מעוניין באוזניות עד 400 ש"ח מבאג. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין באוזניות עד 400 ש"ח מבאג.

Mickel

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין באוזניות כמה שיותר איכותיות (הווליום פחות חשוב לי) שיתחברו למחשב (יותר נכון למערכת aiwa שמחוברת למחשב), בעיקר לצפיית וסדרות מול המחשב.

אך אני מוגבל בקנייה אך ורק מבאג (הסיבות שמורות איתי, בבקשה לא להמליץ ממקומות אחרים).

ההתלבטות שלי היא בין הדגמים הבאים:

1. AKG K 512

2. Pioneer SE-M280

3. audio-technica ATH-T22 Hi-Fi

4. audio-technica ATH-SJ3

והאם שווה להשקיע תוספת לכסף בשביל האוזניות הבאות?

AKG K430

בתודה רבה מראש ;)

מיכאל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ניסיתי את האוזניות שציינת אבל ככה..

אני בעל ה-SL3 של אודיו וסה"כ לאחר האזנות רבות מהמחשב ומהנגן הנייד (I7 ) עם בלוסלס ובכל מיני פורמטים אחרים אני אסכם ככה-

אוזניות מתקפלות חמודות מאוד, לפעמים הם קצת מתפתלות מדי ולא לגמרי בשיא הניידות. הכבל שלהם אותי אישית טיפונת מפחיד כי הוא דק יחסית לכבלים שאני רגיל אליהם.

העובדה שגודל האפרכסת של האוזניה יחסית גדול ומכסה את מרבית שטח האוזן נותן אטימה מוצלחת במיוחד עם קשת פלסטיק שאינה לוחצת יתרה על הראש. סה"כ מבחינת נוחות הם בסדר גמור וקלות על הראש והספוגים "פריכים" במיוחד ולא קשים.

הנסיון שלי איתם במגוון רחב של עלה במספר תוצאות ובינהם עם פרטים הייתה לוקה קצת בחסר והבאס נשמע נחמד אבל לא מספיק מרשים למרות שהוא הישתלב יחסית טוב עם הצלילים ולא בלע אותם.

במוזיקה קיצבית יותר כמו רוק וטראנסים איפה שלפעמים יש גבוהים האוזניות התקשו לשחזר אותם טוב ופה טיפה אכזבו אותי.

סה"כ מבחינת הבמה והנפח שהאוזניות נתנו למוזיקה הם לא ריגשו אותי במיוחד למרות שבדקות הראשונות בשימוש הם נותנות כזה אפקט WOW אם אתה עובר מאוזניות בשקל. אחרי זמן מה הם קצת היתמתנו ונהיו בנאליות מעט לטעמי והצליל נהיה משעמם ולקה בחוסר בהדיקות בגוון קשת הצלילים.

אני אסכם שאלו מאוד חמודות אם זה האוזניות הרציניות הראשונות שלך.

אותי אישית מעניין קיצר הם יגיבו עם חיבור למגבר ואיך הצליל ישתנה בהתאם. (למרות שהם אינם זקוקות למגבר- 32 אום)

בקצרה, כל האוזניות שיש כרגע בבאג לטעמי קצת קקה. החדשות של AKG שוות לתחת ועדיף סדרות ישנות שלהם. אולי הכפתור עוד איך שהוא בסדר לעומת הקודמות שלהם (לא ניסיתי) ובכלל לא הייתי קונה משהו מהסדרה החדשה.

בנוגע לאודיו טכניקה הפול סייז- הם נראות כמו סתם חרא פלסטי.

הפיוניר נראות סבירות למדי וגם הם לא בטוח מי יודע מה..

בקיצור- עצה ממני, תחסוך ת'כסף הזה בקניה של מבאג וקנה בחנות אחרת ואת הכסף שמור למוצר אחר בבאג- מקלדת חדשה, גיים-פאד, עכבר, הגה, משחק מחשב ובעצם מה שתרצה..

חג שמח! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ERL על התגובה המפורטת. גם קראתי כמה ביקורות של משתמשים עליהם וכמעט אף אחד לא נתן להם ציון מושלם, אלה רק 4 מתוך 5.

בכל אופן הצרכים שלי טיפה שונים מהאוזניות. אני לא מחפש עם הפרדה מטורפת בשביל בFLAC. אלה בעיקר ואפשר להגיד אפילו רק לסרטים וסדרות שאני הולך לשמוע מול המחשב. ככה שמה שבאמת חשוב לי זה בעיקר הנוחות. ולא משנה לי כלל כל כהקטע שהן מתקפלות או כבדות או דברים כאלה. אלה אך ורק איכות הבנייה, איכות הצליל, והנוחות.

ובקשר לבאג ולמה דווקא משם אז רק בוא נגיד שיוצא לי הרבה יותר זול מהמחירים הרגילים. השאלה היא האם האוזניות האלה באמת עד כדי כך לא מוצלחות שאפילו בהנחה טובה אחרות יותר משתלמות מהן?

בכל אופן תודה רבה, ואשמח אם מישהו יודע משהו על הדגם של פיונר, או יכול לתת עוד חו"ד.

חג שמח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול ;D

בכל מקרה תודה רבה SHOOTER8, באמת יש לך את כל האוזניות המדוברות? :P

לפני חצי שנה היה בבאג אז קניתי את כל הסוגים שהיו בחנות.

בהתחשב בכך שיש לי המון , קשה לי להתייחס לנוחות, כי כמעט ולא שמעתי בהם (לרוב אני שומע באוזניות יקרות בהרבה). מבחינת צליל, ה-SJ3 נשמעו לי הכי טוב מבין אלו שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את כל ארבע האוזניות

הסדר לטעמי הוא

4

2

3

1 - צליל נורא ואיום

אתה סתם מלכלך על ה512... אחרי מוד בלו-טאק, הוצאת הרפידות וקיצור הכבל הצליל שלהן הוא סבבה לגמרי בשביל במחיר שלהן...

חוץ מזה, אי אפשר סתם ככה לתת דרוג בלי שפותח השירשור הגדיר בצורה נורמאלית מה הוא מחפש...

בשביל התחלה, אתה צריך פתוחות או סגורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת חשוב לי זה בעיקר הנוחות. ולא משנה לי כלל כל כהקטע שהן מתקפלות או כבדות או דברים כאלה. אלה אך ורק איכות הבנייה, איכות הצליל, והנוחות.

ונראה לי שעדיף סגורות, אבל ברמת העקרון זה לא משנה לי יותר מידי אם יש פתוחות ממש שוות בסכומים האלה מבאג.

ובקשר ל512, מה זה בדיוק מוד בלו-טאק, ואני די בטוח שזה יגמור לי את האחריות.. ככה שאני מעדיף עם איכות טובה לפני מודים למניהם..

;)

מיכאל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלו טאק מוד דורש פתיחה של האוזניות... זה די גומר את האחריות...

בכול אופן, לפעם הבאה- יש הבדל באטימה של האוזניות ולהרבה אנשים זה חשוב כשמדובר על סגורות... רצוי היה לציין גם את זה... אבל אם נוחות זה אחד הדברים העיקריים שאתה מחפש אז כנראה ה512 לא יתאימו... הן אוטמות מצויין אבל על חשבון נוחות (קצת לוחצות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד בשבילך, שמעתי פעם נוספת 3 מהאוזניות (ה-T22 היו תקועות עמוק מידי).

ה-K512 פחות גרועות ממה שזכרתי, אבל חסרים להן בסים ולא הצלחתי לאזן את הצליל עם אקולייזר. לטעמי הן נוחות למדי.

ה-SJ3 פחות טובות ממה שזכרתי, הצליל יותר מאוזן אבל הוא לא נעים (לאוזן שלי לפחות). בנוסף, הן גם הכי פחות נוחות.

בפיוניר חסרים גבוהים, אבל אפשר לתקן זאת במידה מסויימת ע"י אקולייזר. גם הן נוחות למדי.

מתוך השלוש, הייתי בוחר בפיוניר, אבל אם הייתי במקומך (ולא משוגע כמוני שקונה כמעט כל אוזניה שרואה) לא הייתי קונה אף אחת מהן!!!

שתבין, אני לא משווה את האוזניות האלה לאוזניות של 1000$ או אפילו 500 ש"ח, אלא לפורטה פרו, PX100, או אפילו לאיווה שעלו 100 ש"ח לפני מספר שנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה SHOOTER8 על הבדיקה הנוספת, בכל אופן הבנתי שכל האוזניות של באג לא שוות יותר מידי.

לדעתך הפיונר או ה512 שוות 150 ש"ח?

בכל אופן אני חושב אולי להתפשר בכלל על פתוחות (שלא מקיפות את האוזן) הם בטח יהיו הרבה יותר נוחות, ומכיוון שזה לבית ולא לרכבת לא אכפת לי שקול ידלוף החוצה..

בכל מקרה מה דעתכם על הAKG-K412P. הם מהסדרה הישנה.

ואם אפשר המלצה על ממקום אחר עד 200 ש"ח שיהיו טובות יותר מאלה שהצעתי בהתחלה.

תודה רבה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-512 לא שוות כלום כי הצליל שלהן פשוט לא טוב.

שמעתי עכשיו את ה-412 והן נשמעות לי טיפה יותר טובות מהאוזניות הקודמות, אלא שלרוע מזלך השוותי אותן לאיווה -X121 שנמצאות אצלי בהישג יד.

קשה לי להמליץ עליהן כשגוש הפלסטיק המכוער והזול של איווה נשמע פי כמה יותר טוב מהן.

לא מכיר סבירות (לא IN EAR) עד 200 שקל. מציע לך לשמוע את הפורטה פרו למרות שהן עולות 250 ש"ח.

אולי למישהו אחר, שמתמצא טוב ממני, יש הצעות עד 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...