תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם

עכביש בכביש

Recommended Posts

אני מבקש ממך ומכל שאר הגאונים שלא תורמים כלום לדיון הזה ודומיו לעבור לשירשור דת ואמונה.

כי מה לעשות שלקרוא את השטויות שלכם, מעורר בי זעם וזלזול אך צד שני גם ליגלוג ובדיחה לדעות ההזויות שלכם..

ודרך אגב, לא כל מי שמאמין אבולוציה הוא אטאיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתכם אבל אני יודע שאימי הקדומה הייתה שרה רבקה רחל ולאה..(גם שלכם אגב של כל היהודים) פשוט חבורה של אתיסטים אידיוטים נטולי שכל!

פשוט הכל כל משהמדע כביכול מצא רשומים ממזמן בספרים של הרמב"ם!

להגיד שבאנו מהקופים או שהיצור הזוועתי הזה השריץ אותנו פשוט מעורר בי זעם וזלזול אך צד שני גם ליגלוג ובדיחה לממצאים ההזויים הללו..

שהקב"ה יעזור לכם ושבת שלום.

צודק, נוצרנו מחול (עפר) - הרבה יותר הגיוני. אגב, לא באנו מהקופים אלא היה לנו אב קדמון משותף (אם אתה לא מבין את ההבדל, מצבך בכי רע).

לשאר הבולשיט שלך לא אתייחס - זה שייך לפורום מחלות נפש (טרם נפתח כזה) ולא לפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני יודע שאימי הקדומה הייתה שרה רבקה רחל ולאה..(גם שלכם אגב של כל היהודים) פשוט חבורה של אתיסטים אידיוטים נטולי שכל!

להגיד שבאנו מהקופים או שהיצור הזוועתי הזה השריץ אותנו פשוט מעורר בי זעם וזלזול אך צד שני גם ליגלוג ובדיחה לממצאים ההזויים הללו..

אתה לא ראוי להיקרא שוקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים מה שהולך פה.. יש פה כמה אנשים קיצוניים שבשבילם חיה ותן לחיות זה מיתוס.

גם look god שמשום מה יוצא נגד הדת שכנראה... אישית... לו- לא עשתה כלום-דת יכולה להיות גם דבר יפה ולא רק דוסניקים משתוללים ברחובות ירושלים.

גם רוני וגם שאקו הזה שפשוט מבטלים על הסף כל מה שלא מוזכר בו את המילה אלוהים,אתם כ"כ פגועים מזה שמדברים על אבולוציה- כאילו זה מערער לכם את האמונה, אתם מפחדים שככל שידברו על זה - ככה אתם תשתכנעו?

חוסר הסובלנות הזה מעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אז אני אסביר [כמו גננת]

הודעתי הראשונה היית מכוונת למר "עכביש"

[פה זה פורום מדע] ממקום להביא מאמר של מביא לי מאמר של "חדשות" [שהרבה פעמיים סותר את המאמרים המקוריים]

הצחיק אותי הכותרת "תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם "

ועל כך תגובתי באה [אליו אישית].

לא היה בכוונתי כלל להכנס לפה בשביל ויכוחים. אחר-כך מר בורקס amir85 כתב מה שכתב ומי זה התגלגל לו ....

ועוד דבר ההודעות שלי לא מזכירות את דברי haKo$ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התנך וכל הדתות זה פיקציה אחת גדולה בשביל לשאוב כסף ורכוש של אנשים ולהיות שליט ולהגיד לכולם מה לעשות

ואומרים שאנחנו כבר לא פרימיטיבים.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כ"כ פטטים שזה פשוט צורב לעין שאתם לא רואים שהכל נעשה ע"י בורא עולם, יש הוחכות חותכות על-כך!!

אם באמת התורה זו פיקציה והומצאה ע"י אדם אחד כזה או אחר אז איך זה "עבד" על כולם ונימשך עד עצם הדור הזה..מעניין הא

ממש משה רבינו במעמד הר סיני עשה אפקטים אור-קוליים ופתח את הים לשתיים כניראה זו הייתה זמן של גאות וכל העם עבר בדיוק בזמן עד שפרעה וחיליו רק ירדו ניסגרה להם הים...כניראה משה רבינו היה מהנדס חקר הים והאקלים ובעל תואר B.A בפוטו-שופ. אחח איזה תחמן ראיתם עבד על עם שלם!!! עם שלם כמאות אלפי בני-אדם הצליח להערים אליהם אתם קולטים??! *דברי הנ"ל נאמרו כניראה בציניות לצורך המחשת העיניין.

אבל אני מכיר אנשים כמוכם אתם לא תקלטו בחיים עד שלא תחזו באיזה נס גלוי או שגם זה תגידו כניראה מעשי חיצונים..

אבלוציה? not such thing!!!

יש אולי התפתחות ושינוי מבנה גוף האדם זאת עקב עירבוב בין עמים ו"גזעים"...

אה אגב אני ממש לא דוס ולא מתיימר להיות אחד כזה...סתם יהודי פשוט שמבין קצת יותר מימכם, וזאת למה אני קובע?

אוקי אז לעומתכם אני כן מקשיב למדע ומתעניין אבל מה לעשות המדע לא הוכיח בצורה מוחצת שהעולם ניברא לפני זיליוני שנים (פחחח)

לכל דבר יש הסבר הכל כתוב רוצים לדעת איך ואיפה לכו פעם אחת לשיעורי תורה או פשוט יש גם באינטרנט כל מיני הסברים מפורטים על העולם ובריאתו אתם כבר תרימו גבות ו"קצת" יערר את דעותיכם ..

שבת שלום ומבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כ"כ פטטים שזה פשוט צורב לעין שאתם לא רואים שהכל נעשה ע"י בורא עולם, יש הוחכות חותכות על-כך!!

אם באמת התורה זו פיקציה והומצאה ע"י אדם אחד כזה או אחר אז איך זה "עבד" על כולם ונימשך עד עצם הדור הזה..מעניין הא

ממש משה רבינו במעמד הר סיני עשה אפקטים אור-קוליים ופתח את הים לשתיים כניראה זו הייתה זמן של גאות וכל העם עבר בדיוק בזמן עד שפרעה וחיליו רק ירדו ניסגרה להם הים...כניראה משה רבינו היה מהנדס חקר הים והאקלים ובעל תואר B.A בפוטו-שופ. אחח איזה תחמן ראיתם עבד על עם שלם!!! עם שלם כמאות אלפי בני-אדם הצליח להערים אליהם אתם קולטים??! *דברי הנ"ל נאמרו כניראה בציניות לצורך המחשת העיניין.

אבל אני מכיר אנשים כמוכם אתם לא תקלטו בחיים עד שלא תחזו באיזה נס גלוי או שגם זה תגידו כניראה מעשי חיצונים..

clearly....

אה אגב אני ממש לא דוס ולא מתיימר להיות אחד כזה...סתם יהודי פשוט שמבין קצת יותר מימכם, וזאת למה אני קובע?

אוקי אז לעומתכם אני כן מקשיב למדע ומתעניין אבל מה לעשות המדע לא הוכיח בצורה מוחצת שהעולם ניברא לפני זיליוני שנים (פחחח)

תארוך פחמן

לכל דבר יש הסבר הכל כתוב רוצים לדעת איך ואיפה לכו פעם אחת לשיעורי תורה או פשוט יש גם באינטרנט כל מיני הסברים מפורטים על העולם ובריאתו אתם כבר תרימו גבות ו"קצת" יערר את דעותיכם ..

שבת שלום ומבורך.

ומה שאמרתי לגבי תראד "דת ואמונה" זו לא הייתה הצעה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא הולך לבקר אותה? לשים זר?

לך תשים זר על סבתא של סבתא שלך ואחרי זה אני אסע לבקר אותה.

בעצם- לך תבקר את כל הקרובים שלך עד משה ותעזוב את פורום "מדע" בשקט... גם ככה הוא סובל מעודף ילדי FXP עם 0 ידע ו200% ביטחון עצמי....

נטולי שכל?!

להיות תקוע לפני 3000 שנה למרות שתוקעים לך הוכחות לפרצוף זה ההגדרה של "נטול שכל"... נטול שכל שכמוך...

שבת שלום ומבורך.

פתטי זה שאתה משתמש במילים שאתה לא יודע איך לאיית אותן. ומתייחס לספר שהועתק 4789346 פעם ממשהו שנכתב בתקופה שבה כדור הארץ היה שטוח ועמד על גב פילים בתור הוכחה "חותכת" ל...משהו... שסותר עובדות מדעיות (ולא- אל תנסה לתת פה הסבר "מדעי" לבולשיט דתי... זה יהייה פתטי.)

---------------------------------

לנושא: זה נשמע לי מוזר... עד כמה שאני יודע מאדם התפתח באפריקה, נדד לאירופה ואסיה ושם התפתח לניאנדרטל (באזור צרפת והקווקאז עד כמה שאני זוכר) ואז לאדם המודרני (שלפני לא הרבה זמן קראתי איפשהו שהוא לא בהכרח התפתח מהניאנדאטאל)... איך זה שהפרימט הזה נמצא בגרמניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם המודרני לא התפתח מהניאדרטל, הם התקיימו במקביל (יש אפילו תיאוריות שמדברות על מלחמה בינהם, שהאדם המודרני השמיד את הניאדרטלים שמבוסס על ציורי קיר שמראים אנשים נלחמים)

בכל מקרה, מדובר על אב קדמון של הפרימאטים, יכול להיות שהוא התפתח באירופה, נדד לאפריקה ובעקבות שינוי אקלים התפתח להומנידים מתקדמים יותר ומשם לשאר העולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה עשה לי את היום.

אני קורא את התגובות של שאקו ונקרע :lol: :lol: :lol:

עצוב כמה שזה מצחיק.

אז זהו שהוכחה פעילות טקטונית(אם אני לא טועה) בתקופה המדוברת בה עם יצא ממצריים(אני לא שולל את העובדה שהוא יצא ממצריים).

אחרי יותר מ-2000 שנה, ומעברי הסיפורים מדור לדור בע"פ המרחק מרעידת אדמה אל "OMG הים נקרע לשתיים ועברנו בתוכו הבא נהלל את ה' " נראה לי קצר מאד

אז הסבר נא לי איך אוכלוסייה סגורה של מגלים אחרי מספר דורות מועט יחסית מאפיינים שונים מבעל החיים המקורי(קראתי על ניסוי בבעלי כנף שזנבם הפך לאדום תוך מספר דורות מסויים, אבל אני לא זוכר בדיוק איפה)

כלומר, אתה מסכים שלאדם ולקוף היה אב קדמון משותף, שעקב התפתחות ומבנה גוף עקב ערבוב(התרבות) עם בני מינו השתנה והפך להרבה דברים אחרים, בינהם האדם

פחחחחחחחחחח.. שנייה תן לי אוויר.... אני לא יכול לנשום... פחחחחחחח

שבת שלום ומבורך.

גם לך... ותנסה לא לסתור את עצמך בפעם הבאה

ובנושא הדיון:

לנושא: זה נשמע לי מוזר... עד כמה שאני יודע מאדם התפתח באפריקה, נדד לאירופה ואסיה ושם התפתח לניאנדרטל (באזור צרפת והקווקאז עד כמה שאני זוכר) ואז לאדם המודרני (שלפני לא הרבה זמן קראתי איפשהו שהוא לא בהכרח התפתח מהניאנדאטאל)... איך זה שהפרימט הזה נמצא בגרמניה?

לפי דעתי הגיוני מאד חובה שההתפתחות של האב הקדמון של האדם התרחשה בלעדית באפריקה. אם אין ראיות ששוללות דבר מסויים דעתי היא להחשיב אותו כאפשרי. מה אם האדם התפתח באירופה/אסיה ואפריקה במקביל, פשוט שבאפריקה הייתה ההתפתחות רצינית יותר, משם הוא נדד והמשיך להתפתח בשאר היבשות, יחד עם המינים שכבר היו שם.

מה עוד שאירופה מפותחתת ובנויה הרבה יותר מאפריקה, ויכול להיות שמצויים דברים רבים מתחת לערים האירופאיות.(השארה בלבד... אין לי ממש מושג בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...