בזק עובדת לטובתנו ( מהירויות adsl)? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק עובדת לטובתנו ( מהירויות adsl)?

shimon23

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

כן הוא שלח לי באיי סי קיו, אתה מתכוון באגים בחישוב המהירות?

כי זה לא המצב, חישבתי לבד את המהירות והיא בממוצע עמדה על 34 kbyte.

תראה, זה דבר ידוע שיש באגים בשליחת קבצים באייסיקיו.

אני כמעט בטוח שהוא לא שלח לך על 30 למשך כול ההעברה...בטח בסוף או בהתחלה של ההעברה הקצב ירד בצורה דרסטית.

אל תתרגש, אין לו לא מוגבל. אם היה לו לא מוגבל זה לא היה על 30-40, זה היה על הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב ICQ זה לא עובד ככה!!! זה שונה מהאיכספלורר!!!

מתקבל קצב הורדה ממוצע רק אחרי 10 15 שניות...

לפחות אצלי, לא קרה אף פעם שהשליחה התחילה בקצב גבוה מהמקסימום שאליו אני מסוגל להגיע והוא 14.2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

ב ICQ זה לא עובד ככה!!! זה שונה מהאיכספלורר!!!

מתקבל קצב הורדה ממוצע רק אחרי 10 15 שניות...

מה שונה מהאקספלורר? זאת העברת קבצים, אומנם אני לא בטוח באיזה פרוטוקול משתמש אייסיקיו,

אבל זה ממש לא שונה מHTTP למשל... (שהאקספלורר משתמש בו)

לפחות אצלי, לא קרה אף פעם שהשליחה התחילה בקצב גבוה מהמקסימום שאליו אני מסוגל להגיע והוא 14.2.

That's what im sayin....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התכוון שהאיכספלודר ישר מציג את המהירות הממוצעת (אין ישר.. זה אחרי שניה אחת), וה-ICQ מוריד איזה 5-10 שניות ורק אז מחשב את המהירות הממוצעת..

כך או כך, זה לא אומר כלום.. יש המון גורמים שיכולים להשפיע (ומשפיעים) על זה..

גלישה תוך כדי הורדה (כשאתה מוריד עם האיכספלודר [או DAP, למשל] הוא חונק את הגלישה.. כשאתה מוריד עם ה-ICQ וגולש, המהירות ב-ICQ יורדת כדי לאפשר גלישה כמו בן-אדם..), "רמת דחיסות" של קובץ (קבצי DivX, למשל, כמעט ולא מקווצים בסוף. בגלל זה, האחוזים האחרונים תמיד ירדו בקצב גבוה משמעותית משאר הקובץ..), וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל חברך לא הוגבל...

אני משוכנע שהוא מסוגל להרבה יותר אבל זה כבר תלוי ביכולת הקו שלו, כנראה יש מעט הפרעות הוא שהוא יחסית מרוחק מהמרכזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...