איזו אפשרות טובה יותר ? (sony ? jamo ? ATP3?) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו אפשרות טובה יותר ? (sony ? jamo ? ATP3?)

Bug2000

Recommended Posts

שמעתי ב ACE את המערכת הזאת :

http://www.220v.co.il/site/productspec.asp?id=790

ולמרות גודלה הענקי של ACE המערכת נשמעה טוב בכל החנות דיי אהבתי את איך שהיא משמיעה ...

השאלה שלי היא מה כדאי יותר לקנות את המערכת הזאת או את ה JAMO :

http://www.home-car.co.il/Product.asp?Pid=E-410&Cat2Cat1ID=2&Cat2ID=8&aff=zap

או ה ATP 3 או ה 4 כי כמו שהבנתי יש עכשיו רק את ה 4 .

על תתחשבו במחיר אלא מי יתן האיכות הכי טובה במשמיעת שירים בלבד. אגב אם למישהו יש אצע טובה יותר היא תתקבל בברכה .

נ.ב הרמוקלים ישולבו עם כרטיס קול בינוני מינוס VIBRA 128 .

תודה מראש 8).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ על הסוני, יש לי את הMHCRG-60 שזה הדגם הכי גבוה בסדרה ויחסית למחיר שלה שמאוד גבוה (אבל קניתי במכרז אש שילמתי רק 1900) היא לא ממש טובה.

כשאתה משלם על אתה משלם על המותג.

לך על הATP3 גם יש לך סאב, שיורד הרבה יותר נמוך מהרמקולים של המערכת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה ... עזבו שניה את ההגברה איזה רמקולים ישמעו יותר טוב עם הגברה זהה ? נגיד ואני מחבר רק את הרמקולים של ללא המערכת למחשב ואת הרמקולים של ג'אמו ואת הרקמולים של אלטק מי מהם ישמע טוב יותר שההגברה באה רק מהכרטיס קול ? (הכוונה לרמקולים) ?

אם אצל אני משלם על המותג ולא על האיכות אז אצל איזו חברה אני משלם על איכות ולא על מותג ? (שוב אני אומר שאני דיי אהבתי את המערכת של באיך שהיא נשמעת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לחבר את הג'מו בלי מגבר! אתה פשוט לא תשמע כלום.

הג'מו זה לא של מחשב אלא אמיתי שחייב הגברה, ואני לא מתכוון חייב בשביל איכות אלא חייב בשביל לפעול.

איזה חברות אתה לא משלם על איכות? יש המון.

יותר טוב שתיתן את התקציב (בערך 2000 לפי המחיר של המערכת לא?) ואת המטרות (סטריאו בעיקרון לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטריו בעיקר ! כן בערך 2000 ואם שווה להוסיף בשביל משהו טוב יותר אני אוסיף . לגבי המגבר אני יכול למצוא משהו ישן בסכום כסף סימלי של 100 - 200 שח . ולמה אי אפשר להפעיל את הג'אמו ?? אין לו כניסה להכרטיס קול ? אז תמיד אפשר להחליף לאחת שמתאימה לא ?

טוב אז נגיד שקניתי את מערכת הסוני אני מקווה שלפחות אליה אפשר לחבר את הג'אמו נכון ? אז מה ישמע טוב יותר הרמקולים של מחוברים למערכת של או הרמקולים של ג'אמו מחוברים למערכת של ? (סתם דוגמה )

אם לא הבנתם מה אני רוצה זה לדעת איזה בן שולשת האפשרויות ישמעו הכי טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תוכל לחבר את הג'מו לכרטיס קול אבל לא תמשע כלום.

הם שזקוקים למגבר, ככה שאתה מגבר את מחבר לכרטיס קול ואת הרמקולים למגבר.

מבין כל האפשרויות שנתת, זאת הכי טובה אבל לדעתי לך על מדפיים איכותיים וחפש מגבר יד שניה איכותי לא פחות עד 500 שקל.

אני אביא לך מאוחר יותר כמה דגמים של להסתכל עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...