WIN 2000 עושה בעיות... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN 2000 עושה בעיות...

Some Thing...

Recommended Posts

טוב לאחרונה נהיו לי כמה וכמה בעיות על המחשב...

זה הולך ככה...

כשאני מדליק את המחשב הכל עובד סבבה, אני יכול להתחבר לאי סי קיו לאינטרנט ואין הבעיה, ואחרי כמה שניות - לא הבכרח שאני מחובר לאינטנרט... המחשב מתחיל עם הבעיות... הנה כמה שמפריעות לי ביותר

אני מנסה להתקין אנטי וירוס על המחשב והמחשב רושם לי את ההודעה שאפשר לראות התמונה המצורפת הראשונה (מס' 1)

ואז אני מעוניין לפתוח את הנרו שלי כדי לצרוב כמה דברים ומה הוא רושם לי תוכלי לראות בתמונה מס 2

טוב התעצבנתי ועזבתי הכל...

התחברתי לאינטנרנט הפעלתי את האי סי קיו ובלי כוונה סגרתי אותו - עכשיו אני מעוניין לפתוח אותו מחדש ומה קורה עכשיו.... המחשב לא מגיב!, אני לוחץ שוב פעם על הלחצן של האי סי קיו וכלום לא קורה... הפעלתי את ה TASK MANAGER ואין שמה אי סי קיו... אז התוכנה לא עובדת ואני ניסיתי שוב ושוב וכלום לא קורה... ועוד יותר מעצבן זה כשהרמתי ידיים ואמרתי יאללה בוא נשחק איזה משחק ואני מנסה להתנתק מהאינטרנט אני לא יכול! למה... אתם שואלי... כי המחשב לא מגיב ללחיצה - לא שהוא נתקע או משהו כזה הוא פשוט ממשיך כאילו כלום לא קרה...

עוד דבר זה אחרי אירוע הנחמד שעברתי אני רוצה להעביר קובץ מתיקיה אחת לשניה, אני לוחץ לו COPY הולך למועד המבוקש שלי ולוחץ PASTE ונחשו מה - ה PASTE בהיר כלומר לא פעיל!

מה יש למשחשב שלי?!?!?!?!?

מישהו יכול לעזור לי בבקשה....

תודה מראש...

Some Thing...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...