Windows server 2003 - החלפת חומרה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows server 2003 - החלפת חומרה

demultiplexer

Recommended Posts

אהלן,

יש לי שרת שעובד על חומרה ישנה ואני רוצה לשדרג אותו. אני לא רוצה להתקין את מערכת ההפעלה מחדש אלא רק ליצור image ולהעביר אותו לחומרה החדשה.

אני מניח שזה לא יעבוד בגלל הבדלים בחומרה (הציפסטים שניהם של אבל אני מניח שזה לא מספיק בשביל לעבוד).

מה אני אמור לעשות כדי שזה יפעל?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sysprep לא יתאים:

מחשב הייחוס ומחשב היעד חייבים לכלול שכבות הפשטת חומרה (HAL) תואמות. לדוגמה, מערכות מרובות (MPS) מבוססות-בקר פסיקה מתקדם ניתן לתיכנות (APIC) חייבות לעשות שימוש באותה שכבת הפשטת חומרה (HAL) מסוג APIC. מערכת המבוססת על בקר פסיקה ניתן לתיכנות (PIC) רגיל של שכבת הפשטת חומרה (HAL) אינה תואמת לשכבה המבוססת על APIC או על מערכת מרובת (MPS).

האם acronis יעבוד בין שתי תחנות שאינן בעלות אותו HAL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אני יכול לעשות זאת בבטחה עם שרת שהוא הדומיין קונטרולר בארגון (משרד קטן)?

אני רוצה פשוט להעביר את השרת הישן כמו שהוא לרוץ על ברזלים חדשים ולנתק את הישן מהרשת.

אני מבין שזה אמור לשנות את הSID של התחנה? מה המשמעות של זה על דומיין קונטרולר?

שוב תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להחליף את הHAL ידנית, זה סה"כ קובץ, השאלה איזה רשיון בדיוק יש לך, אם זה שרת ממותג אז הרשיון לא יתאים לשרת אחר, לפחות לא ברמה שכשרה מבחינת MS.

בכל מקרה בשביל להעביר DC או שתגבה את הAD, או שתרים אחד נוסף תרפלק אליו, ותדאג שכל הFSMOים יהיו עליו כשאתה מוריד את השני.

כשאתה משנה SID של DC זה לא רלוונטי לגבי שום דבר כמעט, מעבר לDCים אחרים, שרתי DHCP שהם ADI, וכו', מבחינת התחנה אין כל משמעות לSID של הDC. וגם את הבעיות שיהיו אפשר לתקן בקלות יחסית.

בהתחשב שרוב הסיכויים שהדבר היחידי שרץ על השרת הזה זה DC/DNS/DHCP, אין לך שום בעיה לעשות גיבוי ידני או רפליקציה אוט' של כל השרותים האלה(DHCP אי אפשר, אבל גיבוי ושחזור נעשה ב2 לחיצות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...