איזו אפשרות טובה יותר ? (sony ? jamo ? ATP3?) - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו אפשרות טובה יותר ? (sony ? jamo ? ATP3?)

Bug2000

Recommended Posts

מספר רמקולים שכדאי לבדוק, בכל מקרה אל תקנה לפני שאתה שומע.

jamo x-570

כמו שאתה רואה, הם די יקרים אז תקנה מגבר פשוט סטריאו משומש יד שנייה ושיהיה לך שוב תקציב תחליף למשו איכותי יותר.

jamo e-430

רמקול נחמד, הבאס די לוקה בחסר לדעתי.

עם רמקול כזה יישאר לך מספיק תקציב למגבר סטריאו יד שנייה מעולה ברמה בינונית.

jamo e-610

מדפי די נחמד, גם לדעתי לוקה בחסר בבאס.

b&w dm303

ברמת המחיר שלך, זה הB&W היחידי שנכנס הוא אמור להיות מדפי באיכות נחמדה.

tannoy MX-2

רמקול מדפי מעולה! מאוד מומלץ לשמוע, יש לו גם אח גדול יקר במעט הMX-3 שזה למעשה רמקול כמעט זהה עם תיבה מוגדלת (הוא ריצפתי)

יש גם את הinfinity primus 200 שגם לי יש, רמקול מדפי עם באס מעולה וטרבל שעולה לשמיים.

ישנם עוד מלא רמקולים שכדאי לבדוק ברמת המחיר שלך, נתתי לך טעימה מהמבחר העצום שיש.

מומלץ לבדוק ברמת המחיר שלך רמקולים מהחברות הבאות (אני הייתי הולך על מדפיים, או רצפתייפ יד שניה):

jamo, infinity, bose, tannoy, mission, b&w, warfdale

לך לחנויות אודיו (רציניות, לא ליאור וכאלה) ותתחיל להאזין, תבקש להאזין לכמה שיותר רמקולים ותשתדל שיהיו מחוברים למגבר סטריאו (לא ביתי!) בערך ברמה שלך יהיה.

בכסף שיישאר לך מרכישת הרמקולים, חפש בלוחות היד שניה של נענע ותפוז מגברים יד שניה, בעיקר תוצרת cambridge.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :D.

רק נראה לי שאני לא אצליח לאזין לרמקולים שנתת לי כי לא נראה לי שאין חנות נורמאלית של ברחובות (חוץ משני קניונים אין בעיר הזאת כלום) . כנראה אני אקנה את הטנוי כי המפרט שלו הכי טוב ... אאלץ להסתמך על המפרט ...

עוד שאלה : יש בטווח המחירים משהו מבית ? אבל אין לי מקום בחדר לריצפתי אני חייב מדפי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי והחלטתי לחכות קצת עם הקניה בשביל לאסוף יותר כסף בשביל לקנות שני עם צלילים בינונים וגבוהים טובים מאוד, לקנות סאב בשביל הצלילים הנמוכים ומגבר סטריו .

בשביל שאני אדע כמה לאסוף אני צריך המלצה לרמקולים מדפיים עם צלילים גבוהים ובינוניים הכי טובים שאפשר למצוא (כמובן במחיר סביר של 2000 שח +) והמלצא לסאב טוב גם הוא עד 2000 שח .

לגבי המגבר אמרת לי לחפש בנאנא וגופ אבל לא מצאתי שם לינקים למוצרים יד שניה :\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא שם מגבר מתאים בתקציב שלי ... היה שם איזה מגבר פיונר ב 300 שח אבל יש בו איזה משהו מקולקל אבל התיקון של זה לא עולה הרבה ...

מה שהחלטתי זה לקנות בנתיים ATP3 ואם זה לא יתאים לי אני יאסוף למשהו רציני יותר ואת ה ATP אני אביא לאח שלי .

תודה לכל העונים בת'רד 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...