מעוניין באוזניות עד 400 ש"ח מבאג. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין באוזניות עד 400 ש"ח מבאג.

Mickel

Recommended Posts

טוב, את האיווה המדוברות אי אפשר להשיג, ואתה בעצם אומר שה412 נשמעות יותר טוב מכל האוזניות שהצגתי קודם :o

ומבחינת נוחות איך הן?

אם ככה אז נראה לי אני אקח אותם (לדעתך הן שוות 100 ש"ח?)

תודה רבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד בשבילך, שמעתי פעם נוספת 3 מהאוזניות (ה-T22 היו תקועות עמוק מידי).

ה-K512 פחות גרועות ממה שזכרתי, אבל חסרים להן בסים ולא הצלחתי לאזן את הצליל עם אקולייזר. לטעמי הן נוחות למדי.

ה-SJ3 פחות טובות ממה שזכרתי, הצליל יותר מאוזן אבל הוא לא נעים (לאוזן שלי לפחות). בנוסף, הן גם הכי פחות נוחות.

בפיוניר חסרים גבוהים, אבל אפשר לתקן זאת במידה מסויימת ע"י אקולייזר. גם הן נוחות למדי.

מתוך השלוש, הייתי בוחר בפיוניר, אבל אם הייתי במקומך (ולא משוגע כמוני שקונה כמעט כל אוזניה שרואה) לא הייתי קונה אף אחת מהן!!!

שתבין, אני לא משווה את האוזניות האלה לאוזניות של 1000$ או אפילו 500 ש"ח, אלא לפורטה פרו, PX100, או אפילו לאיווה שעלו 100 ש"ח לפני מספר שנים .

חסר ל512 באס?!

זה בומיות אחוש&&ה... אולי הפירוט והעומק של הבאס לא כמו של הK340, אבל להגיד שחסר להן באס זה פשוט לא נכון... כל המודים שעשיתי זה כדי להפחית את הבאס וה"בומיות" של האוזניות האלה...

אני לא מכיר את האוזניות האחרות, אבל מאוזניות אחרות ששמעתי (כולל הרבה יותר יקרות)- זה האוזניות הכי טובות שיש לנסיעות... הבמה שלהם נחמדה, העומק סביר, הצליל יחסית מאוזן... חסר בעיקר פירוט (אם כי הרבה יותר טוב מאוזניות אחרות שיצא לי לשמוע במחיר דומה), לא הייתה מזיקה במה רחבה יותר ופדים רכים יותר, אבל בשביל כזו איכות צריך לשלם יותר...

מיכאל, אין לך אפשרות לשמוע את האוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-512 לא שוות כלום כי הצליל שלהן פשוט לא טוב.

שמעתי עכשיו את ה-412 והן נשמעות לי טיפה יותר טובות מהאוזניות הקודמות, אלא שלרוע מזלך השוותי אותן לאיווה -X121 שנמצאות אצלי בהישג יד.

קשה לי להמליץ עליהן כשגוש הפלסטיק המכוער והזול של איווה נשמע פי כמה יותר טוב מהן.

לא מכיר סבירות (לא IN EAR) עד 200 שקל. מציע לך לשמוע את הפורטה פרו למרות שהן עולות 250 ש"ח.

אולי למישהו אחר, שמתמצא טוב ממני, יש הצעות עד 200 שקל.

אני מצטרף לדיעה שכדאי לך לשמוע את הפורטה פרו. נחמדות עם בס טיפה מנופח שאפשר להוריד אותו בנגן. עדיף מחוסר בס.

ויש להם אחריות לכל החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשמוע את ה512 לכמה שניות (של מישהו מהעבודה), ונשמעו לא רע בכלל, אני אבקש ממנו להביא אותם שוב בשביל שאוכל לבדוק אותם לעומק.

והיום שמעתי את הaudio-technica ATH-ES3 אפילו שהם לא היו ברשימה שלי, ולא כזה אהבתי את הצליל שלהם, והם די לוחצות על הראש, בהחלט לא להאזנות ארוכות.

ושוב, באס עצבני או פירוט מושלם של הצלילים הרבה פחות חשובים לי מהנוחות, ולצערי אין איפה לבדוק את האוזניות האלה יותר מידי..

בינתיים אני חושב שארכוש את ה412, מקסימום לא זרקתי יותר מידי כסף לפח :P

ובקשר לפורטה פרו, מישהו יודע אולי איפה אפשר לשמוע אותם באזור אשדוד..

תודה לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה שהפורטה פרו זה "הימור בטוח" יחסית מבחינת פתוחות עד 300 ש"ח.

לא סתם הפורטה פרו רצות בשוק כבר משהו כמו 10 שנים ללא הפסקה ואנשים ממשיכים לקנות ומשבחים את הצליל הנאה ביחס למחיר.

מלבד הכיעור מבחינת מראה שלהם (בעלות המראה הכי מוזר שקיים כמעט לאוזניות.) הם נחשבות מאוד מוצלחות ויושבות יחסית בטופ של המדרג של עד 50 דולר עם ה-PX100 (שגם הם אגב פתוחות אבל יותר מתקפלות ודקיקות).

אני רק אציין ואגיד שבכל האוזניות הפתוחות הזולות הרפידות בנויות מספוג יחסית זול שלאחר שנה- שנתיים בערך (משתנה מאוד) מתחיל להיתפורר ולכן רצוי שתדע זא

IG- ה- 512 כבר לא נמכרות יותר בבאג מלפני בערך שנה, ככה שהם מחוץ לרשימה אלא אם מייקל יצליח להשיגם.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הציג את זה כאופצייה :nixweiss:

אפשר להשיג אותם גם במקומות אחרים... ובכול אופן, למי שנוסע הרבה במקומות רועשים (תחבורה ציבורית כלשהי בארץ) הייתי מציע את ה512 בלי קשר לתקציב. רוצו לקנות בהמוניכם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה512 כן אופציה, יש עדיין כ7 יחידות מסתובבות ברשת ואני יכול להשיג זוג במחיר לא רע בכלל..

שמעתי את האוזנייה של הבחור מהעבודה, ואני חייב להגיד שלא כזה התרשמתי מהצליל, לא "עמוק" מספיק בשבילי.. אבל מה.. הן נוחות מאוד.

וקראתי אתמול על הפורטה פרו, והן משנת 88 בשוק.. כן כן יותר מ20 שנה, ועדיין מההלים אותן.

אני עדיין בדילמה. בגדול זה הכל תלוי בכמה אני יהיה מוכן להשקיע, את ה412 אני יכול להשיג במחיר ממש טוב, את ה512 במחיר לא רע בכלל.. ואת הפורטה פרו במחיר כמעט כפול מה512. השאלה היא האם הם שוות את זה.

מה שמצאתי הכי מעניין בקשר לפורטה פרו, זה שלפחות בחול יש להם אחריות לכל החיים. ואפילו אם הן נשברות או נהרסות החברה מתחייבת לשקם אותם במחיר סמלי. מישהו יודע איפה זה תקף בארץ, בינתיים ראיתי שבחלק מהחנויות רשום שנתיים ובחלק לכל החיים. השאלה היא מי נותן האחריות שלהם בארץ והאם זה נכון גם לגבי ארץ זבת חלב ודבש שלנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה עומק (אני מניח שאתה מתכוון ל"במה") באוזניות של 400 ש"ח לא תמצא... אבל לאיכות אין מחיר. אים אתה יכול לקנות את הפורטה פרו תוכל לחיות בשקט עם הידיעה שקנית את אחת האוזניות המשתלמות ביותר שיש. לחישוב של "עולה כפול..." במיקרה הזה אין משמעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...