Heavy Rain - ריאיון עם מפתחי המשחק וקצת גיימפלי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heavy Rain - ריאיון עם מפתחי המשחק וקצת גיימפלי

huber

Recommended Posts

http://www.joystiq.com/2009/05/22/heavy-rain-footage-surprisingly-light-on-precipitation/

משיהו עוד זוכר את המשחק הזה? לפני זמן רב שוחרר מידע לגבי משחק שבו לכל בחירה של השחקן תהיה תוצאה שתשפיע על המשך המשחק, דבר שיצר הרבה התעניינות. משום מה מזה זמן רב לא יצא לי לשמוע חדשות לגבי המשחק הזה ולכן שראיתי שיצא ריאיון עם מפתח המשחק הכולל בתוכו מידע חדש על המשחק (כמו העובדה שדמות יכולה למות וכל מהלך המשחק יושפע מזה) ובנוסף סופסוף קצת גיימפליי, די הסתקרנתי. מומלץ לצפות בסירטון שבלינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק שהייתי קונה פס3 רק בשבילו. אינדגו פרופסי (המשחק הקודם של קוונטיק דרימז-החברה המפתחת) היה משחק ממש חריג באיכויותיו (רק חבל שהוא קצת מתפזר בסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקשבת לראיון (לא? נו, למה אתה מחכה?!) בטח שמת לב שהמרואיין מציין שהמשחק פונה לקהל הבוגר וכי כיום רב המשחקים פונים ל"נוער" ואין כמעט משחקים לקהל היעד הבוגר. מאוד שמחתי לשמוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה אני מחכה לו. הוא מציג עולם הרבה יותר שאף אחד מהסופים הוא לא בהכרח "טוב" במובן ההולוודי. אני רק מקווה שהם יוותרו הפעם על סצינות הסקס המביכות כמו שהיו באינדגו פרופסי(בגירסא האירופאית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד זה נעשה "בטוב טעם" אני לא רואה שום בעייה עם סצנות סקס, בייחוד כשהמחשק משווק מלכתחילה לקהל בוגר. האם סצנת הסקס ב MASS EFFECT הפריע לך?

ד"א - מכל קהל הגולשים פה רק לך ולי יש עיניין במשחק הזה? האם כולם פה מתחת לגיל 16?! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה בדיוק התכוונתי. בMASS EFFECT זה במקום ומשתלב טוב עם העלילה (ביחוד שזה משהו שמתפתח לאורך הרבה זמן במשחק). באינדגו פרופסי היא לא קשורה בעליל וגם נראית ממש רע.

אני מניח שאנשים לא מתעניינים בו כי המשחק לא נופל לאף ז'אנר מוכר (למרות שהוא הכי קרוב לסוג של קווסט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמורות להיות סצינות סקס במשחקים. זה פשוט לא במקום.

אינדיגו פרופסי היה טוב,אבל אני מקווה שהפעם הם לא יתבססו כל כך על QUICKTIME EVENTS,שהיו הדבר היחיד שהרס את אינדיגו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע מספיק על עלילת המשחק בשביל לקבוע אם יהיה או לא - אלא אם כן ידוע לך משהו שנעלם מעיננו? נשמח אם תשתף אם התשובה היא כן.

לגבי שיטת המשחק - לפי הכמה קטעי משחקיות ששוחררו (בעיקר בסירטון הזה) נראה שהמשחק כן יתבסס על השיטה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אהבתי את הדרך שבה אינדגו פרופסי שילב את הקוויק טיים. זה איפשר למשחק להציג מהלכים מגניבים בלי להיות כבול לסכימת שליטה סטנדרטית, שלא הייתה מאפשרת להציג את מגוון הפעולות שהוא . אבל זה כנראה הבעיה שלו. הוא משלב אקשן כי העלילה דורשת ולא כחלק מובהק במשחקיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הגרפי שלהם נראה מדהים (אם כי קצת בתוך האנקני ואלי), אז לפחות הזוועה שבאינדגו ואלי לא תחזור.

שישלבו סקס רק שלא יהיה כל כך לא קשור בצורה של "תראו אנחנו משחק בוגר, יש סקס"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...