האינטרנט מפסיק לעבוד כל כמה זמן, משהו עם פרוקסי אולי - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט מפסיק לעבוד כל כמה זמן, משהו עם פרוקסי אולי

MasterGolfer

Recommended Posts

עברתי דירה לפני יומיים ורק היום סידרתי את האינטרנט (בקושי רב מאוד), כשהמודם (כבלים) מחובר למחשב בכבל .

הגדרתי אותו דרך: Network Connections--> Network Tasks--> Set up a home or...

בסופו של דבר זה הסתדר ולעת עתה האינטרנט פועל.

הפעלתי את ה- ICQ פעם אחת והכל הלך בסדר.

יצאתי ממנו, ולאחר זמן מה ניסיתי להיכנס עוד פעם. אבל הוא כתב לי את ההודעה הבאה: "ICQ Lite failed to initialize". עשתי ריסט וזה לא עזר.

מה לעשות?

תודה לעוזרים מראש. :)

הביעה עם האיי סי קיו הסתדרה.

יש בעיה אחרת בהמשך העמוד (כמובן =/)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האייסיקיו לא עולה בכלל, אין קשר לאינטרנט.

הבעייה היא עם האייסיקיו שלך על המחשב.

תנסה את ה-Database Converter שנמצא ב

Start >> Programs >> ICQ

אם זה לא עוזר, כמו שאמרו, נסה להסיר את האייסיקיו לגמרי, כולל מחיקה של התיקייה שלו מה-Program Files, והתקנה מחדש של התוכנה (גם אני ממליץ לך לעבור לגרסה האחרונה של ICQ Pro ולהיפטר מה-Lite האידיוטי הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה.. :)

דבר שני, כיביתי את המחשב בלילה והיום כשהדלקתי אותו הוא עבד בלי בעיות. מוזר.. :P

אבל יש לי בעיה חדשה:

כמו שאמרתי, עברתי דירה ורק אתמול סידרתי את האינטרנט. עכשיו הבעיה היא שלא ממש סידרתי.

אני מחובר דרך הכבלים. עכשיו, חיברתי את המודם דרך אבל זה ממש לא הסתדר עם הדריבר והשרות לקוחות המעפן שלהם ובסוף אבא שלי מצא לי כבל . חיברתי דרך הכבל הרשת כשבשירות לקוחות אמרו לי שצריך פשוט לחבר והאינטרנט יעבוד, כמה אופטימי כמה נפלא. אבל, כמובן מציאות לחוד ועובדות תמיכה טכנית לחוד. לא עובד חלק ולא נעליים, אבל לפחות לא צריך דרייבר.

עכשיו, כבר אמרתי איך הגדרתי. ומה הבעיה?

כל פעם אני נכנס לאינטרנט, איי סי קיו וכו', ולאחר כמה זמן (זה לא קבוע) האיטרנט פשוט לא עובד. אני נכנס לנטוורק קונקשנס, והוא מודיע לי שזה מחובר.

אז אני נכנס לאינטרנט, ומה אני רואה- הדף לא עולה (הוא לא נתקע), רואים רק לבן (חוץ מהדפדפן עצמו) והוא כותב לי בסטטוס בר "דטקטינג פרוקסי סרבר" וככה זה נשאר. האפשרות היחידה היא לעשות ריסט. אני גם מגדיר את הרשת מחדש (באותה דרך), לפעמים זה מה שפתר את הבעיה (בתוספת לריסט כמובן).

מה לעשות?

אני עורך את ההודעה הראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסומן. :-\

אני חושב שהבעיה עם הפרוקסי (אם זה היה באמת עם פרוקסי) נפתרה. כי היום נכנסתי, זה כתב לי את זה ולאחר כמה זמן זה בסוף.

הבעיה האמיתית היא שהוא פשוט אומר שהוא לא מחובר כל כמה זמן ואז אני חייב לעשות ריסט ו/או לכבות את המחשב ו/או להגדיר את הרשת מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...