בעיה עם צג LCD למארז - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם צג LCD למארז

ILYA MOLO

Recommended Posts

אני ראתי את המדריך על צג הLCD ואני חושב על לעשות את זה.

הבעיה היחידה היא שהמדפסת שלי לוקחת את חיבור פררלי. האם יש מדריך או דרך לעשות את זה בחיבור אחר?

אולי להשתמש במתאם (בין חיבור אחר לכבל פררלי) ולחבר את הLCD בדרך של הפררלי רק דרך מתאם. אבל האם התוכנה תתמוך בזה?

עצות, תגובות,מדריכים,הסברים וסירטוטים יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מדפסת יש לך ? תבדוק אם היא יכולה להתחבר עם ...אם כן תחבר אותה ככה ותקבל LPT פנוי !

מתאמים ? תשכח מזה...

אם המדפסת לא יכולה להתחבר - והיא חשובה לך פשוט קנה כרטיס עם עוד יציאה פרללית LPT2....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מדריך חיבור LCD לחיבור הCOM שדובר עליו כאן אבל אין לי מידע אם זה אותו בקר שמוכרים בארץ. אם זה לא יסתדר יש לך 2 אופציות

1. לחבר את המדפסת לUSB אם יש לה חיבור כזה

2. לקנות כרטיס PCI אשר מוסיף לך עוד יציאה פארללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפסת היא של אפסון וקינתי אותה למחשב שישן שלי כי לא היו לי יציאות יואסבי פנויות. היא מתחברת רק דרך פררלי.לגבי היציאות הנוספות: יש לי יציאה של 15 פינים(צבע צהוב) ועוד 2 יציאות של 9 פינים(צבע כחול). כמה עולה כרטיס כזה? הרבה הוא קצת? אנ י צריך רק אחד שיוסיף לי יציאה פררלית.

בסירטוט שלכם לבנית LCD ראיתי שמתחברים בערך 16 חוטים מהLCD לפררלי. אולי אני אצליח לעשות אותו דבר רק אם חיבור אחר כי זה אותו עיקרון. ובתוכנה שנתתם גם במדריך, יש אפשרות לבחור מאיזה חיבור מחובר היואסבי. אולי אם לעשות כמה שינויים במדריך זה יעבוד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדפסת היא של אפסון וקינתי אותה למחשב שישן שלי כי לא היו לי יציאות יואסבי פנויות. היא מתחברת רק דרך פררלי.לגבי היציאות הנוספות: יש לי יציאה של 15 פינים(צבע צהוב) ועוד 2 יציאות של 9 פינים(צבע כחול). כמה עולה כרטיס כזה? הרבה הוא קצת? אנ י צריך רק אחד שיוסיף לי יציאה פררלית.

בסירטוט שלכם לבנית LCD ראיתי שמתחברים בערך 16 חוטים מהLCD לפררלי. אולי אני אצליח לעשות אותו דבר רק אם חיבור אחר כי זה אותו עיקרון. ובתוכנה שנתתם גם במדריך, יש אפשרות לבחור מאיזה חיבור מחובר היואסבי. אולי אם לעשות כמה שינויים במדריך זה יעבוד :-\

אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה עם זה....זה לא סתם 16 חוטים....יש מחשבה והיגיון מאחורי כל זה....

יש לך כמה אופציות :

1. לרכוש כרטיס PCI עם עוד חיבורי ואז לחבר את המדפסת ב- ולקבל את הפרללי חופשי...(100 ש"ח)

2. לרכוש כרטיס PCI עם עוד חיבור LPT ואז לחבר אליו את ה-LCD...(אין לי מושג כמה עולה)

3. לוותר על ה-LCD לגמרי

4. לנתק אחד מחיבורי ה- ולחבר רק כשצריך - כידוע חיבור אפשר לחבר ולנתק בזמן שהמחשב דולק ללא בעיה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר את עצמך יותר טוב פעם הבאה :)

בקשר לאופציות....

1. לוותר על ה-LCD

2. לקנות חדשה שמתחברת דרך USB

3. לקנות עוד כרטיס LPT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...