Dream Theater בישראל ב-16/6 בגני התארוכה מי יהיה? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dream Theater בישראל ב-16/6 בגני התארוכה מי יהיה?

amitshental

Recommended Posts

אז כמו שאתם בואדי יודעים Dream Theater יהיו בגני התארוכה ב-16/6 נמכרו כבר מעל 11000 כרטיסים ונשארו כ-1000 אחרונים המחירים נעים בין 350 ל-699 ש"ח לכרטיס VIP.

אני יהיה שם מי עוד?

אמור להיות ענק

הדיון נפתח גם כדי לדבר קצת על הלהקה אני לדוגמא הכרתי אותה לפני 3 שנים כאשר דיסק שלה Octavarium הגיע אלי מחבר שמעתי והתאהבתי במקום (כמובן שסגנון המוזיקה האהוב עלי הוא רוק על כל סוגיו וגווניו מקלאסי ועד מטאל כולל) מיד הלכתי לחנות הקרובה כדי לקנות את כל הדיסקוגרפיה שלה כמובן שלא היה במלאי אז הזמנתי וכשקיבלתי הכיף התחיל אני מאוהב בהם עד היום ויש להם דיסק חדש מאוד נחמד Black Clouds & Silver Linings ולכן חשוב לי לדעת מי עוד בפורום אוהב אותם...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה:

בגיל 17 בשנת 2001 הייתי בי"ב. למדתי בבית ספר פרטי (זה לא היה בית ספר למתקשים אלא יותר כמו חממה יקרה לילדי שמנת שלא רוצים ללמוד) וחבר השמיע לי את

A change of Seasons

באוזניות באמצע שיעור ספרות .

ב2004 הכרתי את חברה שלי, שממש אוהבת אותם, והיא שדרגה את מה שהכרתי עליהם, תוך כדי שאני נפעם מ:

Scenes From a Memory

זה גרם לי לשמוע את השאר.

לא להאמין שהם סוף סוף מגיעים לכאן אחרי כ"כ הרבה שנים (עפ"י שוקי וייס - שמונה שנים) שמנסים להביאם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הולך... מכיר אותם בערך מכיתה ה' (ואני עכשיו 18) משני חברים שהיו ועודנם שרופים עליהם...שומע אותם במשך שנים אבל אף פעם לא היו אחת מהלהקות האהובות עליי (בניגוד לtool או rush למשל)..מצד שני אמרתי אם הם באים אני חייב ללכת למרות המחיר המופרז ב200 שקל שרוצים עליהם.רק כסף לא?

לזה שאמר על אופת'- רק שמועות או יותר מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשוי להיות ספוילר לחלק מהאנשים-

הנה ה set list מההופעה האחרונה שלהם בשבדיה, מלפני כמה ימים. באמת מפתיע. הרבה כבוד לאלבום Awake ולעוד חומרים ותיקים :

In The Presence Of Enemies Pt. 1

Beyond This Life

A Rite Of Passage

Hollow Years (Improv. Jam)

Caught In A Web

Erotomania

Voices

Solitary Shell

Constant Motion

encore:

Metropolis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...