוולם, מערכת פתוחה ניתנת לאין סוף שינויים ותוספות. מקלדת קווירטי משולבת עם מסך מגע, מכשיר מאוד חמוד "ונדיר"..)

בהצלחה בבחירה ולשחק משחקים באינטרנט דרך הדפדפן זה כיום לא אפשרי וגם להתקין פיירפוקס שרץ על מכשירים סלולארים. :-\ אבל דובר פעם מטעם מוזילה שזה בתהליכים וגם מייקרוסופט הלכו בדרך ויצרו אקספלורר ... ;D

בהצלחה ותתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרשמת פה כמעט יש ב HD, חוץ מתמיכה ב FLAC שאני לא יודע לגביה, לא יצא לי לנסות.

לגבי המסך שלו רזולוציה 480*800, ס תם להשוואה כל שאר המכשירים כמו אייפון וכדומה הם פחות.

אל תתן לפאנבויים לשנות את דעתך כמו שיש בתראד הזה, ה HD אינו מסך מגע CAPACITIVE כמו של האייפון אבל הוא בהחלט נוח ומדוייק לשימוש והמסך שלו מגיב בקלות לכל נגיעה.

חוצמזה יוצאים מכשירים חדשים אז אולי כדאי לך לחכות כי יורדים המחירים..וגם ה M8 נראה מכשיר ממש טוב יחסית למחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ M8 אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף.

אם לא אכפת לך להשקיע את כל הכסף, קח את HTC TOUCH HD.

חשבתי בהתחלה שהוא בזבוז כסף,אבל שינתי את דעתי לאחר שבאמת התחלתי "לחקור" על המכשיר הזה.

אבל הצעה שלי (אתה יכול לקחת אותה לתשומת לבך ויכול לא,החלטה שלך) , אל תקנה אייפון. חוץ מהממשק לא נראה לי שיש בו משהו נורמלי.

אם כבר, הייתי אולי הולך על האייפון שייצא בקרוב , אבל הוא יעלה הרבה יותר מ3000 ש"ח

באייפון הנוכחי הרזולוציה נמוכה 320*480 , מצלמה 2 מגה פיקסל =\ , ועוד רשימה ארוכה של חסרונות.

כמובן שיש את היתרונות , אבל היתרונות האלה יש גם בM8 ובHTC, ומה שאין, הם לא ממש משמעותיים.

אייפון זה פשוט פוזה אחת גדולה,זה מתאים יותר למי שאוהב לקנות דברים יקרים סתם,ואוהב גאדג'טים מבלי לחשוב על הנוחות ועל מה בכלל המכשיר שווה ומה תוכל לעשות בו חוץ מלהתפאר כביכול מהגאדג'טים היפים.

אולם, כל אחד שונה, למישהו האייפון מתאים יותר (שאלה רק הפאנבויז או האלה שקנו אותו ולא רוצים להודות שבמחיר הזה יש דברים טובים יותר ) ויש כאלה שיעדיפו משהו שונה.

אגב, יש עוד כמה אופציות כמו ה STORM ועוד כמה , אבל אני לא רוצה לכתוב עליהם כי אני לא יודע עליהם כלום, אבל אולי למישהו יש ניסיון עם המכשירים האלה ויוכל לעזור לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר שלי יש 3G מתאילנד, הדבר הזה יכול להעביר את הזמן בצורה טובה מאוד.

הרזולוציה שלו לא נמוכה בכלל, הממשק פשוט מעולה שזה הדבר שלפי דעתי הכי חשוב, יש לו דפדפן מעולה, המון משחקים טובים ועוד מלא שטויות.

המצלמה שלו מאעפנה וזה יכול לבאס, אבל מצד שני אין הרבה טלפונים שיש להם טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה מה שאני אומר ה הוא לא מכשיר רע בכלל אבל יש לו הרבה חסרונות שכל דבר ואם יש לו פיתרון צורך התקנת תוכנה צד שלישית ופריצות ועוד הרבה בלבבלבה שאין כוח לפםעמים לזה,

מבחינת מולטימדיה זה מכשיר אולטימטיבי לדעתי.

כל השאר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHTC G1 נראה נחמד.

http://www.tikcom.co.il/Product.asp?Pid=HTCG1&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

לגבי הסוללה שלו, היא באמת מספיקה ל406 שעות (ראיתי באתר אחר 406 דקות)? לכמה שעות היא תספיק בגלישה באינטרנט בHDSPA?

מישהו יודע איך הרמקולים שלו? הם חזקים? אני יכול להאזין בו למוסיקה בבית עם הרמקולים, או שאני אצטרך אוזניות?

יש אפשרות להתקין עליו עברית, ולהחליף את הלוח מקשים לאנגלית+עברית?

הרזולוציה שלו בסרטים ובגלישה באינטרנט טובה, או לא משהו?

אפשר להתקין עליו סקייפ ופרינג?

יש אותו למישהו? מישהו יכול לפרט יתרונות וחסרונות שלו?

השימושים החשובים לי בטלפון מלבד שיחות הם: ידידותית, גלישה מלאה באינטרנט, התקנת תוכנות, רמקולים חזקים, MP3/MP4, טובה, וצילום ווידאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...