מודינג הראשון שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודינג הראשון שלי

stalbetman

Recommended Posts

חביב מאוד, אבל קצת לא "אסטטי". צריך לעשות סדר בפנים כפי ש- Culandur אמר, ולדעתי זה לא מי יודע מה יפה השחור מסביב, זה פשוט לא מתחבר עם המארז...Off Topic מה שנקרה... :lol:

זה כאילו לא מושלם כזה, מבחוץ לפחות, הכי ממחישה את זה התמונה השלישית.

דרך אגב,חתכת את כל הדלת או מה?מה זה המישורית הזאת?איך הרכבת את המאווררים ואיזה מאוורים אילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למודינג ראשון זה יפה מאד יש לך עתיד מזהיר.

רק מספר הצעות : תסדר את החוטים בתוך המארז כולל עיגול חוטים , תצבע את כל המארז בשחור כבר,תאורת קטודה uv

(אולטרה סגולית) תיהיה יפה מאד בשילוב ה"נוזל הזוהר ששמת" יש לי אותו גם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים נראה לי שרובכם לא שמתם לב אבל הספק כוח שלו נמצא המקור לא אפקטיבי בכלל ואפילו מסוכן מכוון שהוא חוסם את זרימת האוויר של המעבד ושל הגשר הצפוני !!!

המארז הזה פשוט מסוכן ועלול לגרום להרבה בעיות ! הצעה שלי : פרק הכל וקנה מארז חדש ועליו תעשה טוב!

המצב הזה פשוט מסוכן מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את הבעיה הזו היא בדרך כלל במארזים קטנים כגון זה של 3 מפרצים (2 זה ממש זוועה)

חבר שלי פעם הספק קצת התקלקל לו והיה לו קצר עם החוט חשמל הראשי ללוח אם הוא הגיע ל 77 מעלות !! במעבד אחרי משחק של

20 דקות במחשב פתאום אני מרגיש תמעבד רותח בדקתי ישר בביוס 77 אבל הוא החליף ספק והטמפרטורה ירדה.

מארז אכן לא מומלץ אבל אם זה מה שיש עם זה מסתדרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנאמר כאן נכון ! אבל אם יש לך כסף הייתי מאוד ממליץ לך להחליף מארז... זה מארז ATX מותאם לפנטיום שלוש ולא 4 או סוקט...

קפיש?

המלצה שלי לכולם , תסתכלו איפה נמצא הספק שלו ואז תבינו את כוונתי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי יצא יפה מאוד (אני חבר שלו והייתי אצלו וראיתי את זה..) רק באמת כשאני חושב על זה יהיה יפה לצבוע את כל הדפנות בשחור, ולפי דעתי הנוזל שהוא שם מסביב לחלון דומה לדבק וזה גורם לעבודה להיראות לא נקייה.. :(

אבל יצא באמת אחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...