וירוס במחשב ? 50 ש"ח לתיקון הבעיה. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וירוס במחשב ? 50 ש"ח לתיקון הבעיה.

udicol

Recommended Posts

סליחה אבל בן דוד שלי הוא ואתם יכולים אפילו להתקשר ולשאול כמה עולה שעה שלו.....

כשהוא בא אלייך הבייתה השעה הראשונה עולה 150שקל :o!

וכל שעה אחרי זה עולה 100....

אז אם מישהו לוקח 50 זה בסדר גמור!

למרות שזה הווירוס הכי קל לתיקון שיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

negative7.jpg

עם כל הכבוד....

שאני אומר אידיו*ט*.... מצנזרים.

גם אצבע אמצעית צריך לצנזר...

-------------------------------

תסתכלו מה עשיתם בשביל שטות גמורה......דיברתם ודיברתם וטחנתם מים..(וגם הגבתם-כמוני)......אנשים מנסים להתפרנס-אל תשכחו שבארץ שלנו יש בערך 300,000 מובטלים.....

אם משויים:

בשביל הרכבה של מחשב, שלוקחת לא יותר מ25 דקות לוקחים אפילו עד 280 שקל, זו לא גנבה?,זו לא רמאות זוהי זנות....

נ.ב. בזמן שקראתי את התגובות בנושא הזה צחקתי הרבה.....

ולסיום,

עכשיו באמת אני נותן בכל הארץ 38 שח על תיקון וירוס.!!!

(לבאר שבע שנפגעה כתוצאה מהגנב שדרש חמישים שח 5% הנחה)

סתם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל איפה אתם רואים פה ניצול של חסרי ידע ?!

אני רוצה להגיד לכם שאני בעצמי פה במושב שלי עושה אותו דבר כבר 2 אנשים ביקשו ממני לסדר את הבעיה - 50 ש"ח מכל אחד.

אני בן 16 אין לי עבודה...ה"עבודה" שלי זה לפרמט מחשבים (100 ש"ח) להכין ביתיות (150 ש"ח)....

לפי המחירים שרשמתי אתם יכולים לראות שהם לא בשמיים (מעבדת מחשבים פרמוט - 300 ש"ח) , ככה שאנשים שרוצים קוראים לי אני עוזר להם ומקבל כסף .

איפה יש פה ניצול ?!?!!?!!?!?!?!

אם אני קורא לטכנאי שיסדר לי את המזגן ומשלם לו , הוא מנצל אותי ?!

זאת ע-ב-ו-ד-ה אולי בגלל שבמדינה שלנו יש כל כך הרבה מובטלים שיושבים על התחת ומקבלים כסף הם שכחו שיש דבר כזה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: נשמע לי מאוד תמוה שנטוויז'ן דורשים מהלקוחות כסף לפתרון הבעיה. מצד שני אני יודע ש 012 מסייעים ללקוחותיהם בטלפון בחינם.

נטוויז'ן דורשים כסף רק ממשתמשים שהם לא לקוחות שלהם , ובצדק .

ללקוחות החברה העזרה הטכנית היא בחינם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסכים עם The Ferret!

לא רק שאני רואה בזה יזמות ועזרה, אני גם לא רואה בזה שום דבר פסול.

בוא אני אסביר את זה לאט שחלק פה יבינו:

יש וירוס במחשב - בחור לא גרם לווירוס - בחור דורש כסף עבור תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

יש וירוס במחשב - בחור כן גרם לווירוס - בחור דורש כסף עבור תיקון - על זה נאמר חוצפה!

להלן נוסחא פשוטה נוספת להבנת החומר הנלמד:

דופקים לי את האוטו - מוסכניק לא אשם - מוסכניק לוקח כסף על תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

דופקים לי את האוטו - מוסכניק כן אשם - מוסכניק לוקח כסף על תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

יום נעים ותודה :)

עריכה -

מה זה השטות הזאת של "ניצול פשעי מחשב" ?

אם ככה אז להיות קברן זה ניצול של מוות - חוצפה!

להיות רופא זה ניצול של חולים - חוצפה!

להיות שוטר זה ניצול של חננות שלא יכולים להגן על עצמם לבד - חוצפה!

הרשימה היא מאוד ארוכה יהודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסכים עם The Ferret!

לא רק שאני רואה בזה יזמות ועזרה, אני גם לא רואה בזה שום דבר פסול.

בוא אני אסביר את זה לאט שחלק פה יבינו:

יש וירוס במחשב - בחור לא גרם לווירוס - בחור דורש כסף עבור תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

יש וירוס במחשב - בחור כן גרם לווירוס - בחור דורש כסף עבור תיקון - על זה נאמר חוצפה!

להלן נוסחא פשוטה נוספת להבנת החומר הנלמד:

דופקים לי את האוטו - מוסכניק לא אשם - מוסכניק לוקח כסף על תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

דופקים לי את האוטו - מוסכניק כן אשם - מוסכניק לוקח כסף על תיקון - על זה נאמר לא חוצפה!

יום נעים ותודה :)

עריכה -

מה זה השטות הזאת של "ניצול פשעי מחשב" ?

אם ככה אז להיות קברן זה ניצול של מוות - חוצפה!

להיות רופא זה ניצול של חולים - חוצפה!

להיות שוטר זה ניצול של חננות שלא יכולים להגן על עצמם לבד - חוצפה!

הרשימה היא מאוד ארוכה יהודה :)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביומיים האחרונים אני מנסה להסביר לכל מי שאני מכיר ושאין לו ידע מספיק גדול במחשבים איך להתגונן מהוירוס (UPDATE של וינדוס ושל אנטיורוס), זה כמעט בלתי אפשרי.

אנשים מפחדים/בכלל לא יודעים לעשות לבד גם צעדים פשוטים כאלה.

אך! אם רק היו לי 50 ש"ח על כל שעה שבזבזתי ביומיים האלה על להסביר את השטויות האלה.... לך ותיקח כסף מחברים ומשפחה..

מצד שני יש לי חבר שיש לו מעבדה קטנה, המון לקוחות שלו חטפו את התולעת, הוא לא נח לרגע, ואפילו מרוויח מזה לא רע.

אין שום פסול בלנצל את הוירוס למטרות רווח.

זה ניצול הרבה פחות ציני מכל הפרסומות להרזיה, למניעת התקרחות או להגדלת ה**ן שאנחנו נתקלים בהם בדואר/דואל כל יום, לפחות זו יוזמה שבסופו של דבר באמת עוזרת לאנשים.

אני מנניאהק אם הוא נותן קבלות......

---------------------------------------------------------

וחוץ מזה, אפרופו , מי אתם חושבים כשיש , הכי נהנה????, חברות כמו סימנטק, פנדה,צק' פיונט(למרות שזה יותר פריצות...אבל בהחלט וירוסים)....

שמעתי יותר מפעם אחת בכל מיני מקומות שהם אלה שגם מפיצים ..................(מה אתם אומרים??)

AaaBb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן אנשים שחושבים שהם כל כך מבינים עד כדי פאטתיות נוראית.

לא מדובר בסתם שביום יום רוצה לנקות מחשבים מוירוסים. וירוס אחד תקף מאות אלפים בעולם, בבת אחת , לא מדובר ברופא מול חולה, לא מדובר במוסכניק מול לקוח שרוצה לצבוע מכונית (תשימו לב שמדובר בשגרה) לא מדובר בסתם טכנאי שרוצה לספק שירותי טכנאות מחשבים.

מדובר בניצול נפשע של פשע מחשב. הבחור רוצה לעשות קופה. כל אידיוט יכול לסדר את הבעיה, מרוב הפאניקה אנשים מתקשרים ללא ידיעה מוקדמת.

לא מדובר ברופא וחולה.

לא מדובר במוסכניק ולקוח שרוצה לצבוע אוטו או כל דבר אחר.

לא מדובר בשום מקרה אחר.

מדובר בניצול מגעיל וציני של מצב שמאות אלפים נקלעו אליו.

וזה ממש לא "יזמות" .

חברים במקום לקפוץ ולצעוק, תנסו להבין מה קורה פה.

אני לא מבין מה הקשר להרזיה לקרחות ולכל השטויות שכתבו כאן. לא מדובר בתולעת שגורמת לאלפים להתקרח ו/או להשמין, ואז אנשי מקצוע מנצלים את זה. תפסיקו לעשות השוואות לא במקום.

כצעד נגד הכרזתי בבניין שבו אני גר כי אספק תמיכה טכנית והסרת הוירוס חינם ! בניין עם 18 דיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאות מחשבים נופלים בין לילה בבאר שבע ופתאום מישהוא דאג להציף את צמתי באר שבע בהודעה נוסח:"וירוס במחשב ? להסרה 50 ש"ח".

כנראה שהוא התכוון לוירוס במחשב שנמצא בשעון הקיר. או במחשב שנמצא במיקרו גל (יש שם בקר שדומה למחשב).

כן כן וכנראה שהוא התכוון לוירוסים אחרים. לא בטוח שהוא שמע חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...