בעייה בעכבר USB - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בעכבר USB

shlomi6

Recommended Posts

יש לי מקלדת ועכבר אלחוטיים.

אתמול הם הפסיקו לעבוד, ניתקתי אותם, וחיברתי מקלדת PS2 ועכבר .

המקלדת עובדת, והעכבר לא.

כל שאר האביזרים המחוברים לUSB עובדים ללא בעייה.

כאשר אני מחבר את העכבר ( יש לי כמה אז ניסיתי את כולם ובכניסות שונות ) המחשב מזהה אותו, העכבר מגיב לשניה, וכאשר המחשב מסיים להתקין את הדרייבר של העכבר, העכבר לא מגיב ( הלד למטה ממשיך לדלוק ).

כאשר אני מנתק את העכבר מהמחשב, יש את הצליל של המערכת שמעיד על ניתוק של רכיב כל שהוא, כלומר המחשב מזהה את החיבור של העכבר וכן את הניתוק הפיזי שלו.

בלוח הבקרה העכבר לא מופיע כאשר עכבר PS2 מופיע ועובד.

מחקתי את כל הדרייברים של ה בלוח הבקרה, ולאחר האיתחול של המחשב הם הותקנו אוטומטית, ולא עזר.

במצב של safe mode , אותה בעייה.

לא מצאתי בביוס התיחסות לתמיכה במקלדת ועכבר , אבל מאחר ועכבר כזה עבד כבר בעבר, אז זה לא אמור לשנות.

זה נראה כאילו, שכאשר הדרייבר של הכבר מסיים לעלות, משהו במחשב מזהה את העכבר חוסם אותו.

מערכת הפעלה pro

לוח אם: GA-8I945GZME-RH

אנטי וירוס קספרסקי

אודה לכם על פתרון התעלומה.

נ.ב. גיליתי היום שכאשר אני מחבר את העכבר, הוא מזוהה כ: "התקן ממשק אנוש( HID)", כלומר, בעת חיבור העכבר למחשב, מופיעה הודעה כי זוהה עכבר, תוך כדי תהליך ההתקנה של הדרייבר ניתן להישתמש בעכבר, וכאשר התקנת הדרייבר מסתיימת העכבר מפסיק להגיב, ובלוח הבקרה מופיע התקן HID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שלושה עכברים גנריים של יצרנים שונים וגם עכבר אחד של מיקרוסופט, וכולם עובדים על מחשבים אחרים שיש בהם XP , ,WIN7 ו UBUNTU9.1

אם יש חשיבות לדגמים המדוייקים אני אנסה לבדוק ביום ראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון.

לאחר שהורדתי והתקנתי דרייבר לעכבר לוג'יטק, הצלחתי להפעיל את העכבר הספציפי, אבל הבעייה נותרה בשאר העכברים הגנריים.

לדעתי משהו דפק את הדרייברים הגנריים של העכברים בוינדוס, וגרם לכך שבמקום שיותקן דרייבר גנרי של עכבר, מותקן דרייבר גנרי של התקן HID.

השאלה היא איך ניתו להתקין מחדש את הדרייבר הגנרי של העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...