רוצה לשדרג לוח אם מ ep43s3l עד כ500 שקל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשדרג לוח אם מ ep43s3l עד כ500 שקל

yarkoni

Recommended Posts

אוקי בעיקרון אני מתכנן OC בקרוב [את המפרט שלי תוכלו ליראות בצד]

והבנתי שהלוח הזה לא יקח אותי רחוק ואני צריך אחר

בעיקרון אני צריך כמה שיותר זול הכי זול שאפשר כי אני צריך את הכסף הזה מאוד אבל בכול מיקרה עם אין אז תשתמו בכולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא 419, זה 410 פלוס מינוס. זהו משתנה ולא מספר קבוע. אין שום "הגבלה", זהו הבאס שלוחות P43 מסוגלים לתת.

בכל אופן הלוח יאפשר 3600Mhz, מעבר לזה הוא לא מסוגל.

כפי שנאמר, תפרט על הדרישות שלך מהלוח ותפרט על האוברקלוק (עם איזה קירור)..

ושוב אני מציע שתעשה את האוברקלוק ואחר כך תדבר על להחליף לוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה גם באתר הזה וגם באינטרנט לאחר שנתקעתי בבאס של 419 ראיתי שבאמת לא היה אף אחד שהצליח להעביר את ה E8400 מעל לזה...

ככה שהמקס' שאפשר זה בסביבות ה - 3700MHZ שזה לא מספק כאשר המעבד קר, ושהזכרונות יעמדו בכיף...

אני שזה קרה לי התבאסתי, הייתי משקיע עוד 100-200 שקל בשביל להגיע לסביבות ה 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפרט יש לי בעיקרון כסף שאת כולו אני הולך לבזבז ישאר לי פחות או יותר כ 250 ש"ח ובכסף הזה אני יקנה חשבתי ללכת על ה mugen 2 מצאתי אותו ב 250 בידיוק או אולי ללכת על קירורים יותר זולים ניראה מה יהיה אבל יותר פשוט מ AC7P לא יהיה בטוחחח ,

אחרי בדיקה גם באתר הזה וגם באינטרנט לאחר שנתקעתי בבאס של 419 ראיתי שבאמת לא היה אף אחד שהצליח להעביר את ה E8400 מעל לזה...

ככה שהמקס' שאפשר זה בסביבות ה - 3700MHZ שזה לא מספק כאשר המעבד קר, ושהזכרונות יעמדו בכיף...

אני שזה קרה לי התבאסתי, הייתי משקיע עוד 100-200 שקל בשביל להגיע לסביבות ה 4

על איזה תדר אתה היום 3.6 ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי אם אני עולה ל 3.7 אז זה עובד את ה 400 באס והזכרונות שלי הם 800 MHZ אז הם משתנים ל 5-5-5-15 במקום 4-4-4-12.

אז כרגע אני על 3.6 ובעיקרון יש שיפור, ששיחקתי 2 (חרא של משחק) אז אחרי ה - OC הזמני טעינה נהיו יותר מהירים

אבל אני במקומך לא הייתי קונה לוח חדש בשביל OC...

כי אין טעם, ה E8400 מריץ הכל כמו שצריך בלי בעיה, ושתהיה בעיה אז כבר עדיף לקנות QUAD בזול או להחליף מעבד וזיכרונות כאשר ה - I5 או ה - I7 יהיו זולים הרבה יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...