טרם קנייה - HD4870 Sonic 1GB vs GTX 260 GoldenSample - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טרם קנייה - HD4870 Sonic 1GB vs GTX 260 GoldenSample

r1plet

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקנא בך. 4890 Crossfire - בטח חלום.

כן כמו החלומות האלה שקמים מהם מזיעים בבהלה עם כאב ראש :errrr:, לא ניתן להכחיש את זה שיש המון בעיות בדרייברים ואני בטוח שרוב הזמן הוא מתעסק בבעיות איתם במקום להנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

0 תקלות האמת... שיפור של 90% בן כרטיס בודד ל-2 כמעט בכל מה שבדקתי... פשוט תענוג...

אני בטוח שאני נהנה מהם הרבה יותר ממה שאתה נהנה מ-ה 260 שלך...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם דיי דומים ייתכן והרדאון יראה עוד ביצועים בעתיד ע שיפור בדרייברים

חוץ מזה לNVIDIA יש את הPHYSIX אבל בכרטיס הנל של גאינוורד יש את הקטע שהוא עובד עם כוח מלא כל הזמן ולא מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם דיי דומים ייתכן והרדאון יראה עוד ביצועים בעתיד ע שיפור בדרייברים

חוץ מזה לNVIDIA יש את הPHYSIX אבל בכרטיס הנל של גאינוורד יש את הקטע שהוא עובד עם כוח מלא כל הזמן ולא מוריד.

תוכל להרחיב קצת בעניין? :o

טוב תסגרו את הדיון הזה כבר , תפסיקו לזיין את המוח , את שלי כבר אמרתי , שניהם שווי ערך נקודה . אין טוב יותר

למה לנעול? אני אמרתי שהחלטתי על איזה כרטיס ללכת ואני לא מעוניין לשמוע יותר דיעות/עצות/עובדות/שמועות? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באנצ'ים שמראים בדיוק את ההיפך, ובנוסף לא ניתן להתווכח עם הPHYSX והCUDA שאני כעורך תמונות בכמויות גדולות וברז' גבוהות בתוכונת כמו ותוכנות כמו C4D כביכול יכול להנות ממנו...

עדיין לא מצליח להחליט האם זה שווה את תופסת ה80 ש"ח. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק צריך לנעול 6 עמודים זה די והותר על הכרטיס "מי יותר חזק"

יש מבחני ביצועים תסתכל בהם לידע מורחב בנושא [תסתכל על כמה ותעשה ממוצע]

לדוגמא http://www.firingsquad.com/hardware/ati_radeon_4850_4870_performance/page8.asp

הרוב פה נוטים לשני הכרטיסים אין פה החלט לאחד .

שניהם די שווים בביצועים שלהם

אין מה לשמוע יותר דעות /שמועות

זה ידוע שהם די זהים בביצועים ותלוי באיזה משחק מדובר מבחינת מי לוקח וגם אם אחד מהם לוקח זה לא ב10 FPS הבדל.

מי שאומר אחרת מבלבל את המוח וסתם כנראה רוצה עוד הודעה למונה ההודעות שלו.

אתה לא קונה איזה בית בלי קשר אז תקבל פחות 2 FPS במשחק לעומת כרטיס מסוים או תקבל 2FPS יותר לא שזה ישנה לך.

לך לגוגל כתוב GTX260 216 VS ATI 4870 1GB ותראה מבחני ביצועים /דיונים שעלו בארץ ובעולם.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש באנצ'ים שמראים בדיוק את ההיפך, ובנוסף לא ניתן להתווכח עם הPHYSX והCUDA שאני כעורך תמונות בכמויות גדולות וברז' גבוהות בתוכונת כמו ותוכנות כמו C4D כביכול יכול להנות ממנו...

עדיין לא מצליח להחליט האם זה שווה את תופסת ה80 ש"ח. :kopfpatsch:

למה לא אמרת מהתחלה שאתה עובד על C4D...? תתרחק מ-ATI מהר התמיכה ב-OGL בתוכנה של מקסון מתחת לכל ביקורת.

אני עובד על C4D לפרנסתי ומנסיון, אל תחשוב פעמיים תקנה 260GTX וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא אמרת מהתחלה שאתה עובד על C4D...? תתרחק מ-ATI מהר התמיכה ב-OGL בתוכנה של מקסון מתחת לכל ביקורת.

אני עובד על C4D לפרנסתי ומנסיון, אל תחשוב פעמיים תקנה 260GTX וזהו.

לא ידעתי שהכרטיסים של ATI נמצאים ברמה נמוכה כלכך בתוכנות תלת-מימד.

אמנם אני לא עובד בתוכנה באופן קבוע ומרובה, אבל לשם הנאה ויצירה יוצא לי להשתמש בתוכנה כמות לא מבוטלת של פעמים...

אם ככה ההחלטה שלי נוטה לכיוון הGTX260.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 6 עמודים של ויכוח אתה אומר עריכת תמונה :bash:

GTX260 ללא ספק!!!

שוב עריכת תמונה מקצועית בפוטושופ, אך השימוש בתוכנות תלת-מימד כבדות כמו C4D פחות בולט ונעשה לשם הנאה וכתחביב בעיקר, ולא מצורך ייעודי לעבודה או משהו בסגנון ולכן לא כ'כ היה בראש שלי :-[ מה גם שלא ידעתי שקיים הבדל ממשי בין הכרטיסים בתוכנות אלו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AngryTesticles

זה נראה שכבר בחרת כרטיס , אתה רק רוצה עוד חוות דעת , ועוד ועוד אבל לעולם לא תיהיה מסופק , ואז יבואו שוב אנשים ויגידו לך ש ATI עדיף , כמו שאמרתי , אתה בחרת כבר את ה , אז תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...